הטיות עבר 3

קודם הילדים שותים חלב ואח"כ הם אוכלים בננות. שאלו את הילדים: מה עשה הילד קודם? מה עשתה הילדה קודם? מה עשו הילדים קודם? תשובה: הילד שתה, הילדה שתתה, הילדים שתו.
 
 
 
 
 
קודם הילדים בונים  ואח"כ הם משחקים במכוניות. שאלו את הילדים: מה עשה הילד קודם? מה עשתה הילדה קודם? מה עשו הילדים קודם? תשובה: הילד בנה, הילדה בנתה, הילדים בנו.
 
 
 
קודם הילדים שוחים ואח"כ הם שוכבים על מגבות. שאלו את הילדים: מה עשה הילד קודם? מה עשתה הילדה קודם? מה עשו הילדים קודם? תשובה: הילד שחה, הילדה שחתה, הילדים שחו.
 
 
 
 
 
קודם הילדים עולים ואח"כ הם מתגלשים. שאלו את הילדים: מה עשה הילד קודם? מה עשתה הילדה קודם? מה עשו הילדים קודם? תשובה: הילד עלה, הילדה עלתה, הילדים עלו.
 
 
 
 
 
קודם הילדים אופים ואח"כ הם אוכלים. שאלו את הילדים: מה עשה הילד קודם? מה עשתה הילדה קודם? מה עשו הילדים קודם? תשובה: הילד אפה, הילדה אפתה, הילדים אפו.
 
 
 
 
 
קודם הילדים בוכים ואח"כ הם שמחים. שאלו את הילדים: מה עשה הילד קודם? מה עשתה הילדה קודם? מה עשו הילדים קודם? תשובה: הילד בכה, הילדה בכתה, הילדים בכו. ניתן גם לשאול מדוע הילדים בוכים.
 
 
 
 
 
קודם הילדים קונים ציפורים ואח"כ הם לוקחים אותם הביתה. שאלו את הילדים: מה עשה הילד קודם? מה עשתה הילדה קודם? מה עשו הילדים קודם? תשובה: הילד קנה, הילדה קנתה, הילדים קנו.
 
 
 
 
 
 
עיצוב וניהול האתר: שרה זיגלבאום
Comments