Головна сторінка

LearningApps на уроках інформатики в початкових класах

Ми позбавляємо дітей майбутнього,

якщо продовжуємо сьогодні навчати так,

як навчали цього вчора.

Джон Дьюї

американський філософ, психолог та реформатор освіти


Сучасні комп’ютерні технології дають учителю нові можливості, дозволяючи разом з учнем отримувати задоволення від захопливого процесу пізнання. Таке заняття викликає в дітей емоційний підйом, учні  охоче працюють із комп’ютером. А коли внести в урок «цікавинку», тобто активізувати учнів до навчання, пробудити інтерес –  то і результат буде якіснішим.

    Цікавинку, на нашу думку, можна відшукати саме в Інтернет технологіях. Хочемо познайомити вас з Інтернет-сервісом LearningApps.

  LearningApps.org є сервісом Web 2.0 для підтримки процесів навчання та викладання за допомогою невеликих інтерактивних модулів. Ці модулі можуть використовуватись безпосередньо як навчальні ресурси або для самостійної роботи. Метою роботи є створити загальнодоступну бібліотеку незалежних блоків, придатних для повторного використання та змін, їх можна використати у будь-якому доречному методичному сценарії.

Основна ідея інтерактивних завдань полягає в тому, що учні можуть перевірити і закріпити свої знання в ігровій формі, що сприяє формуванню пізнавального інтересу учнів.

Сервіс LearningApps має зрозумілий інтерфейс користувача на багатьох мовах, для вибору потрібної мови необхідно в правому верхньому кутку вибрати відповідний прапорець.

Сервіс Learningapps надає можливість отримання коду для того, щоб інтерактивні завдання були розміщені на сторінки сайтів або блогів викладачів і учнів.

Серія інтерактивних вправ розроблена відповідно до Державного стандарту початкової загальної освіти,  освітня галузь «Технологія» та чинної програми з інформатики.

Даний цифровий ресурс можна використовувати на уроках інформатики у 4 класі при вивченні, закріпленні, повторенні тем «Графіка», «Текст», «Співпраця в Інтернеті», «Алгоритми з розгалуженням і повторенням», «Інформація».

    Важливо відзначити, що правильність виконання завдань перевіряється миттєво.

        Творча група вчителів початкових класів Кам'янської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 Кам'янської міської ради Черкаської області розробила серію інтерактивних вправ для учнів 4 класу з інформатики.

 

 

QR-код адреси  нашого сайту