Головна


Шановні відвідувачі! Рада вітати Вас на  сайті "Перша сходинка", який створено для того, щоб ділитися інформацією, цікавими педагогічними новинками, доробками з колегами - вчителями початкових класів. Маю надію, що розміщена на сайті інформація стане Вам у пригоді! 
Дуже прошу залишати Ваші коментарі та пропозиції  внизу сторінок або у розділі "Зворотній звязок".
З повагою Юлія Григоренко
shkola-animatsionnaya-kartinka-0057
Корисні посилання

Офіційний сайт Решетилівської ЗОШ І ступеня

 Блог заступника директора з НВР та вчителя початкових класів Деркач Лариси Василівни Блог и вчителів школи

Районний методичний кабінет

Новини

 • Участь у тренінгу "Надання допомоги людям з інвалідністю у разі виникнення/загрози виникнення надзвичайних ситуацій..." 7 — 9 червня 2017 року разом з колегами я взяла участь у тренінгу, який проводили Полтавський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти ім. М. В. Остроградського спільно з Головним Управлінням ДСНС України в Полтавській області для працівників освітніх закладів, де перебувають люди з інвалідністю, зокрема з порушенням органів зору, слуху, опорно-рухового апарату, розумовою відсталістю, та інші маломобільні групи населення. Метою  занять було  ознайомлення учасників з особливостями надання первинної психологічної, домедичної допомоги потерпілим в разі виникнення надзвичайних ситуацій. Детальніше за посиланням
  Опубліковано·14 черв. 2017 р., 09:42 Юлія Григоренко
 • Фестиваль інноваційної освіти "Відкривай Україну" 3 червня у 9 містах України відбулися фестивалі  інноваційної освіти "Відкривай Україну". Я з колегами відвідала подію у Полтаві, яка зібарала небайдужих освітян та команди-учасниці проекту  "Відкривай Україну" з малих міст, які  демонстрували  відвідувачам свої проекти з покращення міста. Я в  захваті від цікавих та сміливих ідей креативної молоді, які вони втілили у проекти задля того, щоб  життя в маленькому місті було  цікавим, комфортним та яскравим! 💡 Також на цьому майданчику були  представлені заклади з неформальної позашкільної освіти. Гуртки, курси, кемпи, та інші освітні інституції, що викладають інноваційними методами і мають прогресивні за змістом навчальні програми, що відповідають світовим тенденціям. 
  Опубліковано·3 черв. 2017 р., 07:05 Юлія Григоренко
 • Національна (не) конференція EdCamp 2017 Творчо, натхненно, креативно, інноваційно… Це лише кілька слів з величезного переліку , які описують  Національну (не) конференцію EdCamp 2017, яка відбулася наприкінці квітня у м.Харків.  Захід такого формату відбувся   в Харкові втретє і об’єднав близько 700 вчителів та вчительок під гаслом «Ми будуємо спільноту відповідального вчительства». Цього року у роботі (не) конференції взяло участь близько 100 експертів та експерток з України та 20 країн світу. Мені пощастило втретє стати учасницею EdCamp Ukraine, приєднатися до «білих ворон» з усіх куточків України . Разом з колегами  Л.Деркач, О.Щитовою, І.Платко, Т.Хрипливою, Л.Лисяк, О.Врубелем ми представляли  спільноту відповідального вчительства Решетилівщини. (Не) конференція розпочалася з привітальних слів організаторок О.Малахової, І. Мінковської та натхненника руху EdCamp Ukraine О. Елькіна ...
  Опубліковано·6 трав. 2017 р., 08:11 Юлія Григоренко
 • Майбутнє твориться сьогодні 2017
  Опубліковано·5 трав. 2017 р., 10:40 Юлія Григоренко
 • mini EdCamp Poltava 2017 Детальніше
  Опубліковано·8 квіт. 2017 р., 10:35 Юлія Григоренко
 • ШКІЛЬНИЙ МЕТОДИЧНИЙ ВЕРНІСАЖ "УЧИТЕЛЬ І СУЧАСНІ ТЕХНОЛОГІЇ" 14 березня вчителі закладу зібралися на традиційний методичний вернісаж. У цьому році  під гаслом "Дух традицій та креатив новацій" педагоги апробовували технологію розробки стратегічних рішень, яка допоможе визначити  напрямки подальшої роботи у закладі.Я виступила  з представленням своїх педагогічних напрацювань у числі вчителів,  які атестуються у 2016-2017 н.р., а також  поділилась з колегами досвідом використання квест-технологій у навчально-виховному процесі.(За матеріалами шкільного сайту http://reshschool1.ucoz.ua/news/shkilnij_metodichnij_vernisazh_uchitel_i_suchasni_tekhnologiji/2017-03-14-623) 
  Опубліковано·14 бер. 2017 р., 13:18 Юлія Григоренко
 • Презентаційний урок у рамках Школи молодого вчителя англійської мови 1 березня у Решетилівській ЗОШ І ступеня  відбулося чергове засідання Школи молодого вчителя іноземної мови. Захід об’єднав 12 вчителів. Я  провела урок з учнями 3-го класу на тему “Свята. День народження", на якому показала, як реалізувати роботу  над проектами програми eTwinning в рамках звичайного уроку. Зокрема, школярі потренувалися працювати в команді та виконувати завдання, використовуючи  з цікаві мультимедіа.
  Опубліковано·14 бер. 2017 р., 13:19 Юлія Григоренко
 • "Учитель року 2017" 27 січня 2017 року у Полтавському художньому музеї (галерея мистецтв) імені Миколи Ярошенка відбулося нагородження переможців та лауреатів обласного конкурсу «Учитель року-2017», очний етап якого проводився 25-26 січня 2017 року на базі ЗОШ І-ІІІ ступенів № 5 м. Полтави. Упродовж двох змагальних днів ,я у складі  двадцятки учасників брала участь у таких випробуваннях: майстер-клас «Я роблю це так», практична робота і проведення уроку.Щаслива з того, що стала лауреатом обласного конкурсу і мала можливість познайомитись із чудовими вчителями, майстрами своєї справи! 
  Опубліковано·14 бер. 2017 р., 13:04 Юлія Григоренко
 • З Новим 2017 роком!
  Опубліковано·31 груд. 2016 р., 06:34 Юлія Григоренко
 • (не) Конференція у форматі Ed Camp 27 грудня мені та учителі  нашого закладу стали учасниками (не) конференції у форматі Ed Camp з теми: "Формування мотивації до розвитку та готовності брати відповідальність за майбутнє початкової школи", яка проходила на базі Решетилівської гімназії імені І.Л. Олійника. (Не) конференції Ed Camp в усьому світі проводяться в новому дискусійному форматі спеціально для вчителів. Я була одним із п'яти спікерів та повела провела експертну паралель на тему "Робота з проектами eTwinning Plus як  як провідний фактор реалізації комунікативної та соціокультурної компетенції учнів»(За матераілами шкільного сайту. Детальніше) 
  Опубліковано·31 груд. 2016 р., 06:35 Юлія Григоренко
Відображаються 1 - 10 із 28 записів. Переглянути більше »

Свята в Україні

Comments