Výsledky 2013/2014

Zde je termínová listina našich zápasů, kde je znám termín. Všechna utkání se hrají ve Skutči.

Výsledky ostatních zápasů a aktuální tabulku najdete na Tabulka Ligy neregestrovaných a Aktuální výsledky

Řadit

6. října 2013 19:30 HC Hostovice (hosté) 2:3 (SN) - (1:1,1:1,0:0, 0:1 SN) Čmelík, Pejcha Z. (A:Pejcha D.- 2x), Vyloučení: Trávníček 2 min, Pejcha D. 2, Bačkovský 4, Čmelík 4, Vašák 2, Bohuněk 4)  Proti favoritovi jsme museli na začátku čelit obrovskému nasazení a tlaku. Soupeř díky tomu vstřelil první gól. Poté jsme se začali dostávat občas také do šancí. Ještě do konce jsme využili jeden závar před brankou a dorážkou M.Čmelík skóroval. Ve druhé třetině byly šance na obou stranách, přestože byl soupeř hokejovější. Zbyněk zakončil únik 2 na 1. Soupeř tlačil, občas více než je zdrávo a vyrovnal. Rozhodnutí přišlo až na samostatné nájezdy, kdy jsme neproměnili žádný pokus a soupeř jeden. 1 získaný bod je úspěchem.
13. října 2013 10:50 Štěpánov (domácí) 3:6 (1:1;1:4;1:1) G: Pejcha D.-2, Pecha Z.,Barva, Švanda, Vašák (A: Pejcha D., Trávníček, Barva, Čmelík, Bačkovský), Vyloučení: Kulhánek - 4, Bohuněk P., Trávníček, Barva - 4, Čmelík Poměrně vyrovnané utkání s mírnou naší převahou na začátku a na konci utkání. O naší výhře rozhodla větší kvalita v brance a potence bratří Pejchů. Dobře zahráli všichni. Kaňkou je zbytečný faul domácích 40 vteřin před koncem utkání na Jardu Vašáka, který přišel o zub.
19. října 2013 7:45 HC Budislav (domácí) 9:5 (4:1, 3:3, 2:1) Čmelík - 2, Švanda, Pejcha Z., Šár (A: Trávníček, Bačkovský, Bohuněk J., Pejcha Z.), Vyloučení: Pejcha Z., Trávníček, Pokorný Lépe hrající soupeř nám ukázal, jak se může hrát hokej. Bohužel jsme se jim chtěli v hokejovosti vyrovnat (hlavně ve vlastní třetině) a to nás stálo zhruba 5 gólů. Bohužel jsme nepředvedli obdobně bojovný výkon jako proti Hostovicům, takže porážka byla zasloužená. Máme však za sebou tři utkání s nejlepšími třemi mančafty loňské sezóny a na kontě 4 body - takže asi super. Díky všem za účast v ranním čase. Také gólmanovi velký dík.
2. listopadu 2013 20:30 Otradov (domácí) 6:2 (3:1;2:0;1:1) G: Čmelík - 2x (A: Trávníček), Vyloučení: Trávníček 4min, Jurnikl Bohužel jsme utkání odehráli v 8 lidech, což se na výsledku podepsalo. (Fakt už nikdy nebudu schvalovat termíny, bez souhlasu většiny hráčů - Váš předseda)
10. listopadu 2013 9:00 TJ Vidlatá Seč (hosté) 6:5 (5:2; 0:1; 1:2) Pejcha Z.- 2x, Pejcha D.- 2x, Barva, Kulhánek (A: Pejcha D.-2x, Sýkora, Kulhánek, Čmelík), Vyloučení: Sýkora, Pavlík, Barva, Kulhánek - 4 min, Pýcha, Pejcha Z., Pokorný 4 min, Trávníček 4 min  Bohužel se nás sešlo pouze 11 do pole. Nechápu, omlouvali se 4 hráči. Začátek byl dost dobrý, v 10.minutě jsme vedli 4:0. Škoda jen, že jsme polevili. Všichni viděli snadného soupeře, tak hurá dopředu, dát si také nějakého góla. Naštěstí jsme náskok měli dostatečný. Dvě branky jsme dostali v poslední minutě. Ještě, že jsme nehráli o 5 minut déle. Příště to bude snad lepší a pokusíme se hrát více hlavou.
17. listopadu 2013 9:30 HC Jenišovice (hosté) 2:5 (1:3; 1:0; 0:2) G: Pejcha D., Sýkora (A: Pejcha Z., Pejcha D.), Vyloučení: Bačkovský, Vašák 2+2 + TH, Kulhánek, Trávníček 2+OT, Začátek se nám docela podařil, kdy po úniku Dušana jsme se ujali vedení. Bohužel soupeř začal lépe bruslit a byl všude první. My jste se ukonejšili pocitem, že vše půjde samo a nemusíme makat, čehož soupeř využil a ještě do konce 1. třetiny otočil na 1:3. Druhá třetina byla ve znamení poctivého bránění soupeře a jen těžce jsme se dostali před bránu. Výjimku byl únik Dušana po němž následovalo trestné střílení bez gólového efektu. Až teprve v závěru jsme měli trochu navrh, bohužel se nepodařilo dát branku. Při power play jsme dostali na 2:4 a následně na 2:5. Bez boje to hold nepůjde.
1. prosince 2013 9:00 HC Skulls Hlinsko (domácí) 4:1 (2:0; 1:0; 1:1)  G: Kulhánek, A: Pejcha D. (Vyloučení: Pavlík, Pejcha Z., Pejcha D. - 4min, Sýkora, Pýcha, Pokorný, Kulhánek) Soupeř z čela tabulky nás nepustil do žádných větších šancí. Bohužel, ty co jsme měli jsme neproměnili. Opět jsme hráli skoro jednu třetinu ve 4 a to se těžko vyhrává.
14. prosince 2013 20:30 Patapuf Pardubice (domácí) 5:4 (2:0; 2:1; 1:3) G: Jurnikl, Pejcha D.-2x, Kudrnáč (A: Pavlík, Kulhánek), Vyloučení: Kulhánek - 6min, Jurnikl, Pejcha D.) Bohužel jsme k tomuto utkání přistoupili dost laxně, však co se může stát, když soupeř je poslední v tabulce. Už to že nás bylo 11 mluví za vše. Opět jsme doplatili na spoustu nevyužitých šancí (gólman soupeře nás vychytal). Myslím, že s našim přístupem jsme prohráli zaslouženě a jestli to takhle půjde dál, tak nevím kde skončíme.
23. prosince 2013 20:30 Ostrov (hosté) 6:4 (3:0; 1:1; 2:3) G: Pejcha Z.- 3x, Barva - 3x (A: Pejcha D.-3x, Bačkovský, Trávníček), Vyloučení: Pejcha D. 8min, Kulhánek 6 min, Huňáček Přestože první polovinu zápasu hrály převážně hosté a my se pouze bránili v čele s famózním výkonem gólmana, tak góly jsme dávali pouze my. Hlavně po chybách hostující obrany a našich brejcích jsme brzy vedli 4:0. Poté jsme opět začali praktikovat naší hru, protože všichni si chtěli dát gól. Tak jsme bezhlavě jezdili za pukem a nedrželi se taktiky. Závěrečná třetina byla ve znamení náporu hostů, kteří snížili stav utkání na 5:4. Naštěstí rozhodl samostatný únik L.Barvy, který chladnokrevně rozhodl.
29. prosince 2013 18:45 Dynamo Rosice (domácí) 5:3 (2:2; 1:1; 2:0) Šár, Pejcha D., Kulhánek (A: Jurnikl, Pejcha Z, Barva), Vyloučení: Šár, Pavlík - 4min, Trávníček, Kulhánek Hokejovější soupeř měl ve třetí třetině více sil a zaslouženě zvítězil. Bohužel jsem nepředvedli bojovný výkon jako v utkání s Ostrovem.
8. ledna 2014 20:30 Chlumětín (domácí) 4:9 (1:5; 1:2; 2:2) Pejcha D.-2, Pejcha Z.-2, Barva-2, Jurnikl, Švanda, Bačkovský (A: Pejcha Z.-2, Trávníček, Pejcha D., Barva, Pokorný) S tímto utkáním můžeme být spokojeni pouze s výsledkem, výkon byl podstatně horší. Velice rychle jsme se přizpůsobili soupeři, který hrál pouze s 9 hráči v poli. Místo toho, abychom toho využili, tak soupeř ve třetí třetině začal snižovat náš náskok. K vysoké výhře nám pomohl i výkon soupeřova gólmana. Nakonec jsme mohli završit účet na 10, ale Barva pohrdl nabídnutým trestným střílením.
12. ledna 2014 8:55 Řepníky (domácí) 1:2 (0:1; 1:1; 0:0) Pokorný, Čmelík (A: Barva, Pejcha Z.) Vyloučení: Pejcha Z., Šár, Kulhánek 4 min Opět se potvrdilo, že hra proti týmům, které jsou v tabulce pod námi nám nesedí. Sice jsme začali dobře a soupeře jsme i kombinačně přehrávali. Bohužel od druhé třetiny jsme přestali bruslit a soupeř se nám vyrovnal, někdy i předčil. V brance soupeře nastoupila 19ti letá Veronika Hladíková, která některé naše snajpry (spíše tedy nájezdníky) přiváděla svými zákroky k šílenství. Nakonec se můžeme opět radovat jen ze zisku 3 bodů.
25. ledna 2014 12:15 Patapuf Pardubice (domácí) 2:5 (1:2; 1:2; 0:1) G: Pejcha Z., Pejcha D. - 2x, Barva, Trávníček (A: Švanda, Pejcha Z. - 2x, Kudrnáč), Vyloučení: Pavlík, Huňáček, Barva, Pejcha Z., Vašák, Sýkora) Přestože rychlý soupeř hrál pouze s 9 hráči v poli, tak nám činil svým pohybem velké problémy. Měli jsme celou dobu více ze hry, ale gólově jsme se prosazovali velice stěží. Jubilejní 1.gól zaznamenal Jirka Trávníček.
2. února 2014 10:50  Štěpánov (domácí) 1:2 (0:1; 1:0; 0:1) G: Pejcha D., Pokorný (A: Pejcha Z. 2x) Vyloučení: Bohuněk P., Pejcha Z., Trávníček, Pokorný 2+10 Velice vyrovnané utkání plný bojovných situací. Málo šancí na obou stranách. Větší štěstí nakonec stálo u lepšího gólmana, který pustil za svá záda je jednu střelu. Kéž bychom takto bojovali pokaždé.
8. února 2014 14:15 Řepníky (domácí) 4:5 (2:1; 0:0; 2:4) G: Pejcha Z. - 2x, Bohuněk P., Švanda, Pýcha (A: Huňáček 2x, Barva 2x) Opět jsem stáli před úkolem pokořit reprezentantku ČR ženské kategorie U19 Veroniku Hladíkovou. Nakonec se nám to podařilo až v poslední třetině, kterou jsme vyhráli 4:2. Vzhledem k absenci některých klíčových hráčů si můžeme této výhry cenit a to zejména díky stavu na začátku třetí třetiny, kdy jsme prohrávali již 3:1.
16. února 2014 10:50 Vidlatá Seč (hosté) - předkolo play-off 4:5 (1:2; 2:2; 1:1)  Pejcha D., Švanda 2x, Barva (A: Pejcha Z., Barva 2x, Vašák), Vyloučení: Pejcha D.-6min, Huňáček 2 min, Kulhánek 2 min, Bačkovský 2+10, Švanda 4 min,, Pokorný 2 min.  Na tomto utkání jsem nebyl, ale dle výsledku nebylo úspěšné. Dle mého názoru mnoho vyloučených a hlavně prohra v předkole play-off. Takže zklamání