איך להתנשק? - איך להתנשק עם שפתון?

    נשיקה היא מגע קסום ואינטימי בין שני זוגות שפתיים. השפתיים הם אזור רגיש עם המון קצות עצבים ולכן המגע בשפתיים נעים,מעורר ומגרה. נשיקה שולחת מיד אותות למוח אשר גורמים להתאהבות, משיכה מינית ותחושה חולמנית. כשזוג מתחיל להתנשק לא סתם הם מסיימים הרבה פעמים נשיקה עם חיוך דבילי ומאוהב על הפנים ומיד רוצים לחזור ולהתנשק עוד ועוד...

הנשיקה היא המגע האינטימי הראשון ויש המון בחורות שבעבורן להתנשק משמעו הבעת רגש אמיתי אפילו יותר מסקס. אנשים מתנשקים כבר אלפי שנים למרות שהפה הוא אחד האזורים הכי מזוהמים בגוף. מסתבר שיש משהו קסום במגע הזה בין שפתיים, ברכות המתוקה הזו, יש משהו בנשיקה שאין לה תחליף.

      אז איך בעצם מתנשקים?


                      Kiss

בעיקרון, אין חוקים בשביל להתנשק, זה כמו לרכב על אופניים. אבל בכל זאת ישנם כמה טיפים בסיסיים שיעזרו לך להראות כמו מתנשקת מנוסה ומקצועית גם אם זאת הפעם הראשונה שבה את מתנשקת. כולנו זוכרות את הנשיקה הראשונה שלנו אז תקראי ותעשי את זה כמו שצריך. 

1.ביטחון עצמי ועדינות – חשוב להתנשק עם ביטחון ורוך. ביטחון אך מצד שני כבוד והתחשבות. בנשיקה ממש כמו בטנגו יש אחד שמוביל. בהתחלה תני לו להוביל אותך, תני לו ליזום את המגע הראשון ומשם תתפסי פיקוד ותתחילי לחבק אותו, להתקרב ולנוע בקצב שאת רוצה להתנשק בו (את יכולה עם לשון, את יכולה בלי לשון, את יכולה סתם לחבק אותו ולהניח את הראש על הכתף שלו).

2.שפתיים לחות- אתם רוצים שהשפתיים שלכם יהיו לחות מעט כשאתם מתנשקים. תעבירו את הלשון על השפתיים שלכם לפני הנשיקה.  שפתיים לחות מעט עושות את זה קל להזיז את השפתיים על בן הזוג וזה נותן גם לך וגם לבן זוגך חוויה נעימה יותר (תמשיכי לקרוא על איך להתנשק עם שפתון).

3.בלי ריח פה – שעתיים לפני הנשיקה לא לאכול שום ובצל. אם יש לך ריח רע בפה או טעם רע בפה לא להתנשק לפני סוכריה או מסטיק. אל תיקחו את הסוכריה או המסטיק לפני הנשיקה. אתם לא רוצים שיהיה לכם משהו בפה זמן שאתם מתנשקים.

4.להכניס את הלשון לפה שלו בעדינות, לא באגרסיביות.

5.תנשקי אותו ברכות, אם את רוצה תני לא לנשק לך את הצוואר. תזכרי שאת מכתיבה את הקצב ואל תתביישי לעצור ותיזהרי עם נשיקות בצוואר שלא ישאיר לך סימנים שתצטרכי אחר כך להסביר...

                                      Eating chocolate 1               frosty mouth

6.הטיית ראש קלה - כל אחד לצד אחר, תאפשר לכם להתנשק בכיף ובזווית הרצוייה.

7.שפתיים פתוחות- פתחו את השפתיים קלות ותמקמו את השפתיים שלכם על השפתיים של בן/בת זוגכם ותתחילו לנוע עם השפתיים, ממש כמו בסרטים, ככה מתנשקים! זהו...את מתנשקת. זה רגע מרגש ואוו, אבל אל תעצרי את הנשימה!  כשהשפתיים נפגשות, לחצו אותן קלות על שפתי בן/בת הזוגאתם יכולים להזיז את השפתיים לאט,בתנועה סיבובית או רק להשאיר אותן צמודות על בן/בת הזוג.

8. עמדה - תעמדי קרוב אליו ואז כששניכם מתקרבים אחד לשני יחד תטו את הראש שלכם מעט, תני לו להוביל...(לפחות בהתחלה שירגיש גבר).

9. סוכריה או שוקולד. לפני שאתם מתחילים להתנשק ובלי שהוא רואה תאכלי קוביית שוקולד או סוכריה (לא מנטה). אז כשתתחילו להתנשק הוא יופתע לגלות כמה את טעימה ומתוקה, זה עובד על גברים כמו קסם.

10. קחי אויר- אם אתם מתנשקים לזמן ממושך, קל לשכוח לקחת אויר לנשימה. תאמינו או לא, חוסר נשימה עד כדי מחנק איננו דבר רומנטי בכלל. קחי נשימה קלה דרך האף תוך כדי הנשיקה. 


        איך להתנשק עם שפתון? 

   אז ככה בעצם מתנשקים, האמת, להתנשק זה ממש כמו שרואים בסרטים והכי טוב זה להתאמן, כי אפשר לקרוא המון תיאוריה כל היום וכל הלילה וזה לא שווה כמו נשיקה אחת מתוקה וקסומה. נשיקות הן לרוב במהלך או בסוף של דייט ושם את מתלבשת יפה ומתאפרת...מה עושים? איך אפשר להתנשק עם שפתון בלי שהכול ימרח עליו? איך אפשר להתנשק בלי שכל האיפור ימרח לי על הפנים? אף אחת ואף אחד לא רוצה לסיים נשיקה כשהוא נראה כמו ליצן מרוח כולו באיפור.

גברים לכאורה מעדיפים את השפתיים שלנו טבעיות ועם כמה שפחות גלוס וכמה שפחות איפור. אני כותבת לכאורה כי זה לא באמת נכון. גברים לא באמת מבינים באיפור וטיפוח ולא ממש יודעים או רוצים לדעת איך את נראית בלי איפור. גברים גם לא צריכים לדעת, זה הכי כייף שהוא חושב שאת בכלל לא התאפרת, זה אומר שהאיפור שלך מצוין.

                                         Red lips               what a rebel


   גברים רוצים שהבחורה שלהם תראה טוב, תראה מטופחת ונשית. הסיבה שהם לא אוהבים גלוסים, שפתונים מסיבים והרבה איפור היא פשוטה, הם לא רוצים שכל האיפור הזה יימרח עליהם. גברים ממש לא אוהבים להתנשק איתך כשהשפתיים שלך מלאות בליפגלוס דביק, זה מגעיל אותם. אבל, הסיבה האמתית שבגללה  גברים כל כך שונאים להתנשק עם שפתון היא שהם מתבאסים מזה שאחרי הנשיקה הם מוצאים את עצמם מרוחים בהמון שפתון ואיפור, זה קשה להרגיש גבר קשוח כשאתה כולך מרוח בשפתון או גלוס דביק.

  אז איך מתנשקים עם שפתון?

 החוק העיקרי בנשיקות עם שפתון הוא שבסוף הנשיקה כל השפתון צריך להישאר על השפתיים שלך בלבד (כמעט בלתי אפשרי) או להתנשק נשיקה כל כך ארוכה ועמוקה עד שכל השפתון פשוט נשטף עם הרוק והלשון של שניכם.

                                                    בכל אופן, אסור בשום פנים ואופן שבסוף הנשיקה הגבר שלך ימצא את עצמו עם שאריות של שפתון. אז איך עושים את זה??...

 

  ליפגלוס בעייתי בתחום הנשיקות כי גברים שונאים את המרקם שלו אבל המראה של השפתיים המבריקות כל כך סקסי עד שהם משתגעים כבר לנשק אותך. יש שני פתרונות לזה:

1. משתמשים תמיד רק בליפגלוס קליל עם מרקם דקיק ולא עם מרקם דביק ושומני, ליפגלוסים שנמרחים עם מברשת הם לרוב פחות דביקים.

2. ליפגלוס עם ריח מתוק וטיפה טעם מתוק, הגבר שינשק אותך יגלה שאת באמת מתוקה כמו סוכריה והנשיקה תמשך הרבה זמן עד שכל הליפגלוס ייבלע וייעלם   (איך להכין בקלות ליפגלוס מתוק ביתי בטעם דבש).

3.ליפגלוס עם קצת צבע הוא פתרון מעולה במקום שפתון כבר כי לרוב נשיקה של דקה מעלימה את כל שרידי הליפגלוס והבחור לא נשאר מוכתם באיפור מסיבי ולכן אם כבר להתנשק עם שפתון אז הכי טוב ליפגלוס מתוק וקליל.

 לסיכום : נשיקה עם ליפגלוס צריכה להיות עם ליפגלוס קליל, לא דביק וכבד, לא לשים יותר משתי שכבות וצריך נשיקה ארוכה עד שכל הליפגלוס יבלע, אל תדאגי זה כייף להתנשק, במיוחד עם ליפגלוס מתוק, נשיקה של לפחות דקה וחצי תעשה את העבודה ותישארו שניכם עם שפתיים נקיות.

                                         Me                  

שפתון הוא הבעייתי בנושא הנשיקות, במיוחד הגוונים הכהים יותר שאנחנו כל כך אוהבות כמו אדום זוהר ונשי או סגול עמוק. שפתון הרבה פעמים משדרג את המראה שלך והופך אותך לסקסית, מסתורית ונשית במיוחד ולכן חבל לוותר עליו. היום את גם באמת לא צריכה לוותר עליו בנשיקות, צריך רק ללמוד איך להתנשק עם שפתון.

1. שפתון עמיד. יש היום שפתונים עמידים ל-6 שעות או יותר, עמידים בזמן אוכל, נשיקות וחיבוקים (זה הכי גרוע שאת מחבקת אותו ואחר כל הוא מגלה כתם של שפתון על החולצה שלו).

  איך למרוח שפתון עמיד לנשיקות: "רצוי להתחיל עם תוחם שפתיים שיוצר שכבת שעווה על כל השפתיים ובסיס עמיד לאודם. אחר כך למרוח שכבה של שפתון ואז לקחת טישו, להצמיד שפתיים ולהוריד מעט צבע – אל דאגה,לא סיימנו. עכשיו תמרחי קצת פודרה על השפתיים בכדי לספוג את הלחות של השפתון וליצור על השפתיים שכבת צבע בסיסית ואטומה. מרחי  שכבה נוספת יפה ונדיבה מהשפתון. יצרת עכשיו  בעצם שכבה כפולה של צבע ולה ייקח זמן רב יותר לרדת.  זה עובד! למראה זוהר וחושני אך עמיד לאורך זמן כדאי לסיים את מריחת השפתון עם ליפגלוס המעניק ברק לאורך זמן" - עוד טיפים על טיפול השפתיים ושפתונים

2.נשיקה ארוכה ורטובה במיוחד. אם את עומדת להתנשק עם שפתון אדום בוהק או כל גוון חזק אחר הנשיקה חייבת להיות ארוכה ורטובה בשביל שהיא תשטוף את השפתון.

3. תזהירי אותו מראש לפני הנשיקה בצורה מתוקה שאת הולכת למרוח אותו קצת בשפתון אבל זה לא נורא, הוא מספיק גבר בשביל להתמודד עם קצת שפתון.

4. טעם של שפתון. גברים לא אוהבים להתנשק עם שפתון גם בגלל הטעם. טיפ לזה ובאופן כללי לנשיקות הוא לאכול סוכריית גומי או סתם סוכריה בטעם פירות לפני הנשיקה (בלי שהוא יראה), זה יפתיע אותו לגלות שאת באמת מתוקה וטעימה. לנשק אותך ולגלות שיש לך טעם מתוק ישתגע אותו ויפתה אותו בצורה בלתי רגילה  שהוא בכלל לא יישכח את השפתון שמרוח עליו. בסוף הנשיקה את תגלי מולך גבר מחוייך עם פרצוף מרוצה ומרוח בשפתון.


                LipStick                 kiss


 

      מה יש לגברים להגיד על להתנשק עם שפתון?

 שאלנו 100 גברים בגילאים 15-40 האם הם לא אוהבים לנשק בחורה עם ליפגלוס ושפתון? ובכלל מה הם חושבים על איפור שפתיים?

50% מהגברים ענו שהם שונאים להתנשק עם שפתון ומעדיפים שפתיים ורודות ומתוקות באופן טבעי (מדהים שהם לא יודעים כמו אנחנו משקיעות באיפור העדין הזה שהם קוראים לו מראה טבעי).

25% מהגברים ענו שהם אוהבים שהבחורה שלהם נראית טוב כשהם יוצאים, זה כייף שמסתכלים עליה ולכן כשאנחנו יוצאים שתתאפר אבל אני לא אוהב להתנשק עם טעם של אודם וצבע שנמרח.

20% שפתון אדום וזנותי זה סקסי בטירוף, אני משתגע ממנה כשהיא שמה שפתון אדום חזק, לא אכפת לי שימרח עליי, זה כזה סקסי שאני מתנפל עליה תוך דקה.

5% מהגברים ענו שלא אכפת להם, שכל בחורה תעשה מה שטוב לה, הם מקבלים הכול מהכול ולא כזה מפריע להם קצת טעם של אודם או שהשפתון נמרח עליהם.

 

לסיכום : אפשר להתנשק עם שפתון, תוסיפי לנשיקה קצת מתיקות ותשוקה והבחור בכלל לא ייזכור שמעורב כאן שפתון, הסוד הוא בנשיקה ארוכה עם טעם של סוכריה או שוקולד שמשאירה טעם מתוק של עוד.


           Cow     


   איך לפתות גבר?

 בתור בחורה תמיד לימדו אותי שגברים אוהבים רק סקס, גבר ממוצע חושב על סקס 10 פעמים בכל שעה ולא יאמר לא לסקס לעולם, ובכן? לא,

זה לא נכון. כל המיתוסים על גברים שרודפים רק אחרי סקס הם לא נכונים. כלומר, כן, גברים אוהבים סקס אבל, אם את לא יודעת איך להתנהג

לידם הם לא יתאמצו במיוחד בשביל להשיג סקס איתך. המסקנה העיקרית שהגעתי אליה היא שגברים הם עם ויזואלי ועצלן ואני אסביר.

 

    חוק מספר אחד: גברים הם עם ויזואלי. 

 

  העין שלהם קונה וקונה ובוחנת, הם אוהבים לראות את הסחורה. גברים אוהבים להסתכל אם זה גבר של ציצי או גבר של תחת הם אוהבים

להסתכל ולהתפתות. גברים אוהבים את הריגוש המיני שבבחורה שהולכת עם בגדים צמודים, חצאית קצרה, מחשוף. 

לכן, אם את רוצה לפתות גבר ולמשוך את תשומת הלב שלו אז תבליטי את הנתונים שלך. אם את כוסית אז אין בעיה פשוט תצאי מהבית, אם את

קצת יותר מלאה זה בכלל לא נורא! המון גברים מעדיפים בחורה שיש אצלה מה לתפוס כי לרוב גם יש לבחורה כזאת חזה גדול ואת זה הם

אוהבים.


                        beautiful body         Anonymous


  הגברים הם עצלנים כי לרוב גם כשהם רואים בחורה שמוצאת חן בעיניהם הם לא טורחים לעשות את הצעד ולהתחיל איתה. לרוב זה בגלל

שאותה בחורה לא יודעת איך לפתות את הגבר נכון. היא לא יודעת איך לגרום לו להבין שאם הוא לא מתחיל איתה עכשיו בעוד דקה זה כבר יהיה

מאוחר מידיי כי מישהו אחר יתפוס אותה. גברים הם יצורים מאוד תחרותיים. הבחורות בעולם הזה מתחלקות לשני סוגים, סוג אחד שכל הזמן מלא

גברים מתחילים איתן וסוג שני שגברים לא מתחילים איתן. תאמינו או לא, אבל זה בכלל לא קשור ליופי או לאופי, זה קשור לסקס אפיל ואת זה

אפשר ללמוד, זה אפילו ממש קל. 

 

  גבר רוצה בחורה שנראית טוב, גברים אוהבים להסתכל. אבל, זה לא הכול. גבר יכול להימשך לבחורה בגלל המראה שלה, הוא יכול בקלות ליפול

בפיתוי אבל הוא לא יישאר אם לא תתני לו סיבה טובה. אם לא תתני לו ערך מוסף של אהבה, דאגה, קשר אמיתי. 


  גבר מחפש שתהיי יפה, סקסית, חכמה, מצחיקה, נחמדה לחברים שלו, אימהית כשבא לו, אחות כשבא לו לשחק בחולה ושובבה כשבא לו סתם

להתפנק.

 

  אני בחורה שנראית טוב מאוד, שמתי לב שיש תקופות שבהן המון גברים מתחילים איתי ואז פתאום יש תקופות שאף אחד לא מתחיל איתי.

כשלא מתחילים איתי אני מתבאסת, אני מרגישה פחות נשית ומושכת. כשאני יוצאת לדייט ראשון והבחור לא מעוניין זאת מכה לאגו, בכלל לא

משנה אם אני רוצה אותו או לא. על כן החלטתי לשבת ולחשוב איך לפתות גברים והצלחתי לסכם את כל המחקר הזה לעשרה סעיפים שעובדים

(כל הסעיפים נבדקו ונבחנו על החבר המקסים שלי בהצלחה).

        
          nail model                  


       אז איך אפשר לפתות גבר? דיבור בסעיפים.

1. מחשוף. גברים אוהבים ציצי. מחשוף נחמד זה מעולה. מחשוף גדול מידיי והוא ישתגע, יחשוב שאת גדולה עליו ולא יתקרב. מחשוף במידה טובה הוא המתכון למשיכת מבטים. איך תדעי? בעיקרון חשוב שאת תרגישי נוח עם המחשוף ולא תרגישי כל היום שאת הולכת ערומה. אם את מרגישה שגברים בוהים לך בציצי יותר מידיי אז זה מוגזם. זה צריך להיות מחשוף במידה, אלא אם המטרה היא סקס ולא אכפת לך להיות זולה (לפעמים זה כייף). 

2. תחת. אחרי שהוא סיים לבחון לך את המחשוף הוא עובר לתחת. מה יש לגברים עם תחת? אין לי מושג. עינטוז קל עושה את העבודה, הליכה זקופה עושה את העבודה. כשאת עוברת ליד גבר תרגישי אותו מסתכל לך על התחת, תרגישי סקסית ותראי שהוא יקלוט שאת סקסית ומשהו בו יידלק.

3. בגדים. גברים אוהבים בגדים צמודים, תני לו לראות אותך בגאווה ואל תתחבאי מתחת לשקים שחורים ענקיים שאת קוראת להם שמלה. לאישה בשמלה או חצאית הרבה יותר קל לפתות גבר. הם מתחרפנים מהקרבה הזה, מהאופציה שברגע אחד הם יכולים להרים לך את החצאית ולהגיע אל קודש הקדושים. כשאת מרגישה סקסית את גם מקרינה סקס וגברים מרגישים את זה.

4. בושם. גברים אוהבים בחורה שמריחה טוב. לא להגזים עם הבושם את לא צריכה להשאיר אחרייך ענן רק רמז קטן.

5. חיוך. כשהוא מסתכל עלייך תחייכי. אין דבר מושך יותר מבחורה שמחייכת, רואה את החיים בגישה טובה, בחורה שכייף להיות איתה.

6. אינטליגנציה. בסופו של יום, כי סקס יש רק בלילה, הגבר רוצה בחורה שהוא יוכל לדבר איתה, מישהי עם ראש על הכתפיים. אם גבר אומר עלייך שאת בחורה סבבה את מסודרת. אם לא, אז נסי להפחית בכמות הדרמה שאת עושה מכל עניין. גברים אוהבים נשים הגיוניות.

7. תני לו להרגיש גבר. תבקשי שיעזור לך לפתוח צנצנת חמוצים או סתם בקבוק קולה שאת לא מצליחה לפתוח בעצמך.

8. חוש הומור. כן, בנוסף לכל זה הוא מחפש שתצחיקי אותו.

9. נחמדה לחברים שלו! תהיי נחמדה לחברים שלו ואל תעמידי אותו במצב שבו הוא צריך לבחור בינך לבין החברים שלו, את תפסידי.

10. תבשלי! זאת קלישאה ידועה, הדרך אל ליבו של הגבר עוברת בקיבה. גבר מחפש מישהי שתדאג לו והוא יתאהב בה. יש מישהו במשרד שבא לך עליו? תכיני מהיום שני סנדוויצים, אחד לך ואחד לו, הוא יאהב את זה ועם קצת עבודת פיתוי הוא שלך.

                        Aids prevention - Condoms 3       Young Couple kissing in the gras 5

  אחד הדברים שאני הכי מאמינה בהם הוא יידע. יידע זה כוח ותמיד כדאי לדעת מה האויב חושב, מה הוא מתכנן והיכן הוא שומר את הנשק

הסודי. כמעט כל גבר היום כבר קרא את מדריך הפיתוי ומשתמש בטכניקות. לא חסרים מדריכים של "איך להשכיב בחורות?", על כן, אני ממליצה

לכל בחורה לקרוא את המדריך, את תסתכלי על גברים אחרת אחרי זה. אחרי שתקראי את תביני איזה תפקיד ענק נתנו להם בזה

שהם מחויבים כמעט תמיד לעשות את הצעד הראשון. תקראי ותדעי איך לעזור לו להבין שהוא רוצה להיות איתך, גם אם הוא לא יודע את זה

עדיין. מדריך הפיתוי הזה ישנה את הדרך שבה את רואה גברים וגם יעזור לך לדעת מתי הוא רציני ומתי הוא סתם מנסה להשכיב אותך (כדאי

להרשם בשם של בן בשביל שלא יזהו שאת בחורה, הם לא תמיד נותנים לבחורות גישה למדריך).


Comments