Лютий 2007

      Архів новин

<= Повернутись на головну

28 лютого 2007, 14:42 Новий тест-драйв

Нещодавно провідними фахівцями компанії eEye був виявлений критичний недолік Microsoft Office Publisher 2007. Зауважу, що цей офісний пакет вийшов лише місяць тому. Недолік полягає в тому, що програма може змінювати цільовий код, таким чином відкриваючи хакерам дорогу до вашого комп"ютера. Детальніше...

Офісний пакет 2007 року я встановив якраз тиждень назад, тому за кілька днів ви побачите результати нового тесту, котрий я проводив над Microsoft Office 2007. Все це буде в перших числах весни, коли саме - не можу точно сказати.

І, до речі, ви не забули, що зима закінчується саме сьогодні?

Нові сервіси та новини, нові проекти - навесні. Hoobka:Розширюйся.

 

 28 лютого 2007, 14:34 Спамокаліпсис

За даними досліджень європейської компанії Marshal, до кінця цього року 9 листів з 10 вашої кореспонденції будуть спамом, тобто нав"язаною рекламою, сміттям (цей термін можна характеризувати по-різному). Представники компанії відмічають, що це пов"язане з розвитком мережі botnet у Східній Азії, тобто мережі зараженій троянськими вірусами і мережі котрою управляє хакер. Детальніше

Про масшатбність наростаючої загрози ми можемо вбачати в тому, що вже чимало найактивніших блогерів України занепокоєні проблемою спаму в мережі. Вони намагаються запобігти наростаючій кількості спам-повідомлень. Детальніше... http://laset.info    http://hip.org.ua 

 

27 лютого 2007, 14:37 Я повернусь

Чекайте розширення у перших числах березня. Чекайте новин та більше корисної інформації, йде весна а з нею і я:)

 

22 лютого 2007, 13:48 Cisco та Apple знайшли порозуміння

Cisco і Apple оголосили про те, що вони благополучно вирішили питання про використання торгівельної марки iPhone. За умовами досягнутої угоди, обидві компанії можуть використовувати марку iPhone для своїх продуктів в усьому світі, заявив глава прес-служби Cisco Systems у країнах СНД Олександр Палладін. За його словами, обидві компанії визнають надані раніше права на володіння даною торгівельною маркою і відмовляються від яких-небудь претензій один до одного з цього приводу.

Крім того, Cisco і Apple вивчать можливість взаємодії в області безпеки, індивідуальних комунікацій і корпоративного зв’язку. Інші умови досягнутої угоди не розголошуються.

Cisco дістала права на торгівельний знак iPhone у 2000 році після придбання компанії Infogear, що зареєструвала цей знак і продавала продукти під маркою iPhone протягом декількох років.

Apple представила свій iPhone - пристрій, що сполучає функції медіаплеєра і комунікатора, і який має можливість доступу в Інтернет, - 9 січня. Очікується, що новий мобільний телефон надійде в продаж на території США в червні 2007 року.

Корреспондент 

Apple iPhone 

21 лютого 2007, 14:46 Вимкни комп’ютер на 24 години 24 березня

Такий героїчний вчинок пропонують зробити всім організатори акції Shut Down Day 2007.

Більше мільярда людей у світі підключені до мережі Інтернет. Якщо кожен з них проводить у мережі всього одну година на день, у цілому це складає 372 609 004 374 години в рік. Організатори акції Shut Down Day 2007 запрошують усіх взяти участь у наймасштабнішому експерименті, який коли-небудь був проведений в Інтернеті.

Мета експерименту - довідатися, скільки осіб в усьому світі зможуть не користуватися комп’ютером протягом одного єдиного дня, і що відбудеться, якщо таких людей буде дуже багато.

"Абсолютно зрозуміло, що обійтися без комп’ютера сьогодні вже просто неможливо, і мабуть, ми вже не знаємо, що будемо робити в той день, коли його не буде поруч", - говорять організатори і пропонують вимкнути свій комп’ютер на цілий день і перевірити, чи зможе кожен з нас обійтися без нього 24 години.

Як альтернативне призначення тривіальних ноутбуків відеоролик сайту акції www.shutdownday.org пропонує кататися на них зі сніжної гори, використовувати замість шайби, тенісної ракетки або баскетбольного м’яча.

Сайт доступний на російській, англійській, французькій і португальській мовах.

 

 20 лютого 2007, 14:47 Боротьба з астероїдами - на ООН

На конференції, що зараз проходить у Сан-Франциско, група вчених запропонувала ООН взяти на себе відповідальність щодо розробки програми по захисту Землі від астероїдів. Один потенційно небезпечний об"єкт уже виявлено астрономами - це астероїд "Апофіс", 150 метрів у діаметрі, котрий може з великою ймовірністю зіткнутися 13 квітня 2036 року із Землею. Навіть якщо він не впаде на планету, небезпека існує. Тому вчені вирішили, що не потрібно забувати про загрозу з космосу, котра може знищити за один момент все людство.

http://osvita.org.ua/news/26307.html 

 

15 лютого 2007, Екотел - офіційний старт

Нарешті запрацював офіційний сайт нового оператора - Екотел. Відлік до запуску цього оператора вівся майже півмісяця. Тепер ми можемо дізнатись все, що хоьіли - тарифи, покриття та перелік послуг. Можу зазначити, що Екотел використовує можливості мережі UMC, тому покриття досить велике як для початку. Перелік послуг можна назвати стандартним, тому пакет підійде багатьом завдяки невеликим тарифам. Вони є такі, як я й писав нещодавно - таблицю дивись трохи нижче. Щоб оглянути покриття нового оператора - просто клікніть по зображенню, що зверху. 

http://ecotel.com.ua 

 

14 лютого 2007, 15:22 Зміна суті блогу

Вирішив змінити саму суть цього блогу. Не лякайтесь, кардинальних змін не буде, але зміни обов"язково потрібні. Постараюсь покращити самі функції - додаванням нової тематики та нових сервісів, хоч які мої можливості обмежені у GooglePages. Думаю, щось путнє в цьому буде. Адже вже є початок - огляньте тільки description над словом Останні новини - і ви трохи зрозумієте, що ж я хотів сказати. 

Hoobka:Розширюйся 

 

14 лютого 2007, 14:54 Танці з зірками. Нумер 2.

Стало відомо, хто все-таки танцюватиме у новому шоу. Воно стартує 10 березня, і в ньому візьмуть участь:  Сніжана Єгорова,  Олег Скрипка, Олександр Пономарьов,  Лілія Підкопаєва,  Ірина Білик, Світлана Лобода, КВНщик Євгеній Кошовий і телеведучий Максим Неліпа.

Ці дані кардинально відрізняються від голосування, котре було виставлене на сайті "Танців з зірками".  Тільки одиниці з цього списку справді були переможцями  у проведеному голосуванні.  Тому вважаю це дуже несправедливим рішенням оргкомітету...

Перше шоу , а особливо гала-концерт побив усі рекорди телебачення. Його дивились четверть дорослого населення України, що перевершило показники матчу Україна-Італія та новорічного виступу Президента України.

За даними rynok.biz 

http://tanci.tv 

 

14 лютого 2007, 14:47 Нові сім чудес світу

Нарешті людство вирішило обрати новий список найкращих чудес світу, бо із стародавнього списку "в живих" залишились тільки єгипетські піраміди. Тому якщо хочете обрати будь=яке чудо світу яке вам до вподоби - заходіть та реєструйтесь. Лінк внизу. У списку перелічені найвеличніші споруди світу, середе яких Колізей, Ейфелева вежа, Статуя Христа, та багато інших. На жаль, українських пам"яток у переліку не виявилось.

http://new7wonders.com

 

 14 лютого 2007, 14:30 День Валентина

Наш сайт вітає всіх з цим чудовим днем закоханих. Бажаємо вам тільки щастя, натхнення та побільше радості!

А також цікавий огляд блогів з найсвіжішими записами про цей день. Тільки натисніть тут 

 

Hoobka:Дивись 

 

9 лютого 2007, 20:58 Засновники YouTube розбагатіли

Засновники мегапопулярного сервісу YouTube нарешті отримали свої акції від угоди з Google на загальну суму 1,6 млрд. доларів. Вони були розподілені між Чадом Харлі (346 млн.), Стіві Ченом (326 млн.), Джаедом Карімом (65 млн.). 442 мільйони доларів відійшли венчурній компанії Sequia Capital. На момент передачі акцій вартість однієї акції Google коштувала $470. Зазначу, що всього два з половиною роки тому, коли Google виставив свої акціїї на біржу, одну акцію можна було придбати всього за $85. Тепер можете порівняти, скільки прибутків отримали ті, що вклали свої кошти в ці акції на самому початку їх продажу.

 

http://internet.ru 

Hoobka - переклад

 

 9 лютого 2007, 17:57 Тарифи нового оператора

На сайті Ринок.biz я знайшов інформацію про тарифні плани нового віртуального оператора - конкурента Джинс та Djuice, котрий з"явиться 15 лютого.

Оператор

Дзвінки усередині оператора

Дзвінки усередині мережі

Дзвінки іншим операторам

Плата за з'єднання

Екотел

(тариф Екотел)

0,29

0,69

0,69

0,00

Екотел

(тариф Еко-Нуль)

0,00

0,69

0,69

0,29

Djuice

0,45

1,00

1,50

0,27

Jeans

0,20

0,50

0,75

0,27

http://rynok.biz/news/communication/4322 

http://ecotel.com.ua 

 

9 лютого 2007, 16:55  На Шпіцбергені побудують Ноїв ковчег

Влада Норвегії виділила $5 млн. для будівництва на острові Шпіцберген спеціального міжнародного хранилища насіння Свальбард. Там будуть зберігатись всі види сучасних рослин (їх насіння). Його побудують так, щоб навіть у разі підвищення рівня води у Світовому океані хранилище залишалось доступним. Воно зможе витримати падіння астероїда чи ядерну війну на Землі. Насіння ж зберігатиметься за низької температури, що дозволить відновити флору навіть за 200 років. Замінювати прийдеться тільки насінини бобових, кожні 20-30 років. Тому хранилище не потребуватиме постійного персоналу.

http://www.korrespondent.net/main/178671/

 

9 лютого 2007, 16:43 Google Docs - на російській

Сервіс Google Docs & Spreadsheets став доступний на російській мові. Цей сервіс має на меті замінити офісний пакет Microsoft Office. Він є безкоштовним, до того ж можна працювати з файлами такого формату: doc, xls, odt, ods, rtf, csv. Створені документи не потрібно зберігати на комп"ютері, і можна публікувати в Blogger, Livejournal, Wordpress, а також вкладати у листи Gmail. Коли сервіс буде доступний на українській мові - невідомо.

 

http://docs.google.com 

http://korrespondent.net 

 

9 лютого 2007, 16:01 Не перестаю дивуватись

Російським підліткам, що у жовтні 2005 року вбили єврея могильним хрестом, нарешті винесли вирок. Двох засудили до 7 років позбавлення волі, одного - до 10, а дівчину, що була з ними на кладовищі та безпосередньо передала хреста друзям, - на 5 років позбавлення волі. 

Не перестаю дивуватись з суспільства, що виростає жорстоким і безсердечним. Особливо російське суспільство. Бо для цього майже кожен місяць з"являються підстави - то  негра вбили, то араба. Щось дуже багато трагічних випадків  стається на такому підгрунті.  Тому не раджу їхати до Росії... 

http://korrespondent.net 

 

 5 лютого 2007, 14:39 Internet Explorer 7: тест-драйв

Декілька тижнів тому установив собі нову версію браузера від Майкрософт, на цей раз сьомої версії. Можу сказати, що мав великі сподівання на цю модель - все-таки обіцяли довгоочікувані вкладки та робота з RSS. Але мої сподівання швидко розтанули за кілька днів роботи з цим браузером. Чи то версія така "сира" чи то зв"язано з комп"ютером, але він мене дуже сильно розчарував. Читач фідів організований незручно, а панель Google Toolbar взагалі грузиться після завантаження самого браузера... Тимчасові глюки та зависання програми настільки мене роздратували, що я перестав її запускати взагалі. Як кажуть: "Що маємо, те маємо" - від цього нікуди не сховаєшся, і я продовжую радити усім Mozilla Firefox - нехай він займає багато оперативної пам"яті, але все ж поки що для мене - це найуніверсальніший браузер для перегляду й адміністрування інтернет-сторінок...

Internet Explorer 7 - official site

Get Firefox Free

 

 

3 лютого 2007, 20:48 Колективний блог PawOOk

Запустився новий блог, котрий буде колективним і всі бажаючі зможуть взяти у цьому проекті участь. Детальніше:

Даний проект я розробив у першу чергу для блоґерів - затятих, не дуже, або просто новачків. Його основною метою буде поглиблення співпраці між мешканцями української блоґосфери і створення такого собі ком’юніті інтернет-павуків. Звучить на перший погляд безглуздо, чи не так? Та все ж разом, друзі-павучки, ми зможемо розробити цікавий веб-ресурс.

Що ж, давайте одразу до справи. В кількох словах, “PawOOk” - це колективний блоґ, у якому кожен активіст буде додавати, хоча б раз на тиждень, якусь статтю. Статті можуть бути на різну тематику, головне, щоб вони були цікавими пересічному читачу. Ґуґль, Вікіпедія, блоґосфера - перед вами безкрайня павутина інформації, серед якої ви можете відшукати щось цікаве і написати про це на блозі.

Варто також зазначити, що особисті блоґи учасників будуть відображатися в окемому блоґролі, що забезпечить кращий конект між блоґерами-павуками, а також дасть змогу випадковому читачеві ознайомитись і з вашими проектами. Взагалі “PawOOk” розрахований саме на людей, які мають блоґ і бажають продовжити свою блоґерську кар’єру.

“PawOOk” працюватиме на двигунці WordPress, тому особливих проблем із користуванням не буде.

http://pawook.org.ua 

 

3 лютого 2007, 20:38 Новий цікавий патріотичний блог

Портал online.ua запустив блог-сервіс. Можу відзначити, що сервіс досить перспективний, не перевантажений рекламою чи "важкими" стилями. Сервіс легко інтегрується з іншими проектами online.ua  - фото, відео, пошта... Вам буде надана коротка адреса - http://example.uol.ua.

Тому одразу натрпаив на цікавий і приємний блог - http://gulag.uol.ua , дуже патріотичний. Ще більше мене вразила колекція картинок на таку ж тематику. Блог запустився зовсім нещодавно - 26 січня, але, думаю, він уже має постійних читачів. В крайньому разі, ним став я...

http://www.online.ua 

http://gulag.uol.ua

 

3 лютого 2007, 15:02 Новини мобільних операторів

Компанія "Астеліт" (бренд life:)) оголосила про створення нового тарифного пакету - "Леді-life:)", спеціально для жінок. Хоча ним можуть користуватись і чоловіки:). Тарифи майже такі, як і в інших пакетах - 0,50грн на номери life:) і 1 грн на інші. Також стали, як і в Beeline доплачувати за вхідні дзвінки, правда, тільки з інших операторів. Цікаво, скільки ж то жіночка та в рекламі говорила, що зекономила аж на сукню, взуття і парфуми?

Також, переглядаючи всюдисущу рекламу по телебаченню, ви могли помітити оголошення, що створюється новий віртуальний мобільний оператор. Поки що детальної інформації про нього не поступало, тож обмежусь тільки лінками. Один з них - офіційний сайт цього оператора, на якому ведеться відлік до 15 лютого, тобто до дати запуску.

http://life.com.ua 

АИН 

ecotel.com.ua -офіційний сайт

 

2 лютого 2007, 20:18 Для всіх вордпресників

Знайшов чудовий, на мою думку, сайт для тих, хто використовує популярний двигунець Wordpress . На ньому можна безкоштовно скачати десятки різноманітних стилів котрі допоможуть оновити дизайн вашого сайту. Існують також стилі для Joomla, Mambo, PHP-Fusion, phpBB, PHP-Nuke, XOOPS. Хто цим цікавиться - той зрозуміє.

http://www.themesbase.com 

 

 2 лютого 2007, 12:05 Наш PageRank

Після перерахунку Гуглем PageRank, наш сайт отримав "3", як ви можете бачити на маленькій кнопці зверху. Для мене це велика несподіванка, оскільки сайт зміг здобути такий рівень всього за місяць роботи. Отже, потрібно продовжувати. Велике спасибі всім сайтам-партнерам та друзям.

Перевір свій PageRank 

 

 1 лютого 2007, 20:52 Циганка побилася з пенсіонеркою у трамваї

Без коментарів тому просто цитую текст

У середу близько 16.00 у трамваї побилися пенсіонерки й цигани.
На зупинці біля ринку Дніпро (Борщагівка) до трамваю N1 зайшли кілька циганок. Трамвай був напівпорожнім, хоча всі сидячі місця були зайняті. П’ятеро 30-річних циганок стояли біля передніх дверей.
Свідки розповідають, що одна жінка залізла до кишені на сумці 70-річної пенсіонерки. Та побачила і мовчки перевісила сумку на інше плече. Циганка зайшла з другого боку й повторила спробу. Пенсіонерка крикнула: ”Відійди геть!”. Та щось буркнула у відповідь. Тоді жінка вдарила нахабу кулаком у голову.
— Добре вона її тріснула — у циганки аж іскри з очей посипалися. Та, що била, — здорова жіночка, в тілі, а циганка ледве їй до плеча доставала, — розповідає Тетяна Лисенко, 65 років, свідок.
Решта циганок відразу заступилися за землячку і з криком накинулися на жінку. Натомість пасажири почали захищати пенсіонерку. Розтягти вдалося їх лише через дві зупинки. На Гната Юри циганок випхали з трамваю. Киянка перевірила сумку — в неї нічого не вкрали.

Дивовижна у нас країна все-таки:)

Газета по-українськи 

 
1 лютого 2007, 16:53 Дата виходу останньої книги про Гаррі Поттера

Остання книга про Гаррі Поттера вийде 21 липня цього року, повідомляє офіційний сайт Джоан Роулінг. Як уже відомо, вона буде називатися "Harry Potter and the Deathly Hallows", української назви поки що не презентовано.
Відомо також, що фільм "Гаррі Поттер та Орден Фенікса" вийде теж цього року, але трохи раніше - 13 липня.
Зазначу, що це фільм і книга на англійській мові. Коли з"явиться українська версія (можливо, дубляж фільму) - невідомо.
Нагадаю, що у світі вже було продано 325 млн. екземплярів книг про пригоди Гаррі Поттера.

http://korrespondent.net 

 

 

 1 лютого 2007, 14:38 NOKIA - світовий лідер

Фінська компанія NOKIA залишається лідером у виробництві мобільних телефонів уже кілька років. Не став винятком і минулий рік. За результатами дослідження, що було проведене iSuppli Corporation NOKIA зайняла перше місце, випустивши 348 млн. пристроїв у 2006 році. Хороших успіхів досягли компанії Sony Ericsson (хороші телефони початкового та середнього класів) та Motorola (RAZR серія набула шаленої популярності). Складності виникли тільки у східних компаній - Samsung, LG. Особлива несприятлива ситуація у LG - їх телефони не користувються великою популярністю. Тому розробники великі надії покладають на Chocolate. Що ж, ми можемо бачити, що окремі компанії домінують у всьому (NOKIA), деякі добре зреалізували себе у певних напрямках (SonyEricsson) , а деякі просто змогли випустити вдалі моделі, які набули популярності (Motorola, LG).

 

1 лютого 2007, 13:40 UMC проведе ребрендеринг

ВАТ "Мобільні телесистеми" (МТС) оголосила, що проведе ребрендеринг, тобто зміну бренда UMC. Вона має на це повне право, оскільки володіє 100% акцій компанії. І відбудеться це все вже навесні 2007 року. Тому чекайте на зміни. Чи будете ви сумувати за старою маркою?..

http://rynok.biz

 

 1 лютого 2007, 13:21 Снеп

Завдяки пану Fireon"y я встановив систему Snap. Тому велике йому спасибі. За допомогою цієї системи можна переглянути snapshot якогось сайта, не заходячи на нього (щось типу як плагін Cooliris Preview y Firefox). Для цього просто наведіть курсор на потрібний лінк і зачекайте кілька секунд.

http://www.snap.com 

http://fireon.org.ua 

 

1 лютого 2007, 03:34 Тотальне оновлення сайту

Відбулося довгожданне оновлення дизайну ще одного мого проекту - "Об"єднай Україну!". Старий дизайн і конструкція були негарні і незручні. Сподіваюсь, нарешті побільшає учасників. Зрештою, завжди можна приєднатись.

http://hellveen.googlepages.com

1 лютого 2007, 02:42 Обкладинка

Якраз вийшов новий "Корреспондент", який я постійно читаю, і на цей раз мене особливо вразила обкладинка. Висвітлено цікаву мені (http://hellveen.googlepages.com) тему - протистояння Заходу та Сходу України. Там українка в нацкостюмі держить серп, а поряд шахтар держить молот.:)

Картинка тут


1 лютого 2007, 02:36 Оновлена галерея

Нарешті я знайшов час і галерея суттєво оновлена. В розділі "Картинки", що зліва, ви зможете побачити мої найостанніші роботи. Це не тільки Арт-мистецтво а й звичайні шпалери для робочого столу. Проте звичайними я б їх не назвав - особливо ті, що мають патріотичне спрямування.

1 лютого 2007, 00:55 Нове опитування

Нарешті закінчилось попереднє опитування, і ми можемо розпочати наступне. Воно, на мою думку є досить актуальним, особливо тепер. Тож прошу голосувати.