Тендер на проведення серії адвокасі кампаній за підтримки Антикризової гуманітарної програми Міжнародного фонду «Відродження» в рамках проекту «Підтримка процесу розвитку осередків громадської активності на базі закладів культури» Інституту соціокультурного менеджменту

опубліковано 5 квіт. 2011 р., 03:47 Інститут соціокультурного менеджменту ІСКМ   [ оновлено 5 квіт. 2011 р., 03:56 ]

Оголошується тендер на проведення серії адвокасі кампаній «Технологія адвокасі інтересів громадян в органах місцевого самоврядування (ОМС) шляхом передачі закладів культури в управління громадським організаціям та органам самоорганізації населення (ОСН)» у регіонах з низькою громадською активністю та селах за підтримки Антикризової гуманітарної програми Міжнародного фонду «Відродження» в рамках проекту «Підтримка процесу розвитку осередків громадської активності на базі закладів культури» Інституту соціокультурного менеджменту.

Адвокасі кампанії мають бути проведені протягом 10 місяців (орієнтовно червень 2011- березень 2012 року) не менше ніж у 5-ти регіонах України.

Мета адвокасі-кампаній:

·         спонукання голів місцевих рад до діалогу з громадою та підготовка рішень про передачу закладів культури місцевим ОГС;

·         спонукання місцевих депутатів до діалогу з громадою та позитивного голосування на сесіях місцевих рад з питання передачі закладів культури громадським і благодійним організаціям і перетворення їх в Осередки громадської активності;

·         створення органів самоорганізації населення,що працюватимуть у приміщеннях закладів культури і забезпечать краще і прозоре врядування у громаді.

Мішені адвокасі кампаній: керівники та депутати місцевих рад.

Очікуваний результат: Внаслідок проведених кампаній не менше 100 працівників культури і громадських активістів із не менше ніж 5 регіонів України мають провести не менше 30 адвокасі кампаній, що призведе до перетворення частини (не менше 15) місцевих установ культури (клубів і бібліотек) в осередки громадської активності.

Одним із компонентів адвокасі кампаній може бути проведення тренінгів (не менше ніж у 5-ти регіонах України, не менше 20 учасників тренінгів (всього не менше 100 учасників тренінгів).

Мета тренінгів: навчити учасників тренінгу аналізувати, розробляти, планувати та здійснювати адвокасі кампанії на локальному рівні.

Учасники тренінгів з адвокасі будуть використовувати отримані знання для проведення локальних кампаній спрямованих на трансформацію закладів культури в центри (осередки) місцевої активності. Обраний провайдер послуг буде надавати консультативно-методичну підтримку реалізації цих дій, а також оцінку їх результативності.

Учасники адвокасі кампаній: активісти громади, ініціативні групи, представники місцевих громадських організацій і ЗМІ, грантери Міжнародного фонду «Відродження»,.

Хто може брати участь у конкурсі: громадські організації та благодійні фонди

Хто не може брати участі у конкурсі: політичні та комерційні організації

Загальні вимоги до претендентів: 

• Залучення до роботи групи експертів (не менше 5-ти осіб);

• Загальний професійний досвід залучених експертів (не менше 3 осіб із понад 10 років тренерської та практичної роботи та не менше 2 осіб від 5 років досвіду);

• Відповідність програми цільовій аудиторії та заявленим темам;  

Претендентам необхідно надіслати до Інституту соціокультурного менеджменту наступні документи: 
• Заповнену
проектну пропозицію;

• Детальне CV експертів та інших виконавців, які будуть залучені; 

Кейси проведених кампаній;
 Компоненти плану адвокасі-кампаній, орієнтовні програми тренінгів
;

Не менше 3-х рекомендацій, що підтверджують досвід і компетенцію.

Завантажити аплікаційну форму проектної пропозиції можна нижче.
В темі листа має бути зазначено: «
Тендерна пропозиція». 
Бюджет конкурсу – 280 000 гривень.
Останній термін подачі заявок на тендер – 17.00 20 квітня 2011 року.
Заявки подаються в електронному вигляді на адресу adm.iscm@gmail.com.
Оголошення результатів планується - не пізніше 10 травня 2011 року.

Контактна інформація Інституту соціокультурного менеджменту:

Інтернет сторінка: www.lacenter.org.ua

Електронна адреса: adm.iscm@gmail.com

Телефон для довідок: (0522) 27-10-95

Контактна особа: Марія Калашнік, асистент проекту «Підтримка процесу розвитку осередків громадської активності на базі закладів культури».

 

Остаточне рішення щодо тендерної пропозиції перегляду не підлягає.

Причини відмови в підтримці тендерної пропозиції не повідомляються.

 

Метою проекту "Підтримка процесу розвитку осередків громадської активності на базі закладів культури", що здійснюється Інститутом соціокультурного менеджменту за підтримки Антикризової гуманітарної програми Міжнародного фонду “Відродження” є анімувати (оживити) заклади культури, які потерпають через кризу, надати підтримку активності громад та творчих колективів сіл, селищ і малих міст шляхом трансформування будинків культури та бібліотек  в місцеві осередки громадської активності на користь громади.

Детальніше про програму: www.irf.ua.
ĉ
Інститут соціокультурного менеджменту ІСКМ,
5 квіт. 2011 р., 03:54
ĉ
Інститут соціокультурного менеджменту ІСКМ,
5 квіт. 2011 р., 03:54
Comments