בניית אתר בגוגל

https://sites.google.com/site/hameidaon/buildsite

בניית אתר בגוגל היא אפשרות נוחה ויעילה יחסית לבנות אתר אינטרנט בחינם ללא כל עלות זולת הזמן שצריך להשקיע בכדי לבנות אתר בגוגל. בניית אתר בגוגל מאפשרת להקים בקלות יחסית אתר לכל מטרה וצורך ובעבור כל גוף, פרטי או אחר, ברמה לא רעה יחסית. בניית אתר בגוגל יכולה להתבצע בשתי דרכים עיקריות, האחת בעזרת גוגל בלוגר והשנייה היא בניית אתר בגוגל בעזרת הפלטפורמה של גוגל סייטס. כעקרון גוגל בלוגר מיועד בכדי לבנות אתר בלוג בגוגל ואילו גוגל סייטס מאפשר בניית אתרים נייחים שאינם מתבססים על עדכון מתמיד כמו בלוג, אך עם זאת אפשר לבנות אתר בגוגל בלוגר שיתפקד בגדול בתור אתר נייח.

חשוב לציין כי בניית אתר בגוגל אינה מצריכה כמעט כל ידע טכני ובוודאי לא ידע בתכנות או בבנית אתרים וכל אדם יכול לבנות אתר בגוגל לאחר שהבין כיצד המערכת עובדת. עוד חשוב לציין כי בניית אתר בגוגל היא לגמרי בחינם ואינה כרוכה בכל עלות למעט הרשמה ומתן אי אילו פרטים לגוגל. בעבור צרכים של בניית אתרים בסיסיים יחסית בניית אתר בגוגל היא אופציה שעונה כמעט על כל מה שאתם רוצים לקבל מאתר האינטרט שלכם. בניית אתר בגוגל מאפשרת פתיחה של עמודי תוכן וכן הוספת התקנים ופונקציות שונות באתר כמו ניווט, מדיה, פרסומות, מסחר מקוון ועוד.

העלות העיקרית של בניית אתר בגוגל בעבורכם היא בעצם הזמן שצריך להשקיע בכדי לבנות את האתר, ובניית אתר בגוגל יכולה, למרות הנוחות היחסית של המערכת, בכל זאת מצריכה השקעה לא מועטה הן בכתיבת התוכן, הן בהעלאתו לאתר והן בבניית החזות הפיזית של האתר בכדי להגיע לתוצאות טובות בעזרת מערכות בניית האתרים של גוגל.

בניית אתר בגוגל כוללת קודם כל את בחירת המראה של האתר, ואת זה אנחנו עושים על ידי בחירה של אחת מהתבניות המוכנות מראש של הפלטפורמות של גוגל ואז התאמתה לצרכים והעדפות שלנו דרך אופציות העיצוב. בשלב השני של בניית אתר בגוגל אנחנו צריכים להתחיל להעלות את התכנים שאנחנו רוצים שיופיעו באתר, בין אם אלו טקסטים או תמונות וקצבי מדיה אחרים. במקביל להעלאת התכנים חשוב להביא בחשבון את תצורת הניווט של האתר ואת הדרך שבה המבקר באתר שלנו מתנהל בו. לבסוף כדאי להביא בחשבון בעת בניית אתר בגוגל גם את הנושא של קידום אתרים

מידע נוסף על בניית אתרים תוכלו למצוא כאן .

 

Comments