Інформативний блог пізнавального характеру. Додай у закладки та розкажи друзям!

Новини

Сервіси

Календар

Статті updated

Оглядач new

Галерея

Музичний блог

Фото місяця updated

Наші друзі

Add to netvibes


Survey - Take Our Poll

На правах реклами

Замовити журнал IntenetUA в інтернет-магазині Bambook

Наш проект збирає все цікаве, шо є не лише в Україні, а й у цілому світі. Навіщо заходити на сотні сайтів і витрачати час, шукаючи потрібну вам інформацію? Якщо новини певної тематики можуть бути зібрані в одному місці? Ми обираємо тільки найкраще.

Hoobka. Розширюй межі уяви! [the same text in engish]

Останні новини:

 16 червня 2007, 12:43 На eBay продають хмарочос

На інтернет-аукціоні eBay викладено на продаж 20-поверхову будівлю, котра знаходиться у штаті Мічіган. Вона була побудована 1931 року і є найвищим будинком у містечку Батл-Крік. Щорічно хмарочос приносить понад $300 тис. прибутку, а стартова ціна складає півтора мільйона доларів. Справжнє ім"я продавця поки невідоме, однак торги вже почались. Купуйте тут.

 16 червня 2007, 12:30 Нова Hoobka

Повним ходом йде підготовка до нової версії сайту Hoobka. Тому багато новин тут ви не побачите. Новий сайт буде на іншому домені і суттєво, ще раз повторюю, суттєво відрізнятиметься від того, що ви зараз бачите перед екраном. Блог, скоріш за все, працюватиме на Wordpress, і буде виділений як окрема сторінка. А решта сайту (його основна частина) буде наповнена інформацією. Робота над сайтом триватиме аж до його повної функціональності - можливо навіть до кінця року. Сподіваюсь, я встигну відкрити його до річниці Губки - 17 вересня 2007 року, або ж до річниці цього сайту - 17 грудня 2007 року. Про все це, а також про нові проекти (які саме, дізнаєтесь пізніше) буде повідомлено на всьому Hellveen Web Community.

 16 червня 2007, 12:25 Новий пошуковик від Mail.Ru

Нещодавно компанія Mail.ru запустила свій новий пошуковик Gogo.ru. Дизайн довлі непоганий, однак одним дизайном не викрутишся. Функціональність сервісу поки не найкраща, що й виправдовує статус бети. Релевантність пошукових слів досить посередня, що й відбивається на відгуках про новий пошук. Тому чи зможе він "відтяти" шматок російського пошукового ринку або ж взагалі втриматися там (де домінують Yandex i Google) - питання часу.

  http://gogo.ru

 

1 червня 2007, 00:00 Blogoreader

forbestuanet

Blogoreader - перший в своєму роді проект, котрий висвітлює українську блогосферу - головні події та новини минулого тижня, знайомить з цікавими блогами і персонами, котрі є досить відомі в мережі інтернет. Коротко розповім про кожну з постійних рубрик:
БлоґоТиждень - щотижневий огляд подій інтернету, останні новини з блогів України та ЖЖ.
Персоналії - спілкування з людиною, котра є досить популярною в УАнеті у форматі інтерв'ю.
Під мікроскопом - детальний огляд окремого україномовного блогу.

http://blogoreader.org.ua

 

П.С. Якщо не можете знайти якоїсь новини - пошукайте в архіві.

Архів новин за грудень

Архів новин за січень

Архів новин за лютий

Архів новин за березень

Архів новин за квітень

Архів новин за травень