Top 10 gier 2017

top 10 gier

1.Anno Online
Jeżeli lubisz strategie to z pewnością Anno jest strzałem w dziesiątkę. Otrzymasz niewielką osadę, a twoim zadaniem będzie wzniesienie jej na wyżyny potęgi i stworzenie mocarstwa!

grajaion mmo


2.Aion
Coś dla fanów gier MMO działających jako klient PC. Jeżeli masz ochotę na rozrywkę okraszoną grafiką komputerową najwyższej jakości to powinieneś zainteresować się Aion'em. Stwórz swojego bohatera i ruszaj w poszukiwaniu przygód!

grajtop 10 gier 2015


3.Grepolis
Rozpoczynasz jako właściciel i zarządca niewielkiego polis. Jego obywatele są Ci całkowicie oddaniu i z chęcią wykonują twoje polecenia. Jeżeli rozegrasz to strategicznie to może uda Ci się podbić inne osady. Stwórz armię i ruszaj na podboje!

graj

najlepsze gry 2015

4.Khan Wars
Strategiczna gra przeglądarkowa osadzona w średniowiecznych realiach. Otrzymujesz możliwość wyboru jednej z 11 nacji, której będziesz przewodził. Wybierz mądrze ponieważ przez resztę gry będziesz dowodził wybraną rasą. Postaraj się rozwinąć swoją posiadłość i stworzyć solidne wojsko. Nie daj się zastraszyć przez swoich wrogów!

graj


gry jednoosobowe


5.Nostale
Klimatyczne MMO przepełnione japońskimi akcentami sprawi, że przeniesiesz się do innego świata. Wykreuj swojego własnego bohatera, który wyruszy na poszukiwanie przygód. Musisz wyposażyć się w solidne ostrze, którym będziesz walczył z setkami wrogów!

graj


top 10 gier multiplayer


6.The Settlers
Kultowa już gra strategiczna, czyli Settlers Online to nadal ciekawa propozycja na nudne wieczory. Gra jest cały czas rozwijana dlatego nie zniechęcaj się tym, że już kiedyś miałeś z nią styczność. Zarejestruj się i stwórz prawdziwe imperium!

graj

plemiona

7.Plemiona
Otrzymujesz niewielką osadę, która potrzebuje dobrego zarządcy i władcy. Twoim zadaniem będzie obrona przed wrogami, przejmowanie wrogich wiosek oraz walka i dyplomacja. Jak zapewne się domyślasz będzie to wymagać nie lada strategicznych umiejętności. Czy uda Ci się podołać i podbić cały kontynent?

graj

nowe gry 2015

8.Metin 2
Klimatyczne MMO doskonale niektórym znane nabiera nowych barw. Producent nie próżnuje i wprowadza nowe funkcjonalności. Wybierz jedną z dostępnych klas wojowników. Wyposaż swoją postać w najlepsze bronie i przedmioty. Staniesz się niepokonany i zdominujesz każdego kto stanie na twojej drodze!

graj


war thunder


9.War Thunder
Rozbudowany symulator, który przeniesie Cię w czasy II Wojny Światowej. Będziesz miał okazję zasiąść za sterami ogromnych podniebnych maszyn i przenieść się bezpośrednio na pole bitwy. Pobierz klient gry, aby cieszyć się foto realistyczną grafiką i intuicyjnym sterowaniem!

graj


world of warplanes


10.World of Warplanes
Produkcja ze studia gdzie powstało popularne World of Tanks. Graficznie perfekcyjna, każdy pojedynczy detal został dokładnie dopracowany. Jeżeli jesteś gotowy na rozgrywkę, która naprawdę wciąga i potrafi przykuć do monitora na wiele godzin, to koniecznie zarejestruj się i pobierz WoW!

graj

Lubisz grać w popularne gry? Jeżeli odpowiedź jest twierdząca to zapraszam Cię do skorzystania z toplisty o tytule top 10 gier 2017. Zgromadziłem tutaj nowe gry 2017, abyś nie musiał tracić czasu na szukanie interesujących Cię popularnych gier. Znajdziesz tutaj tylko najlepsze produkcje. Gry 2017 top to również zdjęcia z gier, które stanowią swoiste wprowadzenie w tematykę danej nowej gry przeglądarkowej. Jeśli nie chcesz czytać opisów zawartych na tej liście gier 2017, to wystarczy, że rzucisz tylko okiem na grafiki i zrzuty ekranu z gier, aby dowiedzieć się co to za gierka. Postarałem zgromadzić tutaj przeróżne gatunki najlepszych gier 2017, tak aby każdy mógł z czegoś wybrać coś dla siebie. Bardzo popularne ostatnio i modne są gry escape 2017. Polegają one na uciekaniu przed kimś, czymś, albo po prostu jakimś obiektem. Wydaję się proste? Otóż wcale takie nie jest. Wcielając się w bohatera takiej gry online czeka na Ciebie wiele niebezpieczeństw. Musisz się przygotować na spotkanie ze strachem twarzą w twarz. Tak więc nie czekaj dłużej i zajrzyj do top 10 gier multiplayer. Jeśli nie przepadasz za grami jednoosobowymi to dobrze się składa. Nowe mmo to obowiązkowa pozycja dla każdego gracza. Kreowanie własnego bohatera, przygody i niebezpieczeństwa. Sława i nagrody. To trzeba po prostu spróbować samemu!

Comments