izmir için önemli telefonlar / İNTERNETDENİZİNE HOŞGELDİNİZ / WELCOME TO INTERNETDENIZI


|Anasayfa | YouTube | Gmail | Hotmail | Yahoo | Mynet | E-Kolay | TC Kimlik | Vergi No | SSK |
|
Gazeteler | Seriilanlar | Forumlar | Download | İK | Ciddi-Komik | Oyun | İnşaat | ÖdevDepo |
|
Kişisel Gelişim || Bilgisayar&Teknoloji | Video | Resim | Linkler | Tv-Radio |Tatil-Gezi |
ikinciel |
Google | Googlepages |GoogleAdsense | Google Earth | Google Maps | AutoCAD | Yazarkafe

| sahibinden | gittigidiyor | hemalhemsat |nevaria | arakibulaki | intoko | onpunto

Designed by izmirsat | Copyright © 2007 internetdenizi | Tüm Hakları saklıdır.| internetdenizi@gmail.com

HOŞGELDİNİZ

Ulusal Gazeteler

  • Avea (Eski Aycell ve Aria)
    Turkcell
    Vodafone (Eski Telsim)
  • Valilikler

  •  

     HASTANELER

    Alsancak 4636465
    Atatürk Devlet 2434343
    Behçet Uz 4898686
    Bornova Acil Yar. ve Travma. 3755858
    Bornova Dev. Has. 3755858
    Çeşme A.Çİzgenakat 7120777
    Gögüs 4333333
    Konak Diş. 4418181
    Karşıyaka. 3668888

    ÖZEL
    Atakalp Kalp Has. 4831414
    Atakent Tıp Merk. 3361195
    Atagöz Göz Hastalıkları 4353535
    Batıgöz Hastanesi 4890303
    Bornopva Şifa Tip Merk. 3434445
    Bornova Özel Tıp Merkezi. 3432350
    Buca Tıp Merk. 4381414
    Buca Sağlık Merkezi 4380620
    CentralHospital 3416767
    Can Tıp Merk 2321348-2328461
    Çağdaş Tıp Merk. .2859595
    Çesav Tıp Merkezi 3626767
    Çınarlı Hast. 4622727
    Çiğli Özel Sağ. 3862616
    Diyabet Hastanesi 4491319
    Dr. Sıhhat Tıp Merk. 3676747
    Ege Sağlık Hast 4637700
    El ve Mikro Cerrahi 4410121
    Gazi Kent Tıp Merk. 2524500
    Hayat Hast. 4414196
    İzmir Hastanesi 4833131
    Irenbe Tüp Bebek Merk. 4645888
    Karataş. 4414170-4835687
    Kaşkaloğlu Göz Hast. 4650505
    Kent Hast 3867070
    Kocaman Hast. 4338798
    özel Alsancak Hast. 4642400
    özel Bornova Tıp Merk. 3882040
    Özel Gazi Hast. 4647979
    özel Ege KBB Merk. 4640764
    Özel Hatay Tıp Merk. 2614240
    Özel İlgi Tıp Merk. 2783333
    Retina Göz Hast.Merk. 4644949
    Sporcu Sağlık Merk. 4623651
    Sina Tıp Merk. 2434423-4485556
    Şifa. 4460880(20 hat)

    SSK
    Buca Hast. 4525252
    Bozyaka SSK Hastanesi 2505050
    İzmir Eğitimi Hast..........2505050
    Tepecik...........4696969-10 hat

    ÜNİVERSİTE
    Başkent Oniv. Zübeyde Ha. ..3305230
    D. E. üniversitesi..........4122222
    D. Ü. Karşıyaka Polik.......3693040
    Ege Üniversitesi ..........4441343
    İlaç ve Zehir Dan..........2777333
    Uyg. ve Araş. Merkezi......3305230

    ASKER
    Hava Hast. 2859650
    Kara Hast. 2625555
    SSK RANDEVU TELEFONLARI

    Aliağa Hastanesi 6169905
    Ağız Ve Diş Sağlığı 4645919
    Buca SSK 4878585
    Çınarlı Dispanseri 4621011
    Ege Doğumevi 4596666

    Merkez Dispanseri 4894040
    Karşıyaka Dispanseri 3646770
    İzmir Eğitim Hast. 2625151
    Tepecik Eğitim Hast. 4338888
    Tepecik Çocuk Hast. 4330608

    DOĞUMEVLERİ
    E. 0. Tıp Fak..3881963
    Konak Doğum Evleri 4890909
    SSKTepecik 4494949

    KAN MERKEZLERİ
    Çocuk Hast.4330608
    Ege Üniversitesi 3434343
    Kızılay 4214789
    SSKTepecik 4333874

    BELEDİYE
    Eşrefpaşa 4595959

    POLİKLİNİKLER
    Borcanevi . 2550444
    Bornova 0. Sağlık 3397783
    Bornova Yeni YaşamPolit 3880331
    Bozyaka Halk 2613913
    Bozyaka Dispanseri 2560986
    Buca Çözüm 4387626
    Cansu Karabağlar 2377383
    Çamdibi Derman Polik 4350077
    Çamdibi Sağlık Polik. 4353333
    Deniz Sağlık Polik. 3699091
    Ege Sağlık 4875764
    Egekent özel Sağlık 3860595
    EgeformFizik 4642424
    Eşrefpaşa ö. Sağ. 2273526
    Eşrefpaşa Zinde Polik. .2626471
    Ful-Med Medikal 3421760
    Gaziemir Dr. Polik. 2523692
    Gazikent Polik. 2741374
    Hatay özel Sağlık 2505152
    Karşıyaka (SSK) 3692008
    Karşıyaka KBB Merk. 3680938
    Karşıyaka Park Sağlık. 3672222
    Mevtana Polik. 3433243
    Mersinli Özel Sağlık 4611999
    Nergiz Özel Sağlık 3640810
    Onur Polik 4587745
    Ömür Polik. 2591287
    Özel Altındağ 4580589
    özel Brn Dr Disp. 3473892
    Özel Çiğli Polikliniği 3860595
    Özel Eylül Polikliniği 3738574
    özel Gölhan Polikliniği 3479991
    Özel İlgi Polik. 2464445
    özel irem Sağ. Polik. 2518424
    özel İzmir Polik, . .3432350
    özel Seferihisar Polik. 7435848
    Özel Serin Polik. 2612999
    OzelYedigöllerPol. 4422992
    Park Sağlık Polk. 3677222
    Pınarbaşı Dispanseri 4798025
    Sevgi özel Sağlık 4383738
    Şoförler Od. Sağ. Pol. 2279935
    Teos Polikliniği 7435777
    Türkoğlu Ortodonti 4647195
    Oçyol Tıp 2280238
    Vefa Polikliniği 3418424
    YeşiltepePolik. .3513872
    Yıkık Cami Halk. 2712727
    Zübeyde Hanım Tıp. 3651251
    YANGIN

    BALÇOVA...........................2787602
    BORNOVA...........................3881003
    BOSTANLI...........................3861539
    BUCA..................................4871361
    ÇAMDİBİ.............................4336559
    ÇIĞLI...................................3767323
    GAZİEMİR...........................2510044

    GOZELBAHÇE.....................2342534
    HATAY................................2508640
    KADIFEKALE.......................2254999
    KARABAĞLAR.....................2371307
    KARŞIYAKA.........................3823158
    NARLIDERE.........................2380007
    EVKA1................................4522477

    KÖRFEZ VAPURLAR!
    Konak................... 4849856
    Karşıyaka.............. 3680042
    Alsanrak 4647831

    HAVAYOLLARI
    THY Danışma....................4841221
    Bodrum Havaalanı..............5230101
    Rezervasyon.....................4440849
    Adnan Menderes...............2742285

    DENİZ CRUISE & FERRYLINES
    ...................... 4215454-4217817

    DEMİRYOLLARI
    DDYBasmane..................4848638
    DDY Alsancak.................4647795

    OTOGAR
    Santral............................4721010

    TEDAŞ


    Karşıyaka........................3306767
    Narlıdere.............2383827-2383280
    Yenişehir....................4330245-48
    Bornova..............3881007-3421900
    Eşrefpaşa............2567292-2567383
    Buca..............................4872936
    Şirinyer..........................4260480
    Gaziemir........................2519205
    Güzelbahçe....................2342249
    Çiğli...............................3769091
    Konak............................4351184
    Gen. Aydınlatma.............4866400
    Meteoroloji Merk.............2742070

    TELEKOM

    Arıza.........................................121
    Bilinmeyen Numaralar................118
    Borç Öğrenme...........................163
    Çağrı.........................................133
    Danışma.............................4441444
    FonoTel.....................................141
    M. A. Sıra Sorma.......................115
    Ş.A Sıra Sorma..........................131
    Posta Kodu...............................119
    Uyandırma................................135

    ZABITA

    Konak Zabıta.......................4841510
    Zabıta Ekibi.........................4821270
    Otogar....................4721010'dan 250
    Gıda Kontrol........................4573205
    Çevre Zabıta........................4821076
    Balçova Belediyesi...............2590341
    Çiğli Belediyesi.....................3769980
    Karşayaka Belediyesi............3699425
    Bornova Belediyesi...............3887856
    Gaziemir Belediyesi..............2510005
    Buca Belediyesi....................4408938
    Narlıdere Belediyesi..............2386066

    İMDAT TELEFONLARI

    Polis İmdat...................155
    Yangın İmdat................110
    Jandarma İmdat............156
    Alo Trafik......................154
    Alo Maliye....................189
    İZSU (su arıza)..............185
    Acil Yardım ..................112
    Sahil Güvenlik...............158

     otel emlak inşaat tekstil

    Aile Hekiminizi Buradan Öğrenebilirsiniz  Google  googlepages   YouTube  Hotmail  Gmail  Yahoo

    Mynet  E-Kolay devletim.com  TC Kimlik  Vergi No

    SSK Hizmet SorgulamaSeçimİZSU e-hizmet

    TEDAŞ BorçÖnemli TelefonlarÖnemli Linkler / Online İşlemler

    internetdenizi 1 internetdenizi 2 albatrosforumarea 1
    albatrosforumarea 2 albatrosforumarea 3
    albatrosforumarea 4 albatrosforumarea 5
    albatrosforumarea 6
    izmirsat's videos channel    10-Line INTERNET Cafe 1
    10-Line INTERNET Cafe 2  10-Line INTERNET Cafe 3
    geso1  geso 2  geso 3         Ödemiş Köfte
    ***************************************

     

  • İkinciel REYONU
  • İkinciel REYONU
  • Gazeteler
  • Seri İlanlar
  • Forumlar
  • Download
  • insan kaynakları
  • Ciddi - Komik Herşey
  • Oyun / Game
  • Türk Telekom Telefon Borç Sorgulama
  • ADSL Kota Sorgulama
  • inş._yapı_deprem
  • Ödev Deposu / Bilgi Bankası
  • Kişisel Gelişim
  • Bilgisayar-Teknoloji Dünyası
  • Tv - Radio Online
  • Video Galerisi
  • Resim Galerisi
  • Linkler

  • This website is worth

    What is your website worth?

    ACİL TELEFONLAR
    ÖNEMLİ TELEFONLAR
    İL VE ÜLKE KODLARI
    HASTANELER
    HAVA YOLLARI
    DENİZ YOLLARI
    DENİZ OTOBÜSÜ
    HAVA LİMANLARI
    TCDD
    İETT
    OTOGARLAR
    BANKALAR

  • Arabalar

  • Havayolları

    Air France Fransa
    Alitalia İtalya
    Atlas Jet Türkiye
    British Airways İngiltere
    easyJet İngiltere
    Fly Air Türkiye
    Havayolları Türkiye
    Iberia İspanya
    İz Air Türkiye
    Japan Airlines Japonya
    KLM Hollanda
    Lufthansa Almanya
    Northwest Airlines Amerika Birleşik Devletleri
    Onur Air Türkiye
    Pegasus Air Lines Türkiye
    Ryan Air İrlanda
    Sun Express Türkiye
    Türk Hava Yolları Türkiye
    US Airways Amerika Birleşik Devletleri

    Havaalanları

    Adnan Menderes Havaalanı (ADB) İzmir - Türkiye
    Antalya Havaalanı (AYT) Antalya - Türkiye
    Arlanda Havaalanı (ARN) Stockholm - İsveç
    Atatürk Havaalanı (IST) İstanbul - Türkiye
    Atina Havaalanı (ATH) Atina - Yunanistan
    Barcelona Havaalanı (BCN) Barcelona - İspanya
    Brüksel Havaalanı (BRU) Brüksel - Belçika
    Budapeşte Havaalanı (BUD) Budapeşte - Macaristan
    Dalaman Havaalanı (DLM) Muğla - Türkiye
    Domodedovo Havaalanı(DME) Moskova - Rusya
    Dublin Havaalanı (DUB) Dublin - İrlanda
    Frankfurt Havaalanı (FRA) Frankfurt - Almanya
    Havaalanları Türkiye
    Heathrow Havaalanı (LHR) Londra - İngiltere
    Oslo Havaalanı (OSL) Oslo - Norveç
    Portela Havaalanı (LIS) Lizbon - Portekiz
    Roma Havaalanı (CIA) Roma - İtalya
    Sabiha Gökçen Havaalanı (SAW) İstanbul - Türkiye
    Schiphol Havaalanı (AMS) Amsterdam - Hollanda
    Zürih Havaalanı (ZRH) Zürih - İsviçre