דף הבית

   הכל התחיל כשחבר שלי נפרד ממני ולא הבנתי למה? היום אני מבינה ויודעת איך להצליח עם גברים. אם רק הייתי יודעת אז איך עובד ראש של גבר,לא היינו נפרדים.  המדריך הזה נועד לעזור לי ולך להצליח עם בנים.הבנים של היום מתבגרים בגיל מאוחר וזה בא לידי ביטוי בזה שבנים כבר כמעט ולא מעזים להתחיל עם בחורות. כל האינטרנט מלא בכתבות, מדריכים, בלוגים ושיטות שכל מטרתם היא ללמד גברים איך להצליח עם בחורות, איך להשכיב בחורות? (כן, אני קראתי את זה, את אותי לא תצליחו להשכיב ככה), אז הגיע הזמן שיהיה בשטח גם מדריך קצר שעוזר לבנות להצליח עם גברים.


  לי זה נראה הזוי ומוזר לחלוטין כי בסך הכול בנות הן רגילות לחלוטין, אני לא מדינת אויב ואני לא הבנתי למה גבר צריך תוכנית פעולה עם חלוקה לאזורים רק בשביל לכבוש אותי? ובכן, זה מה שחשבתי עד היום וזאת הייתה טעות נוראית מבחינתי! אני זלזלתי בחשש של גברים מבנות וחשבתי שזה הכול שטויות, כי לי זה באמת לא נראה הגיוני באותו הזמן שאני צריכה להתאמץ בשביל להצליח עם גברים.


                 Lovers portrait 2       Muffins        make-up tools 3

                                         

  זאת הייתה טעות כי אני לא הבנתי שגברים ונשים הם שונים מאוד, המוח שלהם ודרך המחשבה שלהם שונה לחלוטין. בנות יותר חושבות, מופעלות על ידי  רגש וחושבות על העתיד. בנים זקוקים לגירוי כאן ועכשיו,חושבים בצורה ויזואלית, צריכים אתגרים כל הזמן והרבה פחות מונעים על ידי רגש. 


בקיצור, כשאת משתגעת בגלל כל מיני דברים טיפשיים וכועסת עליו, הוא באמת לא מבין מה לכל הרוחות את רוצה ממנו. דרך המחשבה וראיית העולם של הגבר שונה משמעותית מזאת של האישה וזאת עובדה.


הגברים שלנו הם מאוד איכותיים, אוהבים, חכמים ואכפתיים, זה נכון. אבל, בכל גבר כזה קיים היום ויהיה קיים לנצח גם החלק החייתי, החלק שאוהב בחורות עירומות, סרטי מלחמה, סרטי פורנו, להפליץ ולעשות גרעפסים, בקיצור להיות גבר. להצליח עם גברים זה דבר ראשון להפנים שגברים שונים מנשים ולהצליח להבין איך הראש שלהם עובד.


   דבר שני שלמדתי שאסור להתעלם ממנו הוא שבנים באמת חוששים מבנות, כל המדריכים הללו שצצים באינטרנט בכל יום שמלמדים איך להתחיל עם בחורות הם ההוכחה לזה שיש ביקוש ודרישה למוצר. גברים באמת קוראים את המדריכים הללו ויושבים בבית ומנסים לחשוב איך לשפר את היכולת שלהם להצליח עם בחורות (תודו שזה חמוד שהוא יושב בבית ומנסה לחשוב על תחבולות רק בשביל להשיג אותך).


 גברים באמת אוהבים תמונות של בחורות כאלו:


  
                                Silhouette Pose 37         the beach        Bella in Red
                                     

 

  גברים יודעים שזאת לא בחורה אמיתית, היא רק פנטזיה בשבילם, אבל בחורות כאלו מושכות אותם. את לא צריכה להיות בחורה כזאת, אם היית אז רוב הסיכויים שגברים בכלל היו פוחדים לדבר איתך!

הדבר שהכי עזר לי להבין את הראש של הבנים ולהבין איך למשוך בנים ולהרשים אותם זה לקרוא דווקא מדריכים שעוזרים להתחיל לגברים להתחיל עם בחורות.

   

  יידע זה כוח! המדריכים הללו עזרו לי להבין איפה ואיך גברים מרגישים פגיעים, לזהות טכניקות של גברים שמנסים לפתות אותי. היום כשאני כבר מבינה הרבה יותר על  דרך המחשבה של הגברים אני מצליחה בקלות למשוך את הבנים שאני רוצה כי הם כבר לא מרגישים שאני מאיימת עליהם או לא נגישה. הבנים היום קולטים שאני    מדברת בשפה שלהם ולא מתנשאת, תאמינו או לא אבל לפני שהוא ניגש אלייך בשביל להתחיל איתך הוא נלחץ בטירוף והוא ממש מפחד שתגידי לו לא! לאף אחד זה לא נעים שדוחים אותו ובדיוק בגלל זה כדאי לך לקרוא את המדריך ולהבין איך עובד ראש של גבר ואיך בחורה שרוצה להצליח עם גברים צריכה להתנהג.


בתור בחורה בעיקרון את לא אמורה לקרוא את החומר הזה וגם לא ממש יכולה להירשם לקבלת מייל (אלא אם את מאלו שיש להם שם יוניסקס כמו דניאל,נועם,חן וכו,), אבל את כן יכולה להיכנס ולקרוא - מדריך אומנות הפיתוי - איך להתחיל עם בחורות. 

 

   איך לעזור לגבר שאת רוצה להתחיל איתך? (נכתב בהשראת מדריך אומנות הפיתוי של יגאל שטראק)


  אם את קוראת את זה אז אני מניחה שכבר יש לך מישהו על הכוונת או שכבר ניסית כמה פעמים להשיג חבר ואת לא ממש מבינה למה את, מישהי שנראית טוב, מצחיקה וחמודה, לא מצליחה עם גברים. אם את בחורה רגילה אז אני מניחה שיש לך בצד כמה בנים שאת יודעת שרוצים אותך ושתוכלי בקלות רק לרמוז להם שאת מעוניינת והם מיד יקפצו על ההזדמנות. אבל, כמו כל בחורה רגילה אני בטוחה שאת רוצה דווקא את אותו האחד שלא ממש שם לב אלייך ולא מראה שום עניין, זה בסדר, זה נורמלי, זה זמני ואת הולכת עכשיו לעזור לו לראות שאת הדבר הכי טוב שקרה לו בחיים!

 

  מכאן זה מתחלק לשני מצבים:

 1. מצב שבו את כבר מכירה אותו : הוא לומד איתך,עובד איתך או סתם אתה מסתובבים באותם מקומות. מכיר אותך זה אומר שהוא בוודאות יודע את השם שלך, מי את פחות או יותר ואם תשלחי לו בקשה בפייסבוק הוא יאשר אותך.

 

 2. מצב שבו הוא לא מכיר אותך. את רואה אותו פעם ראשונה בלימודים, בעבודה או בכל מקום אחר ואת לא רוצה שההזדמנות הזו תלך לאיבוד.


                     dancing chick        laughing gal        Pondering woman

 

איך לגרום לו להתחיל איתך?

אם אתם בכלל לא מכירים אז את צריכה בשלב הראשון פשוט לפתוח איתו בשיחה. את יכולה להשתמש בכל תירוץ מטומטם בשביל להתחיל לדבר איתו.

רוב הבנים בכלל לא חושבים כמו בנות והוא לא יחשוב שאת מנסה להתחיל איתו, לא יתחיל לנתח את המהלך שלך, הלבוש שלך. הוא באמת יחשוב שאת מתעניינת בדעה שלו או צריכה עזרה במשהו ובכלל לא יקלוט שזה רק תירוץ בשביל להתחיל לדבר איתו.

 

דרכים להתחיל לדבר איתו?

אתה חושב שקר בחוץ?

אתה יודע אולי איזה אוטובוס מגיע מכאן לקניון?

אתה יכול לעזור לי לפתוח את הבקבוק? (ואז את מושיטה לו בקבוק קולה)

אם את לומדת איתו אז את יכולה בקלות לשאול משהו על החומר בלימודים.

אם את עובדת איתו אז להתחיל לדבר על סיטואציה בעבודה או סתם שאלה על תפעול הקופה, מחירים, מחלקה אחרת...

אם אתם ליד מכונת שתיה אז תשאלי אם יש לו כסף לפרוט לך 20 ש"ח?

אם אתם במועדון או פאב את יכולה לשאול אם הוא יודע איפה השירותים? (ואז בדרך חזרה מהשירותים לעבור לידו שוב ולספר לו משהו מוזר שראית שם)

 

יש עוד המון דוגמאות אבל בעיקרון כל מה שאת צריכה בשלב הראשון זה לפתוח איתו בשיחה, את יכולה להשתמש בכל תירוץ מטומטם שלא יהיה. המטרה שלך היא להתחיל בשיחה איתו ולמשוך את השיחה, ככל שהשיחה הראשונה תהיה יותר ארוכה כך יהיה לו יותר זמן לפתח רגשות כלפייך ולהתחיל להימשך אלייך ולרצות להכיר אותך טוב יותר.

 

תגרמי לו לדבר, תקשיבי לו ותגרמי לו להרגיש חשוב, תכניסי במהלך השיחה מחמאה קטנה בשבילו (אתה צודק, וואו ממש לא חשבתי על זה ככה, רעיון מעולה – מחמאות קטנות עובדות על גברים כמו קסם).

בנוסף, גברים הם עם ויזואלי, ככל שההיכרות הראשונית תמשך יותר זמן יהיה לו יותר זמן לבחון אותך פיזית ולהתחיל לפתח משיכה אלייך ולהזיל ריר.


                                light me on         light me on

 

אצל גבר משיכה ראשונית לבחורה מורכבת ממשיכה פיזית – 50%, אגו 35% ורגש 15%, בשביל להצליח עם גברים את חייבת לנצל את החולשות הללו שלהם לטובתך. 

אם נתת לו מספיק זמן לבחון אותך ואת נראית טוב באותו היום הוא פיתח משיכה פיזית וכבר הרווחת 50 נקודות, נתת לו מחמאה שעזרה קצת לאגו שלו וכבר הרווחת עוד 35 נקודות, השיחה הייתה טובה ונעימה הוא כבר מתחיל לחשוב שאת מישהי שהוא יכול להיות איתה וכדאי לו לנסות והופ יש לך עוד 15 נקודות והוא שלך!

 

השלבים של המשיכה הפיזית וטיפוח האגו של הגבר הם שלבים קריטיים להיכרות ראשונית והם מה שגורם לגבר להתחיל איתך ולרצות להכיר אותך יותר.


תחשבי על סיטואציה שבה את במסיבה ומישהו רותצה להכיר אותך. הסיבה הראשונית שבגללה הוא מתעניין בך היא המראה שלך (הוא הרי לא מכיר אותך), הוא מרגיש משיכה מינית. בשלב השני הוא מסתכל עליך ומחייך אלייך, אם את מחזירה לו מבט וחיוך את מאשרת לאגו שלו שגם הוא מוצא חן בעינייך. ואז ברגע שיש לו משיכה מינית ותמריץ קטן לאגו הוא ייגש ויתחיל איתך!

 

אם תדלגי על שלב המחמאה הקטנה לאגו שלו את לא תצליחי לגרום לו לפתח עניין רגשי בך והוא באמת יחשוב שאת רק רוצה את העזרה שלו באותו הרגע.

 

  השלב השני הוא – המשכיות! את חייבת לדאוג שתהיה לשיחה הזו המשכיות, שתהיה לכם אפשרות להמשיך ולתקשר אחד עם השניה.

אם אתם לומדים יחד, עובדים יחד או נפגשים באופן קבוע במסגרת כלשהי אז את יכולה לדלג על זה ורק לדאוג בפעם הבאה שאתם נפגשים להראות טוב ולחייך אליו ולהתחיל לדבר איתו שוב, אין לך את הסיכון שהוא ייעלם ולא תראי אותו יותר.

 

אם מדובר בגבר שאת לא מכירה משום מסגרת וזרת היכרות "מקרית" (מסיבה, קניון,טיול,מועדון) , את צריכה לוודא שיהיה לו את המספר טלפון שלך, אפשר גם פייסבוק, אבל עדיף טלפון. את בטח אומרת לעצמך עכשיו שזה בכלל התפקיד של הגבר לבקש מספר טלפון ומה פתאום שאת תעשי בשבילו את כל העבודה?! ובכן, כן, אבל קחי בחשבון שהמון פעמים גברים טובים מאוד פשוט לא עושים את הצעד הזה כי הם ביישנים.              talking head 

 

אם הגבר שנפלת עליו לא מבקש ממך מספר טלפון, קודם כל תחשבי האם את רוצה גבר שכבר עושה לך בעיות בשלב הזה ולא מתנהג כמו גבר, אלא כמו ילד מפוחד.

בכל זאת, לפעמים צריך לעזור לגבר למצוא סיבה להישאר איתך בקשר, כי אם לא תהיה לו סיבה טובה, גם לא יהיה לו מספיק אומץ בשביל להציע לשמור על קשר רק בגלל שהוא מתעניין בך. יש לי ידיד טוב שמספר לי המון פעמים איך בחורות התחילו לדבר איתו והשיחה זרמה והוא רצה להכיר אותן אבל בסוף לא היה לו אומץ לבקש טלפון!

יכול להיות שהוא מאוד רוצה לבקש את הטלפון שלך אבל הוא גם מאוד לחוץ מההיכרות הזאת ובאותו רגע הוא לא מוצא את עצמו ולא יודע מה לומר ומה לעשות. גם כאן את יכולה להשתמש בכל תירוץ בשביל להחליף איתו מספרי טלפון.


אם את שחקנית טובה את יכולה פתאום לשאול : "מה השעה?" בבהלה ואז להתחיל לחפש את הפלאפון שלך ולא למצוא ואז לבקש ממנו לחייג אליייך בשביל שתמצאי את הטלפון ואז את מוצאת את הטלפון בתיק, מחייכת בהקלה ואומרת לו – "רגע, עכשיו יש לך את הטלפון שלי". בדיוק מיהרת אז את הולכת ואז אחרי בערך חצי שעה תשלחי לו SMS עם הערה שקשורה לשיחה שלכם, בקשר למה שדיברנו סתם פתאום נזכרתי שגם.... או כל דבר אחר.

 

מי אמר שלהצליח עם בנים זה מסובך? זה ממש לא ככה, רק צריך לקרוא קצת ולהבין את הראש שלהם וכמה הם באמת חוששים מבחורות – תקראי את המדריך איך להתחיל עם בחורות ולא תאמיני כמה אני צודקת ואילו פרטים הזויים מלמדים שם בנים.                                                          Ban

                                              מדריך אומנות הפיתוי - הדברים שהם לא רוצים שתדעי!

 

  עוד טיפים שיעזרו לך להצליח עם גברים ולגרום לגבר להשתגע ממך :


1.      מחשוף , קצת ציצי לא הפך אף אחת לקלה להשגה!

2.      תהיי אקטיבית בשיחה, תצחקי מהבדיחות שלו ותצחיקי אותו, תתלהבי ממה שהוא מספר לך גם אם הוא כבר סיפר לך את זה בעבר.

3.      תסתכלי לו בעיניים, תחשבי על שניכם במצבים אינטימיים, דמייני את זה ותסתכלי לו בעיניים מבט ארוך עם חצי חיוך ותשתקי.

4.      תגעי בו מגע ידידותי כבדרך אגב כאילו את סתם מנסה למשוך את תשומת ליבו, נגיעה שלכאורה אין מה שום משמעות. למגע יש השפעת קסם על גברים וברגע שמישהי נוגעת בהם הם מתחילים להימשך עליה ולחשוב עליה בצורה מינית.

5.      בושם, תריחי טוב, בנים נמשכים לבחורה עם בושם נעים וריח טוב של ניקיון.

6.      שיער ריחני ונקי, אם יש לך שיער ארוך, תפזרי אותו ותני לו לראות אותך נשית, סקסית ומטופחת. בחורה מטופחת מושכת אליה מבטים, בחורה מוזנחת לא קיימת עבור גברים. טיפוח משתלב אצל גברים עם נשיות ולכן בחורה מוזנחת לא תמשוך תשומת לב גברית.

 

  למה חשוב שבחורה תשקיע במראה החיצוני שלה בשביל להצליח עם גברים?

 

גברים הם עם ויזואלי, בכדי למשוך אותם בחורה צריכה שירצו אותה ויחשקו בה. לכן, ללא הופעה נכונה ומתאימה, הסיכויים שלך להצליח עם גברים הם נמוכים מאוד, והגברים שבכל זאת ירצו בך יהיו מן הסתם הגברים הפחות שווים.


1. הופעה חיצונית ניתן לשנות בקלות רבה. לא צריך להיות יפהפיה או דוגמנית צמרת בשביל למשוך גברים וממש אין צורך להשקיע בכך יותר מדי זמן וכסף.

2. הסוד הוא להיות מטופחת, אופנתית, סקסית ולא להגזים, לעשות את זה במידה טובה.

3. טיפוח אומר להשקיע באופן קבוע בתסרוקת אופנתית ונשית ,בעור פנים נקי ובריא ובציפורניים מטופחות. איפור הוא רק אפשרות, ועבור רוב הגברים הוא אינו הכרחי אלא רק בגרסה קלה ועדינה ביותר (גברים לא אוהבים איפור מוגזם).

4. סקסיות זה בעצם להקפיד שתמיד יהיה אלמנט פרובוקטיבי, נשי ומושך בהופעה, כלומר או מחשוף קל או רגליים חשופות. לצורך כך ניתן ללכת בחצאיות קצרות, בשמלות מתנפנפות ובחולצות מחשוף. גברים מאוד אוהבים בחורות בשמלות, ג'ינס צמוד וגופיה, חולצות צמודות. בגדים רחבים שמסתירים את כולך לא ימשכו תשומת לב, בדיוק להפך, הם ישדרו שלא נוח לך בגוף שלך ותראי חסרת ביטחון.


         lovely girl        a girl's portrait 2             make-up tools 3    
   

הקפדה פירושו לא לצאת מהבית מרושלת, מזיעה או מוזנחת, אלא תמיד מוקפדת ומבושמת ותמיד מאובזרת ומצוידת באביזר מיוחד ויפה כמו שעון מיוחד, עגילים עדינות, שרשרת ארוכה או משקפי שמש ורודות.

הרעיון הוא להקפיד על הופעה נשית – גם בביגוד, גם באביזרים, גם בבישום וגם בצבעים. נעליים גבריות, מכנסיים גסות, חולצות סגורות, שיער מוזנח, ריח זיעה – כל אלה נעלמים לתמיד. במקומם חשוב להקפיד על אלמנטים נשיים, עדינים, רכים וחמודים.

בקיצור,

טיפוח ההופעה החיצונית של האישה היא הנשק הבסיסי והחשוב ביותר שלה כדי להצליח עם גברים. עבור גברים, אישה היא הפרס והצייד של גברים מתחיל תמיד, אבל תמיד, בהופעה החיצונית של האישה ולא באופי או באישיות שלה.

וזכרי, אצל הגברים ההופעה שלך היא הדבר הקריטי. הדבר הראשון שגבר רואה הוא המראה של האישה. ההופעה שלך קובעת 90% מההצלחה שלך עם גברים – אז תשקיעי בזה בחכמה ותראי שתקצרי מזה מחמאות והצלחות רבות.      עוד טיפים לטיפוח,נשיקות ואהבה מכל הלב 

   
                               

                                      sunbathing 1         chocolate heart