כישוף‏ > ‏

הסרת עין הרע - איך להסיר עין הרע

הסרת עין הרע היא פעולה שאנחנו נרצה לבצע בכל פעם שמתעורר אצלנו החשד שעלינו או על הבית שלנו יש עין הרע. הצורך לבצע הסרת עין הרע יכול לנבוע מסיבות שונות, בהן משהו רע שאנחנו עשינו ובגללו יש עלינו עין הרע או מישהו שמטיל עלינו עין הרע על ידי כישוף או על ידי אמצעים אחרים.

 

אז איך מסירים עין הרע?

הסרת עין הרע יכולה להתבצע בכמה דרכים שונות שכל אחת מהם מתאימה במיוחד למקרים מסוימים של עין הרע אך כמעט כולם מועילים בדרך כלל גם באופן כללי כאשר רוצים להסיר עין הרע.

קמעות או אובייקטים מבורכים אחרים הם דרך ידועה ומקובלת מאוד בכדי להסיר עין הרע. נשיאת קמיעות מיוחדים, אבנים טובות ובעיקר אבני טורקיז הם דרך טובה בכדי להסיר עין הרע. חמסות אף הן כלי לא רע בכלל שלעיתים קרובות מועיל בכדי לבצע הסרת עין הרע. את החמסה ניתן לשאת עליכם בכל העת על ידי תליון או אפילו על מחזיק המפתחות ובכך לנסות להסיר עין הרע שדווקא בכם. דרך אחרת, פחות מקובלת ושהיעילות שלה מוטלת בספק לבצע הסרת עין הרע היא לשאת איתכם מראה בכל העת. מראה אמורה לבצע הסרת עין הרע על ידי החזרת עין הרע בחזרה אל האדם שמטיל אותה, אך כאמור, שיטה זו של הסרת עין הרע היא שנויה במחלוקת והיעילות שלה לא תמיד ברורה.

דרכים אחרים של הסרת עין הרע הן טקסים שונים שניתן לבצע בכדי לטהר את הבית או את עצמנו ולבטל עין הרע שדווקא בו. ישנן מסורות עתיקות ימים ותיאוריות מפורטות על הדרך שבה נוצר עין הרע ועל איך להסיר עין הרע בצורה היעילה ביותר. הספרות של תחום הכישוף מלאה בשיטות שונות המיועדות לבצע הסרת עין הרע על ידי טקסים, לחשים וסוגים שונים של כשפים בתחום המגננה מפני עין הרע. השיטות של הסרת עין הרע מגיעות מכיוונים מגוונים החל מהקבלה ועד לעולם של כישוף דרוזי ואפילו כישוף וודו. על אף העושר הרב של שיטות הסרת עין הרע שידועות כיום לא תמיד ניתן לבצע הסרת עין הרע במכה אחת במקרים רבים מדובר בתהליך ממושך שבו צריך לבצע פעולה באופן קבוע או לחזור עליה אחת לכמה זמן בכדי להבטיח כי עין הרע באמת הוסרה והצרות שלנו באמת הסתיימו. במקרים רבים בהם אנשים חושבים שהם צריכים לבצע הסרת עין הרע למעשה המזל הלא טוב שלהם או אפילו עין הרע נובעים מסיבות אחרות ממה שהם חושבים, ועל כן הם יכולים לנסות במשך זמן רב לבצע הסרת עין הרע ללא תוצאות נראות לעין, וכאן כדאי ללכת ולבקש את עזרתו של מומחה בתחום של הסרת עין הרע.

ראה גם: כל מה שצריך לדעת על עין הרע, טכניקות של הסרת עין הרע

 

Comments