Skirk savo 2 procentus pajamų mokesčio ir paremk sporto klubą ,,IGORAMAS"
  Iki šių metų gegužės 1 d. Jums reikėtų VMI Valstybinei Mokesčių inspekcijai pateikti savo prašymą, nurodant, kam skiriate 2 proc. praėjusių metų pajamų mokesčio. Tai galima padaryti pateikiant deklaraciją elektroniniu būdu arba nunešant tiesiai į Mokesčių inspekciją.     

 Sporto klubas „IGORAMAS".
 Mechanizatorių 11-14,Molėtai.
 Imonės kodas: 302307339
 Swedbank sąsk.LT 117300010114226670.

Klubo prezidentas Ramūnas Paliunis
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Vasario 9 diena Vilniuje buvo pažymėta „Realios Kovos 13“ kovų turnyrų, kurį sostinėje po daugiau nei dviejų metų pertraukos organizavo Realių Kovų Lygą. Šimtai kovų gerbėjų susirinko sausakimšame sostinės „New York“ naktiniame klube. Aistringai už visus be išimties sirgę žiūrovai stebėjo 15 kovų pagal mėgėjų bei profesionalų MMA, K-1 bei muaythai taisykles. Pirmojoje turnyro dalyje žiūrovai pamatė 8 mėgėjų kovas bei 7 profesionalias kovas po pertraukos, antrojoje turnyro dalyje. Retai turnyro kovai buvo priimamas teisėjų sprendimas. Reiktu atkreipti dėmesį, kad tą vakar kovotojams ypač nesėkmingu buvo raudonasis narvo kampas. Kovotojai, buvęs šiame kampe, pralaimėjo 10 iš 15 turnyro kovų.
  Pirmojoje turnyro kovoje pagal mėgėjų taisykles susikovė jau nemažą patirtį turintis molėtiškis Tadas Lilionis, atstovavęs Molėtų „Igoramas“ bei Vilniaus „Smauglys“ klubas. Jo priešininku buvo Tauragės MMA klubo „Tauris“ kovotojas, MMA debiutantas Kęstutis Šerpetauskas. Tomo Pakutinsko bei Sauliaus Buciaus auklėtinis nors gerai pradėjo dvikovą, galiausia buvo priverstas kapituliuoti prieš Ramūno Paliūnio bei Ričardo „Smauglio“ Piepiolio mokinį. Lilionis susitikimą laimėjo jau pirmajame raunde po giljotinos smaugimo.
   Šeštoje kovoje, vykusioje pagal mėgėjų MMA taisykles susikovė MMA debiutantas, Tado Rimkevčiaus auklėtinis, Marijus Kuokštis iš Šiaulių „Gladiatoriai“ klubo bei molėtiškis Mantas Lilionis, atstovaujantis Molėtų „Igoramas“ bei Vilniaus „Smauglys“ klubams. Kovą nesunkiai puikiu kelio sąnario laužimu laimėjo Lilionis. 

 
Spalio 27 dieną Rusijoje Kaliningrado mieste vyko 2012 metų Kaliningrado srities MMA čempionatas. Į čempionatą susirinko apie 100 dalyviu . Pats turnyras buvo padalintas į dvi grupes. Buvo grupe A kur kovotojai kovėsi pagal profesionalų taisykles ir B kur kovotojai kovojo pagal mėgėjų taisykles. Organizatoriai nuo pernai jau paėmė pavyzdį iš Suomijos MMA mėgėjų čempionato ,kai stovėsenoje galimi smūgiai rankomis ir kojomis į galvą , keliais stovėsenoje tik į korpusą , o parteryje visai uždrausti visi leidžiamas tik parteris. Taip pat grupei B buvo privalomos kojų apsaugos ir šalmai . Ir tai organizatoriams labai pasiteisino nes atsirado labai daug geru imtynininkų kurie panoro sudalyvauti pagal MMA mėgėju taisykles , nes kaip žinoma daug imtynininkų vengia MMA kovų nes bijo smūgių ir tai labai pasiteisino . Mūsų komandai atstovavo Vaidas Maciulevičius(77 kg ). Vaidas laimėjo pirmas kovas,tačiau pralaimėjo kova dėl išėjimo i finalą , ir kovojo dėl trečios vietos. Vaidas laimėjo kova rankos laužimu ir tapo trečios vietos laimėtoju.
 
 
 
Kovo 24 dieną, Utenoje pramogų arenoje vyko tarptautinis MMA turnyras "Realios kovos 12". Tai jau trečiasis “Realių kovų” renginys Utenos mieste. 2010 ir 2011 metais Utenoje vykę renginiai sulaukė nemažo uteniškių dėmesio, tad tradicija buvo tęsiama.

Kaip jau tapo įprasta Realių kovų lygos organizuojamuose turnyruose, sportininkai kovojo pagal mėgėjiškas bei profesionalias mišriųjų kovos menų (MMA), kikbokso (K-1) bei imtynių (grappling) taisykles. Renginys buvo padalintas į dvi dalis – įžanginės kovos bei pagrindinės kovos.

Pirmoje renginio dalyje kovojo jaunimas ir mažesnę patirtį turintys kovotojai. Tačiau iš šios kovos sulaukė daug žiūrovų ovacijų. Pirmoje dvikovoje pagal mėgėjiškas MMA taisykles, svorio kategorijoje iki 66 kg, susikovė Molėtų “Igoramo” klubo sportininkas Tadas Lilionis bei Jurbarko “Pantera” kovotojas Tomas Akstinas. Šiedu kovotojai jau buvo anksčiau susitikę ir tuomet pergalę rankos laužimu šventė T. Lilionis. Šį kartą niekas nepasikeitė – vėl rankos laužimu nugalėjo molėtiškis.

Kita kova vėl vyko pagal mėgėjiškas MMA taisykles (iki77 kg). Molėtiškis Vaidas Maciulevičius kovėsi prieš šiaulietį Igną Urbonavičių. Kova truko vos 34 sekundes. V. Maciulevičius atlikęs kelių smūgių kombinaciją pataikė keliu į galvą ir nokautavo varžovą. Nnokautas iš karto sukėlė teisėjų irŠiaulių klubo atstovų diskusijas, ar smūgis keliu buvo atliktas pagal taisykles – pagal mėgėjiškas MMA taisykles parteryje keliu į galvą smūgiuoti negalima, o šiame epizode kova šiaulietis mėgino pereiti į parterį. Visgi smūgis buvo pripažintas legaliu ir nugalėtoju paskelbtas molėtiškis.

Šeštoji vakaro kova vyko pagal grappling imtynių taisykles (iki 66 kg), pagal kurias leidžiami visi imtynių veiksmai stovėsenoje bei parteryje ir neleidžiama smūgiuoti. Susitiko molėtiškas Mantas Lilionis bei Kauno “Titanas” atstovas Edvinas Gaubšas. Abu kovotojai buvo labai panašaus pajėgumo ir nė vienas nesugebėjo įrodyti savo pranašumo. Po kovos buvo paskelbtos lygiosios.

...

Jurbarke, kovo 25 d. A.Giedraičio-Giedriaus gimnazijoje vyko „ATVIRAS LIETUVOS DŽIUDŽITSU ČEMPIONATAS“, kuriame dalyvavo sportininkai iš Vilniaus, Kauno, Marijampolės, Klaipėdos, Molėtų, Ukmergės, Šakių, Jurbarko. Renginys prasidėjo nuo pačių mažiausių sportininkų ir baigėsi absoliučia svorio kategorija. Čia galėjo susirungti visi norintys, nepriklausomai nuo amžiaus ir svorio. Absoliučiu čempionu tapo ukmergiškis Mindaugas Veržbickas.
Pagrindiniai čempionato organizatoriai buvo Jurbarko sporto klubas „Pantera“ ir Lietuvos džiudžitso ir kobudo federacija. Organizatoriai dėkoja rėmėjams: A.Giedraičio-Giedriaus gimnazijai, „Euro biuras“, Individualiai reklamos kūrybos ir gamybos įmonei „Detavita“, Apsaugos tarnybai „Tigro Šuolis‘.
Molėtams atstovavo 5 kovotojai:
Svorio kategorija iki 65 kg Amžiaus grupė nuo 15 m. iki 17 m.
Tadas Lilionis 16m 65kg -čempionas
Valentas Gruzdas 17m 65 kg- 4 vieta
Svorio kategorija iki 80 kg Amžiaus grupė nuo 15 m. iki 17 m.

Vaidas Maciulevičius 17m 77 kg- 3 vieta.
Svorio kategorija iki 66 kg Amžiaus grupė nuo 18 m.

Mantas Lilionis 18m 65kg -2vieta
Svorio kategorija iki 91 kg Amžiaus grupė nuo 18 m.
Dovydas Sakalauskas 17m 88kg - 3 vieta
ABSOLIUTUS SVORIS
Tadas Lilionis -3 vieta

  

...

 
Praeitą savaitgalį Lietuvoje, Tauragėje, įvyko Lietuvos Bušido Federacijos mėgėjų turnyras SWAT 28.Turnyre dalyvavo nemažai Lietuvoje žinomų MMA ir K-1 kovotojų. Turnyre dalyvavo du kovotojai iš „Igoramas“ kovų klubo, Tadas ir Mantas Lilioniai.Abu broliai ir vel buvo nenugalimi.

1. ZST, Svorio kategorija iki -64kg.
Tadas Lilionis vs Tomas Akstinas
Nugalėtojas: T.Lilionis, 1R, 0:48s, rankos laužimo veiksmu.

3. ZST, Svorio kategorija iki -65 kg
Mantas Lilionis vs Mantas Cvirka
Nugalėtojas: M.Lilionis, 2R, 0:46s, rankos laužimo veiksmu.
 

                                                                                                                          ...

 

Prieš savaitę, sausio 28 dieną Rusijos Kaliningrado srities,Gusevo mieste vyko MMA ir K-1 turnyras, pavadintasGusevo rinktinė prieš Lietuvą. Turnyre Lietuvai atstovavo mūsų komandos kovotojai iš „Igoramas“ kovų klubo.Šiame turnyre Lietuvos kovotojai susidūrė su pačiu blogiausiu įmanomu kovų užsienyje variantų – absoliučiu ringo tesėjo kompetencijos trukumu bei šališkumu savo kovotojų atžvilgiu. Iš kovą parteryje praktikuojančiu kovotojų sudaryta Lietuvos rinktinė buvo bejėgė prieš Rusijos smūgiuotojus. Vos atsidūrus parteryje, Rusijos kovotojai buvo statomi į stovėseną. Lietuvos kovotojui perėmus iniciatyvą, kovą taip pat buvo nutraukiama. Nors turnyro metų turnyro organizatorius nekartą bandė atkreipti šio teisėjo dėmesį į jo klaidas, jam tai nepadarė jokio poveikio.
Pirmojoje turnyro kovoje susikovė Vladimir Karasiov ir lietuvis Ramūnas Paliūnis. Jaunas Rusijos kovotojas aktyviai pradėjo kovą, pervesdamas kovą į parterį. Lietuvos MMA veteranas, atsidūręs savo stichijoje – parteryje – ramiai išsilaisvino nuo ruso uždėtos giljotinos, užėmė poziciją už nugaros bei baigė kovą smaugimu.
Antrojoje kovoje susikovė Mantas Liūlionis bei Dmitry Gobernik. Nors Liūlionis šioje kovoje pasirodė geriau, nei iš jo, debiutuojančio profesionaliajame MMA, buvo tikėtasi, mūsų kovotojas šią kovą pralaimėjo. Kova nuolatos priverstinai vyko stovėsenoje, kurioje buvęs boksininkas Gobernik buvo geresnis. Vos kovai perėjus į parterį, kova buvo nutraukiama. Pirmajame raunde Liūlionis sugebėjo parteryje smarkiai pataikyti rusui į nosį. Teisėjo sprendimu kovą buvo nutraukta beveik 3 minutėms, nors laikas nebuvo sustabdytas ir įėjo į bendrą kovos laiką. Pirmo raundo 4minute lietuvis pagavo ant rankos laužimo , tačiau nuskambėjo kovos pabaigos gongas kai jau ranka buvo beveik ištiesta. Pagal asistento fiksuojama taksometra buvo praėjusios tik 4 minutės , tačiau pabandžius pasiaiškiti su vyriausiu teisėju buvo pasakyta kad buvo skaičiuojas laikas kol tvarkė rusui nosį. . Tačiau kad ir kaipskaičiuotum 5 minutės tikrai nebuvo praėjusiuos J. Antrajame raunde situacija ne kiek nepagerėjo ir Lietuvos kovotojui vėl buvo trukdoma normaliai kovoti. Antrojoj raundo pabaigoje Gobernik sugebėjo užimti padeti iš viršaus ir po smugiu krušos kova buvo nutrakta

Nepasisiekė Guseve Raimondui Sinicai. Jis susikovė su boksininku Ivanu Matyginu. Sinica ramiai pradėjo dvikovą, ieškodamas būdo priartėti prie priešininko bei pervesti kovą į parterį. Matygin sumaniai ginėsi nuo Sinicos. Permaininga kova tesėsi iki 2 raundo 3 minutes kol rusas taikliu smugiu pasiuntė Raimonda Sinicą i stipru nokdauną.

                                                                                      ...

Šiauliuose vyko nemažo vietinės publikos susidomėjimo sulaukęs MMA, K-1, muaythai ir bokso turnyras Knight of the Cage 4. Turnyro metų iš viso 13 kovų.Turnyre dalyvavo Molėtiškiai Raimondas Sinica ir Mantas Lilionis.Abu kovotojai nesunkiai nugalejo savo varožvus.

 2. 67 kg. Mantas Liulionis, Igoramas, Molėtai, 64 kg. vs. Linas Andriekus, Plungės Riteris, Plungė, 69kg
MMA mėgėjų taisyklės 2R x 3 min.

7. 77 kg. Raimondas Sinica, Igoramas, Molėtai, 76,5 kg vs. Pavel Suchlov, Sanda, Latvia, 78,2 kg.
MMA profesionalų taisyklės 3R x 5 min.
Nugalėjo Raimondas Sinica. 1R 2:05 Pasdavimas (Rankos laužimas)

                                                                                                           ...

Du,, Sk Igoramas " MMA kovotojai dalyvavo MMA ir K-1 turnyre Latvijoje,Daugpilio mieste. Turnyrą organizavo Latvijos WFCA-Baltia organizacija.Abiems kovotojams kovos pasibaigė labai sėkmingai.Mūsų kovotojai laimėjo labiau nei įtikinamai,priverčiant pasiduoti savo priešininkus.


MMA (Pusiau profesionalios taisykles)**
Mantas Liulionis nugalėjo Etgar Linkevich, Pasdavimas
MMA (Profesionalios taisykles)
Raimondas Sinica nugalėjo Leonid Feygus, Pasidavimas

                                                                                                        ...
Čempionate vyko kovos nuo jauniausių kovotojų 8 m. iki suaugusių , vyriausiam kovotojui virš 50 m. Šis kovotojas užėmė 3 vietą ir buvo apdovanotas Saugos tarnybos
„Tigro šuolis“ specialiu prizu – taure už atkaklumą ir ryžtą. Ringe visi kovotojai rodė ryžtą ir siekė pergalės net patyrę smulkias traumas ar sumušimus po kurių suteikus medikams pagalbą tęsė kovas.Čempionate dalyvavo ir  3,, Sk Igoramas''Molėtai   kovotojai-Vaidas Maciulevičius,Mantas Lilionis  ,Tadas  Lilionis , džiugu jog visi trys moletiskiai tapo  čempionais.
 

Svorio kategorija  iki 65 kg                                               Amžiaus grupė nuo 14 m.  iki 17 m.

 1- Tadas  Lilionis -   Čempionas

Svorio kategorija iki 70  kg                                               Amžiaus grupė nuo 14 m.  iki 17 m.

 1-Vaidas Maciulevičius -   Čempionas

Svorio kategorija iki 66 kg                                               Amžiaus grupė nuo 18 m.           

 1-Mantas Lilionis-   Čempionas