Şişme Havuz Ana Sayfa

Bizi Arayın Yardımcı Olalım : 0531 700 59 88

Şişme Havuz Google web Siteleri Sayfama Hoş geldiniz.


Çocuklarınıza önem veriyoruz. En sevilen, çocuk şişme havuz'ları, Bizimle bulabilirsiniz. Şişme havuz türkiye standartları kalitesinde üretilmektedir.

Şişme Havuz

Sisme Havuz Youtube Video


Öncelikle sizlere buradan şişme havuz hakkında, bilinmesi gerekenleri paylaşacak ve otoriter bir site Konumuna Yükselecegiz. Şişme Havuz'larda Öncelikle Bilinmesi gerekenler, Şişme Havuz Fiyatları, Markaları, Firmaları, Boyutları, Özellikleri, Çeşitleri, Renkleri, İsimleri, Kaydırakları, Filtreleri, Su Pompaları, Şişirme Pompaları vs vs.. gibidir.

Çocuk Şişme Havuzları


 • Şişme Havuz Fiyatları 
 • Şişme Havuz Markaları
 • Şişme Havuz Boyutları
 • Şişme Havuz Özellikleri
 • Şişme Havuz Çeşitleri
 • Şişme Havuz Renkleri
 • Şişme Havuz Kaydırakları
 • Şişme Havuz Su Pompaları
 • Şişme Havuz Şişirme Pompaları
 • Şişme Havuz Merdiveni
 • Şişme Havuz Taban Bezi
 • Şişme Havuz Kapama Bezi
Çocuklarınıza verdiğimiz önem kadar, Sizlerede ebeveyn'lerede önem veriyoruz. sizleri yormamak adına tüm isteklerinizi ayrıntılı bir biçimde çözmeye çalışıyoruz.
Müşteri Memnuniyeti Garantisi
Çok Yakında Sizlere Bu Konular Hakkında Bilgilendirecegiz. Lütfen "Şişme Havuz" sayfamızı takip edin.Şişme Havuzlar  çocuklar çok eğlenceli kapalı veya açık olsun Su Havuz olarak Iceberg, Su Trambolin ve Diğer Su Sporları Oyunları Yüzer, Su Yürüyüş Topu Raket Boat, Tampon Boat, Rulo top ile birlikte kullanılabilir. 

Bütün Şişme Havuzlar  yaptığımız sıcak hava makinesinin kaynatılır (yapıştırılmış değil). Eğer 1 m genellikle, seçim için birçok boyutları var 2  600 m 2 . Neyse, biz sizin ihtiyacına göre boyutunu yapmak.

Şişme Havuz  her yaştan çocuklar için teklif şey. Bir arka bahçesinde havuza bir düşük maliyetli bir seçenek.  Bu, sökmeye ulaşım ve yeniden birleştirmek için katlanabilir ve kolay ve hızlı bir şekilde şişmiş ve kolayca kurabilirsiniz  zevk çocuklar için geçici bir havuz gibi. 

Bir  Şişme Havuz  çocuklar yaz aylarında sıcak güneşin yardım almak için en iyi su oyuncak biridir. 

Genellikle 0.6mm den su geçirmez, yüksek mukavemetli, yüksek yoğunluklu ve yangına dayanıklı 0.9mm polyester elyaf çift katlı PVC branda, kalınlıkta malzemeden yapılır.

●  0.6mm PVC Tente hafif için taşıması çok kolay. 

●  0.9mm PVC Tente taşımak için ağır.

Önce Renk  , ancak kırmızı, mavi, açık sarı, turuncu ve yeşil de iyi bir seçimdir.

Şekil  havuzu dikdörtgen, kare, yuvarlak vardır, ve de biz size ihtiyacınız varsa havuz çift tüp ve havuz duvarına üç tüp olmayı yapabilirsiniz.

Hava Odası  güçlü aşınma direnci, yırtılma direnci, yüksek hava sızdırmazlık ve yoğunluk ve üst sınıf kalite ile geliyor.

Vb logoları veya şirket ismi veya telefon numarasını, gerekiyorsa biz Dijital Baskı, İpek Baskı, makine tarafından Boyalı ve elle Painted yapabilirsiniz


Rekabet Avantajı :

1. Malzeme Güvenli Standart: şişme havuz Alev geciktirici BS7837 uygundur ve güvenli standart CE belgesi ve EN 14960 ile uyumludur.

Şartının olarak 2. Boyut ve renk.

3. Üretim: Sıcak Hava Makinaları Mühürlü.

4. Deflasyon: Vana valfi üzerinden havuz ve deflasyon havaya hava pompalamak için.

5. Aksesuarlar: CE / UL pompası, tamir takımları

6. Fiyat terim: EXW, FOB isteğe bağlıdır

7.  Teslimat Süresi: 5-7 iş günü sonra depozito olsun

8.  Ulaşım: deniz, hava yoluyla ya da kurye ile

9. Ödeme Koşulları: T / T, Western Union veya Nakit

10. Tedarik Yetenek: 3000 adet / ay

11. Garanti: Ticari kullanım için 3 yıl


Şişme Havuzlar