קורס כתיבה יוצרת

קורס כתיבה יוצרת הוא דרך מצוינת לשפר את מיומנויות הכתיבה של מי שאוהב לכתוב למגירה או אפילו חולם על קריירה בתור כותב או סופר מסוג כלשהו. קורס כתיבה יוצרת אינו תחליף כמובן לכישרון כתיבה אך הוא בהחלט יכול לסייע בפיתוח מיומנות של כתיבה יוצרת ולרכוש כלים בכדי להשתפר בכתיבה.

על פי רוב קורס כתיבה יוצרת מתקיים במסגרת לימודית כזו או אחרת ועל פי רוב ביחד עם קבוצה. בכל מפגש במסגרת של קורס כתיבה יוצרת נלמדים נושאים שונים הנוגעים לכתיבה יוצרת, החל מבניית עלילה דרך אפיון דמויות ועוד אלמנטים שונים שכל סופר או חובב כתיבה יוצרת צריך להכיר. קורס כתיבה יוצרת כזה כולל בדרך כלל מטלות או תרגילי כתיבה הניתנים כשיעורי בית, ולאחר מכן במפגש הבא של אותו קורס כתיבה יוצרת מקריא כל משתתף את עבודותו ומקבל פידבקים מהמנחה ושאר המשתתפים. קורס כתיבה יוצרת בדרך כלל מתפרס על פני כמה מפגשים, תלוי בקורס, ועלות של קורס כתיבה יוצרת כזה יכולה להיות די יקרה ולנוע בין כמה מאות שקלים ועד ללמעלה מאלף בעבור קורס כתיבה יוצרת יוקרתי, מושקע וארוך.

עם זאת, ישנן גם חלופות וכיום ניתן למצוא קורס כתיבה יוצרת חינם באינטרנט. אתר טקסטולוגיה מציע קורס כתיבה יוצרת חינם באינטרנט. קורס כתיבה יוצרת של אתר טקסטולוגיה תמצאו סדרת מאמרים הנוגעים לתחומים שונים של כתיבה יוצרת המקבילים פחות או יותר לתכנים של קורס כתיבה יוצרת רגיל, וכן רשימה של תרגילי כתיבה לתרגול עצמי של הנושאים הנלמדים. קורס כתיבה יוצרת חינם כזה יכול להיות תחליף מעולה על פני קורס כתיבה יוצרת רגיל ויקר, אם כי ברור שגם לו יש את המגבלות שלו והוא לא באמת מהווה תחליף לסדנה יוצרת. אם זאת, מי שרק רוצה להכיר באופן ראשוני חלק מהנושאים הנלמדים במסגרת של קורס כתיבה יוצרת ולקבל תרגילי כתיבה בכדי לתרגל אותם ולשפר את מיומנויות הכתיבה שלו, אין ספק כי שהקורס שמציע אתר טקסטולוגיה הוא בהחלט מוצר ראוי. ניתן לקרוא חוות דעת על הקורס הזה ודיון כללי על הנושא של קורס כתיבה יוצרת באתר המחפש וכן למצוא מידע נוסף על קורס כתיבה יוצרת באתר הג'אנקייה.