דף הבית

הרגע הגיע, קיבלתם דירת ירושה לא מזמן, דחיתם את הקץ כי חששתם מהתמודדות עם הכאב, אך אתם יודעים שלא תוכלו לדחות זאת לעד והגיע הזמן לפנות את הדירה. יתכן ותרצו למכור את הדירה, יתכן ותרצו להשכיר את הדירה או אולי לגור בה בעצמכם.

לא משנה מהי הסיבה  - פינוי דירת ירושה הוא נושא הדורש התייחסות מנוסה, מקצועית ורגישה תוך התחשבות באספקטים השונים בפינויה – כאן אנחנו המומחים לפינוי ירושה נכנסים לתמונה.

 

פינוי ירושות הוא אינו דבר פשוט, הזיכרונות מכאיבים, כל פריט שתרימו יעורר מחשבות ואתם עשויים לגלות כי אינכם יכולים להיפרד מפריטים רבים. כאן חשוב לערב גורם מקצועי שיעזור לכם למיין עניינית את החפצים, ובסופו של דבר לפנות חפצים ורהיטים שאינם ברי שימוש. אם זאת חשוב שהצוות שילווה אתכם בפינוי הדירה ינהג ברגישות ומקצועות בו זמנית.

 

ולכן כדאי לכם כבעלי הדירה להיעזר במומחה פינוי דירה וירושה .  אנו  - המומחים לפינוי ירושה  - מתמחים בפינוי דירה נלווה אתכם לכל אורך הדרך כל זאת לאחר שנוודא כי תחולת הדירה והדירה היא אכן שלכם משפטית.

 

 

אלו הן הנקודות עליהן חשוב לשים לב כשבוחרים חברה לפינוי ירושה:

 

·         חשוב שהחברה תהיה חברה אמינה בעלת המלצות קודמות.

·         חשוב שתהיה חברה המתמחה בפינוי דירה – ושתדע לתת מענה לכלל האספקטים העולים בפינוי דירה.

·         חשוב שהחברה תהייה מנוסה בפינוי דירות וירושות – שתהיה בעלת ניסיון בתחום הספציפי.

·         חשוב לסכם את כל הסעיפים בפינוי הדירה עם החברה על מנת למנוע אי הבנות

·         חשוב לוודא מראש כי החברה לפינוי דירה וירושה תענה על כל צרכיכם בפינוי הדירה כגון: מיון, אריזה, פינוי אשפה, פינוי רהיטים, פינוי חפצים, ניקיון הדירה ועוד.

 

את כל זאת ועוד חברת המומחים בפינוי ירושה נוכל לספק לכם.

 

אלו הן הנקודות החשובות בפינוי דירה וירושה:

 

·         חשוב שכבעלי הדירה תהיו מעורבים בכל הליך המיון.

·         פינוי חפצים אישיים ויקרי ערך – יתבצע לרוב על ידכם.

·         מיון ניירות  - ברוב הבתים קיימים ניירות אין סוף. חלקם ראויים לזריקה ואילו אחרים עשויים להיות בעלי ערך. אנו נדע לכוון אתכם ולהנחות אתכם ואף למיין יחד אתכם את הניירת המרובה – כל זאת תוך אחריות ומחויבות לשקיפות מלאה.

·         מיון כלי המטבח  - כלים שמישים ואלו לא. אנו נדאג לארוז עבורכם את כלי המטבח שתבחרו להשתמש בהם- ואילו את השאר  - נדאג לפנות או לתרום לעמותות השונות.

·         מיון ארונות הבגדים – מיון ארון הבגדים עשוי במיוחד לעורר זיכרונות ולכן אנו נוכל לעזור לכם במיונם זאת תוך רגישות רבה לסיטואציה בה אתם נמצאים.

כאן עולות מספר אופציות: מיון לבגדים שמישים בהם ניתן להשתמש ומנגד פינוי לאשפה את אותם בגדים שאינם שמישים. אנו נעזור לכם לאסוף את הבגדים שתחליטו לתרום ולפנותם לעמותות השונות.

·         פינוי רהיטים – יתכן ותחליטו להשתמש ברהיטים או אולי תחליטו לפנותם. אנו המומחים לפינוי ירושה נדע לעזור לכם בפינוי הרהיטים. מאחר ואי אפשר לזרוק כך סתם רהיטים לרחוב – אנו נפנה עבורכם רהיטים שאינכם חפצים בהם לאתרי אשפה מורשים. ואת השאר נעזור לנקות ולהשמיש לשימוש חוזר. ואם תבחרו לתרום חלק מהרהיטים – נוכל לעזור גם בזאת.

·         שמירה על החפצים – אנו נפנה ונארוז עבורכם את כלל החפצים בדירה, בזהירות ובהקפדה על תקינותם.

·         פינוי פסולת  - אנו נפנה עבורכם את כל הפסולת שנותרה מפינוי הדירה לאתרי פינוי אשפה.

·         ניקוי הדירה לאחר הפינוי – אנו המומחים לפינוי ירושה נעזור לכם לנקות את הדירה לאחר פינוייה ולהשמישה.

 

 

צוות המומחים לפינוי ירושה נלווה אתכם בהליך פינוי הדירה  - זאת במקצוענות, יעילות ורגישות!!