Top 10 gier przeglądarkowych 2017

Znamy najlepsze gry strategiczne online i nowe gry przeglądarkowe 2017. Skorzystaj z toplisty i dowiedz się co jest aktualnie na topie. Wszystkie niżej wymienione gry są całkowicie darmowe. Zostały wybrane z setek tytułów, jako najlepsze i najciekawsze produkcje! Czy wiesz, że niżej wyświetlone gry to produkcje wybrane z najlepszych gier tego rok. Tylko i wyłącznie wyselekcjonowane gry, które podbiły serca gracz. Nie czekaj więc, wybierz i graj! 

Czy znasz już najlepsze darmowe gry strategiczne? Jeżeli nie to koniecznie zapoznaj się z naszą listą najlepszych gier strategicznych 2017. Czym taka gra online powinna się charakteryzować? Przede wszystkim należy zwrócić uwagę na to, że jest całkowicie darmowa. Będziesz mógł, wkroczyć do świata twojej ulubionej strategii całkowicie za darmo. Po jakimś czasie jeżeli zarejestrujesz się w jakiejś darmowej grze strategicznej, która mimo wszystko Ci się nie spodoba w każdej chwili możesz wrócić na moją stronę internetową i znaleźć lepszą grę. Każda gra strategiczna ma zupełnie inną fabułę oraz oprawę. Od siebie mogę polecić Anno online, które jest naprawdę świetną strategią i jeżeli nie wiesz co robić wieczorami, to koniecznie musisz spróbować zagrać w Anno. http://www.kanadyjskie.info

Jeżeli na naszej top liście gier nie znalazłeś interesującego Cię tytułu, zajrzyj koniecznie do KATALOGU GIER!

katalog gier

 Stronghold Kingdoms

W średniowiecznym świecie gry Stronghold Kingdoms walczysz w krajach Europy. Starcia mogą na przykład toczyć się w czasie rzeczywistym na terenie Wielkiej Brytanii. Mając do wyboru ponad 700 kierunków badań w takich gałęziach jak gospodarka, czy budowa, specjalizujesz się w tym kierunku, który najbardziej ci odpowiada. Wybuduj potężne budowle i analizuj wrogiego gracza. Każdy zamek ma bowiem słabe punkty, które możesz wykorzystać podczas ataku.

http://pp.funhub.pl/api/click/502267


 Nostale

W świecie gry online kategorii RPG rozpoczynasz ciekawą i fascynującą podróż. Na początku gry NosTale wyruszasz jako młody poszukiwacz przygód na emocjonującą ekspedycję. W trakcie gry specjalizujesz twojego bohatera w jednym szczególnym stylu walki. Tak więc zostań sławnym i potężnym mistrzem miecza, zręcznym łucznikiem lub mistycznym magikiem. Oczywiście nie walczysz w pojedynkę z licznymi wrogami i potworami. Wraz z twoimi przyjaciółmi wybierzecie się na wielką przygodę i podejmiecie fascynujące wyzwania.

  http://pp.funhub.pl/api/click/502269


gry strategiczne 2016 Forge of Empires


W tej przeglądarkowej grze strategicznej będziesz miał okazję do wykorzystania swoich dotychczasowych doświadczeń na polu taktycznym, tutaj będziesz musiał zmierzyć się nie tylko z oponentami, którzy ośmielą się stanąć na twej drodze ku dominacji, ale też twoim wyzwaniem będą przeciwności historyczne następujących po sobie epok historycznych. Do twoich zadań będzie należało wynalezienie technologii, które w trakcie wieków odkrywała cywilizacja ludzka, by następnie udoskonalić dzięki nim swoje miasto. 
 
http://pp.funhub.pl/api/click/502270


 Travian


Rozpoczynając rozgrywkę zupełnie za darmo gracz otrzymuje możliwość opowiedzenia się za jedną z trzech nacji wyrwanych wprost z wieków bezwzględnej ekspansji Cesarstwa Rzymskiego, takich jak Galia, Germania, Rzym. Każda z nich wyposażona została w szereg szczegółów odróżniających ją od pozostałych i stworzona została z odmiennym przygotowaniem ofensywnym oraz defensywnym. Rozgrywka na późniejszym etapie wymaga od gracza zaangażowania w trakcie planowania kolejnych posunięć sporych zasobów intelektualnych, a także umiejętności dyplomacji i kooperacji. 


http://pp.funhub.pl/api/click/502271


 Ogame


Przeglądarkową grę OGame rozpoczynasz posiadając jedną planetę, która będzie stanowiła początek twego imperium. Musisz na niej wznieść liczne budynki, które będą niezbędne do wydobywania i przetwarzania surowców znalezionych w kosmosie. Metal, kryształ oraz deuter i energia są w tej grze podstawą przetrwania każdego kosmicznego stratega. Na swoim terytorium będziesz więc musiał zbudować nie tylko kopalnię metalu i kryształu, ale również elektrownię słoneczną, ekstrator deuteru oraz magazyny do przechowywania cennych surowców.


http://pp.funhub.pl/api/click/502272


The Settlers Online

 The Settlers Online może zagrać każdy i zagrać za darmo! Do wyboru mamy kilka serwerów ( Nowa Ziemia, Nowy Świat, Słoneczny Gród, Kolonia, Czarci Gaj, Dolina Odkrywców, Złota Góra). Po rejestracji gracz otrzymuje swoją własną wyspę, na której może zacząć budować podwaliny swojego imperium. Oczywiście na samym początku nie panujemy nad całą wyspą, a jedynie nad jedną z 9 jej części. Kolejne wraz z naszym rozwojem musimy podbić, oczyszczając je z bandytów i oczywiście zagospodarować.

http://pp.funhub.pl/api/click/502273


 Plemiona

Jedną z najistotniejszych ról w rozwoju plemion odgrywa armia. Dzięki niej jesteśmy w stanie podbijać wrogie osady, a także bronić się przed zakusami rywali. Każda z jednostek charakteryzuje się szeregiem współczynników determinujących jej przydatność na polu bitwy. Wśród nich niebagatelną rolę odgrywa między innymi szybkość poruszania się oraz zdolność do transportowania surowców. Jedną ze specjalnych jednostek jest szlachcic zwiększający szansę na przejęcie kontroli nad atakowaną wioską. Każda wygrana walka oznacza również znaczny zastrzyk surowców, które należy dostarczyć do własnej osady.

http://pp.funhub.pl/api/click/502274


 Anno online


Kluczem do potęgi w ekonomiczno-gospodarczej strategii Anno Online jest zadowolenie twoich mieszkańców, tylko szczęśliwi mieszkańcy będą w stanie poprowadzić twoje średniowieczne mocarstwo na najwyższe miejsce w wirtualnym rankingu. Musisz więc zadbać o to by zaspokoić ich potrzeby, wznosząc kolejne budynki, produkując kolejne zasoby oraz stale poszerzając zakres twojej władzy. Siedziba twojego mocarstwa znajduje się na głównej wyspie, jeśli jednak twoje miasto rozrośnie się, wówczas będziesz musiał zasiedlać kolejne wyspy i wydobywać na nich surowce.
 

  http://pp.funhub.pl/api/click/502275


 Goodgame Empire

Musisz dopilnować bezpieczeństwa twojego zamku w strategicznej grze na przeglądarkę Goodgame Empire. Ulepszając mury zamkowe zwiększasz jego obronność tak, by stał się fortecą niedostępną dla rabusiów. Nie musisz się wówczas martwić o bezpieczeństwo swoje lub twoich poddanych, ponieważ twój zamek nie może zostać zdobyty przez innych graczy. Stopniowo zwiększasz również zakres twoich wpływów w średniowiecznych realiach gry Goodgame Empire, by zdobywać kolejne wartościowe strategicznie posterunki oraz cenne połacie terytorium, które znajdziesz na mapie świata. 


 http://pp.funhub.pl/api/click/502276


 My little Farmies


Kolejna symulacja od twórców My Free Zoo przenosi cię do wirtualnej wioski, w której stajesz się panem i władcą połaci łąk i pól, które też smodzielnie uprawiasz. Niewielka idylliczna wioska znajduje się w centrum wydarzeń w grze My Little Farmies. Twoim zadaniem jest rozwinięcie niewielkiej osady do rangi wioski z prawdiwego zdarzenia, inwestycja w jej rozwój, uprawa różnych roślin i hodowla zwierząt gospodarskich. Jednym słowem stajesz się gospodarzem pełną gębą.


 http://pp.funhub.pl/api/click/502277

Darmowe gry strategiczne

Darmowe gry strategiczne to gatunek gier, w których głównym czynnikiem wpływającym na sukces lub porażkę gracza są jego umiejętności planowania oraz strategiczne myślenie. W przeciwieństwie do gier mmo czy na przykład strzelanek zwanych również grami fps, gry strategiczne wymagają intelektualnego wysiłku. Skoro tak wiele zachodu przy graniu i nie wystarczy szybko klikać myszką, to dlaczego darmowe gry strategiczne są takie popularne? Otóż nic prostszego, gracz ma ogromną satysfakcję jeżeli jego misternie przygotowana strategia okaże się strzałem w dziesiątkę. Nic nie sprawia większej przyjemności niż ciężko wywalczone zwycięstwo. Moja przygoda z grami strategicznymi zaczęła się już w młodości, kiedy to najpopularniejszą strategią była seria Heroes. Wiele godzin spędziłem grając w Heroes 3 oraz 2 i czwartą część. Jednak najbardziej spodobała mi się trójka, którą z pewnością można zaliczyć do najlepszych gier strategicznych jakie powstały. Czasy popularności gier strategicznych pc jednak powoli przemijają, a do głosu dochodzą darmowe gry strategiczne, bardzo często dostępne bezpośrednio w przeglądarce. Dlaczego tak się dzieje? Jest to duże uproszczenie i wygoda dla gracza. Nie trzeba niczego pobierać na dysk twardy komputera, wystarczyć założyć konto używając adresu e-mail. To wszystko, już można grać. Pomijają kwestie wygody, należy zauważyć, że istotny tutaj jest model rywalizacji pomiędzy graczami przez internet. Grając w taką darmową grę strategiczną mierzysz się z inną osobą, sprawdzasz swoje umiejętności i doświadczenie zdobyte podczas wielu godzin gry. Daje to dużo większą frajdę, niż gra botami, czyli tłumacząc, z postaciami sterowanymi przez komputer. Każdy z nas woli mieć do czynienia z prawdziwym człowiekiem, aniżeli z zimną maszyna, która nie potrafi samodzielnie myśleć. Kiedyś, żeby zagrać w dobrą grę strategiczną trzeba  było wybrać się do sklepu komputerowego z mocno wypchanym portfelem. A to jeszcze nie wszystko, bo jeżeli komputer nie spełniał restrykcyjnych wymagań narzuconych przez producenta gry można było zapomnieć o radości wypływającej z rozgrywki. Internet w dzisiejszych czasach daje graczom ogromne możliwości. Chcesz zagrać w naprawdę dobrą darmową grę strategiczną? Nic prostszego. Uruchom swoją przeglądarkę internetową i upewnij się, że masz połączenie z internetem. Znajdź na naszej stronie grę, która Cię zainteresuję. Teraz wystarczy, że klikniesz przycisk Zagraj za Darmo! I założysz konto na stronie gry. Po potwierdzeniu mailem, możesz się zalogować i grać. Tak, to już wszystko! Prawda, że proste? Darmowe gry strategiczne czekają!

darmowe gry strategiczne
Przykładowa gra, której akcja rozgrywa się w oknie przeglądarki

gry strategiczne
Bardziej rozbudowana gra strategiczna, działająca bezpośrednio z dysku twardego komputera


Trafiłeś tutaj przy pomocy następujących słów kluczowych:
gry przeglądarkowe 2017,gry przegladarkowe 2017,gry strategiczne 2017,darmowe gry strategiczne,gra przeglądarkowa 2017,gry strategiczne,nowe gry przeglądarkowe 2017,gry strategiczne multiplayer,top 10 gier przeglądarkowych 2017,gry przeglądarkowe,gry strategiczne online,gry strategiczne pc,darmowe gry online strategiczne,najlepsza gra przeglądarkowa 2017,najlepsze gry przegladarkowe 2017,najnowsze gry przeglądarkowe 2017,gry strategiczne pc ranking,gry strategiczne multiplayer pc,gry wojenne przeglądarkowe,gry ekonomiczne online,gra przegladarkowa 2017,nowe gry przegladarkowe,gry przegladarkowe,gry strategiczne za darmo