Edita Vopatová

Edita je talentovaná mladá lezkyně, patřící do našeho HOSPUL teamu. Již od školního věku se věnuje různým, především outdoorovým sportům. Avšak největším koníčkem se jí stalo sportovní lezení a to jak v závodní podobě na umělých stěnách, tak především lezení na přírodních skalách. Mezi její nejoblíbenější lezecké oblasti patří domácí Labské pískovce - Tiské stěny, Ostrovské stěvy a Labské údolí a také vápencové oblasti v německé Frankenjuře, Itálii, Francii a Španělsku.

http://www.8a.nu/rss/Main.aspx?UserId=8813&AscentType=0&ObjectClass=2

Články a profily na ostatních webových stránkách :

Fotogalerie přelezy v oblastech České republiky.

Tiské stěny - Škalda Xa Adršpach Labské údolí

 

Edita Vopatová - TOP cesty od obtížnosti 7c

= Onsight              = Flash             = Redpoint              = Toprope

8a+
09/08/01Vis-a-visFrankenjura   
09/06/10Tschernobyl 6b+,6c,8a,8a+Frankenjura  ***
09/06/0640 Sekunden Countdown 8a,8a+FrankenjuraSoft  
8a
09/12/31La Mia Nuova FidanzataSperlonga  ***
09/11/17Corto 7c+,8aMisja Pec / Osp   
09/11/14Samsara 8a,8a+Misja Pec / Osp   
09/10/29Adam 7c,7c+,8aKalymnos   
09/08/11Glaspatronenmatch 7c+,8aFrankenjura   
09/08/09Chicken RunFrankenjura   
09/08/08Jack The RipperZillertal   
09/07/11BurinatorCéüse   
09/07/06Petit Tom 7c+,8aCéüse   
08/12/22Pepe El Boludo 7c+,8aEl Chorro   
08/10/27Daniboy 8a,8a+Kalymnos / Spartacus   
08/09/27StalingradDir.Frankenjura   
08/07/31Ira TechnocratieFrankenjura  ***
08/07/11El Corredor de la muerte 7c+,8aRodellar / La Surgencia 40m**
08/06/01The Dance Alone 7c+,8aFrankenjura  *
08/05/11La Cucina D'infernoArco / Massone   
07/08/02planéte groove 7c,7c+,8aGorges Du Tarn / Le Tarn 3:try**
07/07/27L’eau RageFrankenjura  ***
06/07/10Arnaque.com 7c,7c+,8aGorges Du TarnSoft ***
7c+
09/10/25Marci Marc 7b+,7c,7c+Kalymnos   
09/10/22Zawinul Syndicate 7c,7c+,8aKalymnos   
09/08/11Schauer Power 7c+,8aFrankenjura   
09/08/06Little Bitch 7c,7c+Zillertal   
09/07/12Les Colonnettes 7c+,8aCéüse   
09/07/05*Mirage 7c+,8aCéüse   
09/07/02Makach Walou 7c,7c+Céüse   
09/06/07Massaker 6b+,7c,7c+,8aFrankenjura / Soranger Wand   
09/04/12MicrochipsFrankenjura   
08/12/15Rima Libre 7c+,8aEl Chorro   
08/08/17Poser 7c,7c+,8aFrankenjura  ***
08/08/16Herkules 7c,7c+Frankenjura / BärenschluchtwändeSecond GO **
08/07/23Bärentöter 7c+,8aFrankenjura  ***
08/07/20A Million Miles Away 7c,7c+FrankenjuraSecond GO  
08/07/19Hitch-hike the plane 7c,7c+Frankenjura / Krottenseer TurmSecond GO  
08/07/08Made in Mascun 7c,7c+,8aRodellar / Las Ventanas del Mascún  ***
08/07/03Keep On ` Movin L1Gorges Du Tarn   
08/06/23Lochverstarker 7c+,8aFrankenjura   
08/06/06Vogeln Verboten 7c+,8aFrankenjura   
08/05/31Der TotmacherFrankenjuraSecond GO **
08/05/31TotenbrettFrankenjuraSecond GO **
07/08/09clin doeil ou vissionGorges Du Tarn / Le TarnHardboulder***
07/08/09Cest mortelGorges Du Tarn / Le Tarn easy 
06/10/27Manana 7c,7c+Misja PecSoft7c/c+ 
7c
09/12/30Cave Cannam 7b+,7cSperlonga   
09/10/31Priapos 7b+,7c,7c+,8a,8a+,8bKalymnos   
09/10/28Los Rocos Di Cantalos 7c,7c+,8a,8a+Kalymnos   
09/10/26Paoroni E PagliacciKalymnos   
09/10/23Magnetus 7b+,7cKalymnos   
09/10/23Tzatziki Vikiki 7b+,7c,7c+Kalymnos   
09/10/23Arena 7c,7c+Kalymnos   
09/07/30Známka PankuAdršpach   
09/07/15La Chose 7c,7c+Céüse   
09/07/14Vagabond D OccidentCéüse   
09/07/02Hyper MickeyCéüse   
09/06/30Berlin 7c,7c+,8aCéüse   
09/05/16Georg Ehmann G.-WegFrankenjura   
09/05/15Bonsai 7b,7c,7c+,8aArco   
09/05/02Minus 11Frankenjura   
08/12/20Honk DownEl Chorro   
08/10/30Aegialis 7b+,7c,7c+Kalymnos / Grande Grotta   
08/10/28Morgan 7b+,7c,8aKalymnos   
08/10/27Spartacus Maximus 7b+,7cKalymnos   
08/10/24Polifemo 7b+,7cKalymnos / Odyssey   
08/09/06Škalda-variantaTisá Xa 
08/08/22Evženova AmerikaTisá  ***
08/08/16Rauchende BoltsFrankenjura  **
 

 

Fotogalerie přelezy v oblastech Evropy.

Francie - Ceuse Itálie - Arco, Colodry 300m - 7a+ Španělsko - El Choro Itálie - Finale Ligure, Grota EderaŘeský ostrov Kalymnos, Grande Grota Kalymnos - Arhy Německo - Pfalz Španělsko RodellarFrankenjura

 

Lezecké soutěže na umělých stěnách

2009

  • 28.03.09 Český pohár ženy - Aprílový pohár Lomnice n.P. 3.místo
  • 04.04.09 Český pohár ženy - Brno, rajče 5.místo
  • 10.10.09 Mistrovství ČR juniorů - Choceň 1.místo
  • 13.12.09 Mistrovství ČR ženy - Praha, Cibulka 2.místo
  • 21.11.09 Sächsische Meisterschaft Dresden 2.místo

2008

  • 26.02.08 Český pohár Hořice 2. místo
  • 24.05.08 Český pohár Svitavy 2. místo
  • 14.06.08 Český pohár Bystřice n. P. 2. místo
  • 04.10.08 Mistrovství ČR - Nový Bor 2. místo

2007

  • 05.05.07 Český pohár Hořice 3.místo
  • 12.05.07 Český pohár Svitavy 1.místo
  • 03.06.07 Petrohradské padání 3.místo

2006

  • 22.04.06 Český pohár Hořice 4.místo
  • 20.05.06 Český pohár Svitavy 2.místo
  • 27.05.06 Český pohár Příbor 2.místo
  • 10.06.06 Mistrovství České republiky 2006 Praha 1.místo
  • 23.09.06 Český pohár Choceň 1.místo
  • 14.10.06 Český pohár Bystřice n.P. 2.místo
  • 28.11.06 Hospul Cup, kat.ženy 1.místo, rychlost 2.místo

2005

  • 05.03.05 Český pohár Třebíč 2.místo
  • 02.04.05 Český pohár Hořice 2.místo
  • 14.05.05 Mistrovství České republiky 2005 Svitavy 1.místo
  • 04.06.05 Youth Climbing Festival Imst- rychl. 4.místo, obtíž. 5.místo
  • 18.06.05 Rock Junior Arco ITA-ryhcl.3místo,obtíž.5místo
  • 24.06.05 Int.Youth Event Ravenna ITA-boulder 4.m.,rychl.9m.,ob.5m
  • 10.09.05 Český pohár Choceň 2.místo
  • 24.09.05 Český pohár Bystřice n.P. 2.míst.
  • 28.11.05 Hospul Cup, kat.ženy 2místo, rychlost 2místo
  • 06.12.05 Praha 1.místo

2004

  • 17.01.04 Lanex cup Beroun 5.místo
  • 21.02.04 Lanex cup Hejnice 3.místo
  • 17.04.04 Český pohár Hořice 5.místo
  • 20.04.04 Lanex cup Újezd n.L. Praha 1.místo
  • 22.05.04 Mistrovství České republiky 2004, Nový Bor 1.místo
  • 04.09.04 Český pohár Brno 4.místo
  • 18.09.04 Český pohár Bystřice n. Perštejnem 1.místo
  • 09.10.04 Český pohár Svitavy 5.místo
  • 27.11.04 Lanex cup Bělá u Děčína 1.místo
  • 28.11.04 závody hor.odd. Spartak Ústí n/L /kat.ženy/ 2.místo
  • 04.12.04 Lanex cup Trutnov 2.místo
  • 18.12.04 Mikul. stěna Nový Bor obtížnost 1.místo, rychlost 1.místo
  • Český pohár ČHS 2004 - celkové 2.místo
  • Lanex cup 2004 - celkové 2.místo

2003

  • 23.11.03 závody hor.oddílu Spartak Ústí n.L. /kat. do 12let/ 2.místo
  • 30.11.03 záv. hor.oddílu Slávie Pedagog.fak.UL /kat.dospělých/ 3.místo
  • 06.12.03 Lanex cup Bělá 3.místo

Fotogalerie závody v ČR a Evropě.

Junior rock master Arco Bouldering Mistrovství ČR ženy - Praha Smíchov 2009 - 2.místo
Comments