Gry online ranking

Chcesz wiedzieć w jakie gry najczęściej grywają polscy gracze? Czy może wolisz zagrać w jakąś wciągającą produkcję. W obydwu przypadkach dobrze trafiłeś! Zebrałem na tej stronie gry, które są najpopularniejsze wśród polskich graczy. Oczywiście rejestracja w każdej z nich jest całkowicie darmowa.
Daj plusika :)gry online wojenne


Piękne krajobrazy i potężne maszyny sunące powoli do przodu. Taki właśnie krajobraz czeka na Ciebie w grze mmo World of Tanks. Czołgi z czasów drugiej wojny światowej bardzo dokładnie odwzorowane. Trzeba przyznać, że grafika w WoT cieszy oko i nie jednego gracza wprawi w zdumienie.

 


Bajkowa wręcz grafika i gra mmorpg? Tak, to połączenie przyczyniło się do sukcesu Nostale na skalę światową. Tysiące graczy przyłączyło się do rozgrywki utrzymanej w klimacie fantasy. Gdzie, po wybraniu swojej postaci stajesz do walki w obronie świata. 

 
http://pp.funhub.pl/api/click/36595

Studio odpowiedzialne za produkcję kultowej serii Heroes Might of Magic wypuściło kolejną świetną grę. Tym razem jest to kliencka gra karciana. Do twojej dyspozycji są setki kart z postaciami znanymi z uniwersum Might and Magic!

 


Wybierasz jedną z trzech klas i otrzymujesz niewielką wioskę. Tak, to wszystko na co możesz liczyć rozpoczynając grę. Niech Cię jednak to nie zwiedzie. Tylko od Ciebie zależy jak bardzo rozwinie się osada, oraz czy uda Ci się odeprzeć ataki wrogów.

 


The Settlers online to strategi z najwyższej półki. Musisz zadbać dosłownie o wszystko, aby twoja osada prawidłowo rozwijała się. Jeżeli będziesz ciężko procować, twój wysiłek z pewnością zostanie nagrodzony. Jak władca potężnego imperium będziesz podbijał kolejne posiadłości!

 


Anno online to już wręcz klasyka przeglądarkowych gier strategicznych. Wzorowana na serii gier komputerowych w niczym nie odstaje od swoich poprzedników. Wręcz osiąga dużo większy sukces. Opisu tej gry nie można streścić w paru zdaniach. W to trzeba po prostu zagrać!

Parę słów o grach online

Gry online są grami, które do rozgrywki wymagają połączenia z internetem. Niektóre z gier mmo, do prawidłowego działania potrzebują pobrania niewielkiego klienta, który uruchamia się bezpośrednio na komputerze. Gry mmorpg, dzielą się na gry przeglądarkowe i na gry klienckie. Gry działające w przeglądarce mają tą zaletę, iż na swoje konto możesz zalogować się z każdego komputera mającego dostęp do internetu. W niektórych grach internetowych jest możliwość ulepszania swoich budynków czy pojazdów za pomocą mikropłatności. Oczywiście nie jest to obowiązkowe http://top.y-mmo.pl/, jednakże ułatwia grę i umożliwia szybszy rozwój. Powyższe mikropłatności można zauważyć w grze mmorpg World of Tanks.