Квітень 2007


      Архів новин

<= Повернутись на головну

24 квітня 2007, 14:13 Нове відео Гаррі Поттер і Орден Фенікса

Сьогодні на блозі ДПК з"явився новий трейлер з фільму Гаррі Поттер і Орден Фенікса, котрий нам покажуть влітку. Всім, хто хоче побачити ролик, рекомендую зайти сюди: http://www.youtube.com/  

23 квітня 2007, 15:52 Проект "Замки України"
Цей можна дійсно казати, унікальний, проект веде одна молода дівчина, що об'їздила, напевно, всю Україну. На її сайті castles.com.ua можете зустріти фото та описи більшості замків, фортець, та визначних місць України. Словом, якщо зібралися ви кудись в дорогу, дуже рекомендую відвідати цей сайт. Всі міста, що вона відвідала, одразу ж на сайті свою думку про них викладає. Де піти, де поїсти, на що поглянути. Для туристів ресурс підійде якраз. Знайшов я там багато чудових фото визначних місць Закарпаття. Нещодавно у журналах "Корреспондент" та "Карпати" були навіть статті за її участі. Ви ж запитаєте - як її хоч звати? Звати її невідомо як, але як і у всіх інетчиків є нік - Блека. Живе вона у Кам'янець-Подільському. Якщо хочете допомогти їй (а це їй зараз дуже потрібно - треба перекласти сайт на англійську мову і відслідковувати тих, хто краде її, захищені авторським правом, фото:) заходіть - http://castles.com.ua Особливо я перед подорожжю обов'язково туди зайду.
 
 18 квітня 2007, 17:21 Оновлено

Для тих, хто ще не встиг помітити, повідомлю, що розділи "Фото місяця" та "Календар" оновлені. Тепер ви можете скачати оригінальний календар для робочого столу на травень.

18 квітня 2007, 17:14 Альтернатива PowerPoint

Google анонсував програму для створення презентацій, і на даний момент вона є найкращою он-лайн альтернативою аналогу від Microsoft - Microsoft PowerPoint. Розробка увійшла до пакету офісних програм, котрі доступні в он-лайні від Google - Google Office. При цьому компанія також пропонує преміум-пакет за 50 доларів у рік. У ньому, на відміну від безплатного, ви отримаєте більше дискового простору.


16 квітня 2007, 16:00 Блог "Фронтові записки"

Привіт, це знову я і сьогодні "пропіарю" чудовий блог. gulag.uol.ua Не знаю, на жаль, як цього хлопця звати, але знаю, шо вчиться він на 3 курсі КПІ за спеціальністю звукорежисер. Блог він завів лише 26 січня 2007 року, але вже за цей короткий час встиг порадувати цікавими історіями. Він - приклад того, як треба пропагувати українську ідею. Побільше б таких людей у країні, то і не було б проблем. Гулаг активно захоплюється подорожами, гірськими лижами і навіть стрибками з парашутом. Тому час від часу ви можете почитати розповіді про його мандри. Гулаг також бере активну участь у громадському житті - зокрема, у "Пласті", цікавиться історією України. А ще дуже любить фотографувати - до речі у його альбомі ви знайдете десятки патріотичних картинок про Україну - напевно, найбільша колекція, яку я зустрічав. До зустрічі в наступних оглядах.

12 квітня 2007, 15:24 Блоггінг в Україні і поза її межами

Не знаю хто як, а я помітив таку тенденцію:що ті блоггери, котрі живуть за межами України але є українцями, стараються набагато більше ніж ті, щоживуть в Україні. Згадаймо хоча б Laset'a і його титанічні старання по покращенню УАнету, а також Hip'a з його техноблогом. Отож виходить так, що тільки опинившись за кордоном, вони починають цінувати свою країну, і звязок з нею. Інакшого пояснення я знайти не можу. Тому просто закликаю усіх блогерів України бути активнішими, генерувати нові ідеї і нові проекти на підтримку Української держави.

10 квітня 2007, 16:31 Box.Net

Цим постом я розпочинаю огляди цікавих сайтів, які ви зможете побачити й надалі.
Сьогодні я розгляну сайт Box.Net. Одразу ж можемо побачити, що Гугль високо його оцінює - аж 7 PR. Суть сервісу полягає у тому, що ви можете легко завантажити у мережу свої файли і поділитися ними з іншими. Одразу радує приємний дизайн і простота сайту. Щоб зареєструватись, достатньо всього ввести e-mail, призначити пароль і все. Ніяких місць проживання, дат народження і т.д. Коли ви увійдете, то зверху одразу з'являться вкладки My Files, Upload, Shares, Updates, Network. За допомогою java-аплету файли можна просто перетягти (drag and drop). Для блогерів дуже корисним буде віджет від "Скриньки" - просто вставивши код на сторінку, ви зможете завжди скачати потрібні файли. Якщо ж ви здійсните апгрейд свого рахунку на платний, то можна буде вантажити цілі папки з вашого ПК. Максимальний об'єм одного файла - 10 мБ, максимальний весь об'єм, що надається при безкоштовному рахунку - 1 гігабайт. Звичайно, це не межа і за ваші гроші розмір може збільшитись - за $7.95 у місяць - 5 Гб простору, за
$19.95 у місяць - 15 Гб простору. Ось так. До зустрічі в наступних оглядах!

6 квітня 2007, 20:00 Новини блогу

Політичний блог (кнопка зліва) вже стартував, і досить успішно, тому з наступного тижня продовжу роботу над іншим сайтом про Україну. Колекція кнопок різних кольорів уже є, залишилося тільки основне - наповнити сайт інформацією. Тому слідкуйте за новинами, про старт новго сайту я повідомлю одразу на всіх своїх блогах, сайтах, куточках, тощо. (Трохи відкрию таємницю - старт запланований на початок травня. (Як і решта моїх проектів:) Тож побажайте мені успіхів).

Політичний блог сьогодні зареєстрували у "Нагороді УАнету", тож якщо хочете проголосувати за нього або за Губку, можете зайти на http://nagoroda.org.ua . Буду радий.

6 квітня 2007, 19:43 Черепахи онлайн

З 16 по 29 квітня на сайті http://www.greatturtlerace.com/ можна буде в прямому ефірі спостерігати міграцію черепах, котрі відправляться з берегів Коста-Ріки до Галапагоських островів, щоб відласти яйця. Науковці причепили до тварин датчики. Цим заходом вони хочуть привернути увагу світової громадськості і спонсорів на те, що популяція черепах Dermochelys coriacea за останні 10 років зменшилась десять разів, і тепер їх на світі всього одна сотня. Якщо все буде й далі так, то цей вид зникне з Землі через пару років.

6 квітня 2007, 0:37 Нова книга Любка Дереша
1 квітня 2007, 10:55 Сайт ДПК

Нарешті блог журналу "Домашний ПК" перестав бути таким, і перетворився у повноцінний сайт. За кілька днів, обіцяють автори, сайт буде повністю відлагоджено. А я поки пропоную переглянути офігенні (інакше сказати не можна) фото, які я там щойно надибав. Ще раз підтверджує, що людина ще може обійтись без комп'ютера у мистецтві.

81337_8Q81337_8A81337_8I

1 квітня 2007, 03:45 ЗАПУСК НОВОГО БЛОГУ

Сьогодні о третій ночі я нарешті відкрив перший сайт із запланованих. На цей раз - політичний блог. Повноцінно функціонувати він почне вже за кілька днів, коли налагодиться робота. Тому прошу, заходіть! Баннер бачите зліва.

http://polit.blog.net.ua

1 квітня 2007, 03:44 Windows Media Player 11

Продовжую свою серію оглядів нових програм та продуктів. Цього разу мова піде про новий мультимедійний плеєр від Microsoft - Windows Media Player, version 11. Як і всі оновлення стандартних продуктів, цей "комбайн" (якщо його можна так назвати) вийшов в додатку до нової ОС - Windows Vista. Інтерфейс змінився ненабагато - як і в багатьох інших оновлених програмах Microsoft , реалізована система вкладок, тож від вертикальних вкладок у версіях 10.Х перейшли до горизонтальних вкладок версії 11.Х. - Проигрывается, Библиотека, Копировать с диска, Запись, Синхронизация, Интернет-магазины. Особливо дратує останнє меню. Всюди, де лиш можна натикали цих посилань на інтернет-магазини. Очевидно, розробникам дуже хочеться повторити успіх Apple iTunes (справжнього мультимедійного комбайну) і його онлайн-магазину. Але ця система у МедіаПлеєрі реалізована дуже і дуже слабо і якось по-дурному: адже біля кожної пісні,що прослуховується, є значок де можна купити цю продукцію в онлайні. (Цікаво, нащо купувати те, що вже маєш?). Щодо роботи плейера - суттєвих новинок так і не сталось. Все по-старому - як і програвання аудіо так і відео файлів. Реалізована нова система плейлистів і бібліотеки. Тепер ваші списки зручно зосереджені в одному місці, і посортовані по певним ознакам. На жаль, це єдине позитивне зрушення, яке я помітив... Програма, як і Internet Explorer 7.0 працює вкрай нестабільно, може час від часу зависнути (принаймні раз на 2 години - це точно). Не побачив я і нових візуалізацій, ні нових скінів. Зміни відбулись мінімальні, і, зауважу це не на користь Windows Media Player. Підсумовуючи тест встановленої мною програми, зазначу, що ще один плюс собі заробляє Winamp... Чекайте наступних оглядів програм!