German team visit - 2017 (uk)

   Київський академічний університет став ініціатором проведення низки заходів з метою формування інноваційної екосистеми та розвитку мережі контактів наукових установ НАН України з представниками бізнес середовища та реального сектору економіки.

   З метою створення та впровадження дієвих механізмів комунікації Київський академічний університет виступив з ініціативою створення Інноваційного технологічного парку КАУ, який має стати центром, що допомагає впроваджувати наукові розробки та створює умови для формування зв’язків між наукою та бізнесом.

   Від 12 вересня до 14 вересня 2017 року Київський академічний університет провів зустріч з
делегацією представників Технопарку Berlin Adlershof (Німеччина) у складі доктора Хельге
Ноймана, консультанта Генерального директора компанії “WISTA Management”, професора,
доктора Ельмара Кульке, декана Математично-природничого факультету Університету
Гумбольдта (Берлін) та доктора, професора Технічного університету Берліна Леха Сувалу, який представляв Інститут економічної географії Університету Гумбольдта.

   З української сторони у зустрічі брали участь в.о. директора КАУ Олександр Кордюк, заступник директора КАУ з розвитку Олександра Антонюк, заступник директора КАУ з освітнього процесу Віталій Шадура та робоча група Інноваційного Центру КАУ.

   У рамках програми візиту проведено ряд зустрічей з представниками Міністерства освіти і науки України, Національної академії наук України та представниками Верховної ради України, зокрема із заступником міністра МОН України Максимом Віталійовичем Стріхою, віце-президентом
НАН України, директором Інституту теоретичної фізики імені М.М. Боголюбова НАН України академіком НАН України Анатолієм Глібовичем Загороднім та депутатом Верховної ради України, Головою парламентського комітету з питань промислової політики та підприємницької діяльності Віктором Валерійовичем Галасюком.


                        

   Впродовж візиту німецька делегація відвідала установи НАН України, серед яких − Інститут металофізики ім. Г.В. Курдюмова. Окрім того, відбулися зустрічі з представниками “DTEK Академії” компанії ДТЕК, з генеральним директором Групи компаній “De Vision”, представниками керівної компанії Інноваційного парку “UNIT.City”, а також іншими вітчизняними компаніями та корпораціями.
  
    Метою зустрічей було вивчення можливостей та обмін досвідом у створенні інноваційних проектів, обговорення дальших шляхів співпраці і налагодження партнерських взаємозв’язків.

   За ініціативи Інноваційного центру КАУ було організовано одноденний міні-воркшоп у формі круглого столу на тему “Технологічні парки як майбутнє сучасної економіки. Можливості та перепони”. У цьому семінарі взяли участь представники як малого та середнього бізнесу, так і
бізнес асоціацій та громадських організацій наукоємних бізнес-структур, представники київських наукових та технопарків парків, керівники офісів трансферу технологій, науковці НАН України.
Comments