دانلودسانسور نشده فیلم مکان

دانلود سانسور نشده فیلم مکان اثری از مهدی احمدپناه, دانلودسانسور نشده فیلم مکان با لینک مستقیم کم حجم کیفیت بالا عالی, دانلودسانسور نشده فیلم مکان سینمایی ایرانی جدید بدون تگ آرم تبلیغاتی نیاز به خرید اشتراک ویژه دانلودسانسور نشده فیلم

دانلود فیلم مکان

دانلود فیلم مکان

 

، شعر نیمایی 0 نظر | توسط: نیما دوشنبه 9 اسفند‌ماه سال 1395 ساعت 06:28 ب.ظ پل ها به دنبال پروانه ای خانه را گم کرده بودیم و به دنبالش دنباله ی هم را... ، نمی دانم چرا حالا که افتاده ایم به یاد هم افتاده ایم! ، چرا همیشه پل ها جدا می کنند جاده ها دور... "معین دهاز" برچسب‌ها: اشعار معین دهاز 0 نظر | توسط: نیما دوشنبه 9 اسفند‌ماه سال 1395 ساعت 06:24 ب.ظ دست‌هایم را بگیر دست‌هایم را بگیر... شاید هنوز نرفته باشی شاید هنوز نمرده باشم!... "معین دهاز" برچسب‌ها: اشعار معین دهاز 1 نظر | توسط: نیما دوشنبه 9 اسفند‌ماه سال 1395 ساعت 06:20 ب.ظ تنها نگران این بودم تنها نگران این بودم؛ که به جستجوی تو در دورترین کوچه ی 

فیلم مکان - Makan Film سال ساخت: 1395 |پخش: ؟ | پخش کننده:کول دانلود نویسنده: امیرشهاب رضویان | کارگردان: مهدی احمدپناه | تهیه کننده: ?

اسامی بازیگران مکان علیرضا کی منش، محمدرضا آبانگاه، امین مقدسی، بهنام خرم نیک و مژده دایی.

خلاصه داستان مکان: چهار رفیق قدیمی چند ماه پس از کنکور، به بهانه تولد یکی از آنها که در کنکور پذیرفته نشده و اکنون عازم خدمت سربازی است، دور هم جمع می‌شوند و تصمیم می‌گیرند شبی را به تفریح و خوشگذرانی بپردازند. ولی در شهر به جای پیدا کردن مکانی برای تفریح، با مکان‌های دیگری مواجه می‌شوند! داستان چند نوجوان است که می خواهند یک شب را بیرون از خانه به خوشگذرانی بپردازند.

خبرهای جدید از مکان فیلم سینمایی «مکان» با نگاهی به یک معضل اجتماعی فراگیر در سال ۹۵ تولید شد و همان سال توانست در جشنواره فجر حضور یابد و در همان چند اکران محدود بازخوردهای خوبی از مخاطبان و منتقدان دریافت کند، اما پس از جشنواره تا مدت‌ها امکان نمایش نداشت. مسئله‌ای که فیلم به آن اشاره می‌کند شاید به نوعی مسئله تمامی جوانان این سرزمین در شهرهای بزرگ و کوچک و برای دختر و پسر باشد.

تاریخ اکران فیلم مکان 3 تیر 97.

زمان پخش در شبکه نمایش خانگی ...

 

 

 

دانلود فیلم مکان

Comments