Інкубатори

Пропонуємо Вам побутові інкубатори »Квочка» двох моделей.

Побутовий інкубатор «Квочка» з електро-механічним терморегулятором МІ-30, та побутовий інкубатор «Квочка» з електронним терморегулятором та цифровим електронним термометром МІ-30-1. Побутові інкубатори призначені для інкубації всіх видів домашніх птахів, а також перепелів та різних видів екзотичних птахів.

Інкубатори мають експлуатуватися в закритих приміщеннях при відносній температурі повітря від +15°C до +35°C. Надійна упаковка інкубатора, дає можливість зручно та безпечно транспортувати та зберігати виріб.

Інкубатори заздалегідь відрегульовані в лабораторних умовах на найбільш оптимальну температуру для інкубації різних видів птахів, а саме 38°C ± 0,3°C.

Інкубатор складається з двох основних частин: корпусу та кришки, які виготовлені з пресованого пінополістиролу високої якості. На кришці розташовано чотири лампи розжарювання, оглядові віконця, за допомогою яких здійснюється контроль вологості в інкубаторі. Вентиляція в інкубаторі здійснюється природним методом завдяки отворам, що розташовані в дні та кришці. Перевертання яєць здійснюється в ручну, двічі на добу. У разі вимкнення напруги, інкубатор підтримує придатну для інкубації температуру до 5 год., при подальшій відсутності електроенергії потрібно вжити допоміжних заходів, котрі описані в інструкції користування. 

Перед використанням ретельно ознайомтесь з інструкцією, яка йде в комплекті з інкубатором.

» Вміст інкубатора, яєць:  
    курячих
70
    качиних та індюших
40
    гусячих
36
    японський перепел
200
» Споживаюча потужність Вт, не більше: 30
Температура інкубатора підтримується автоматично в межах
0,25 °C
»Напруга живлення змінного струму, В 220
»Споживання єлектроенергії (30 днів), Квт·год, не більше 10
» Габарити, мм: 470х470х225
» Маса не більше, кг 2,5
» Гарантія 1,5 року
Comments