Strona główna‎ > ‎

Psychologia sprzedawania


Grupa - handlujemy24.pl
Witaj w strukturze Grupy - handlujemy24.pl
Jesteś w strefie informacyjnej otwierającej drogę do -Szkolenia prowadzonego z Pasją bo za darmo. W tej strefie uzyskasz dostęp do wiedzy - z zakresu psychologii handlowania?

Mapa handlowa - Grupa - handlujemy24.pl


Zrozumienie mechanizmów działania rynku, to przede wszystkim zrozumienie podstaw dla uruchomienia motywacji klienta pod kontem jego potrzeb oraz poznania czynników decyzyjnych pod kontem 
potrzeb jego zachowania, jego psychiki, oraz wyartykułowanie umiejętności przyswajania wiedzy "szanowny kliencie - dlaczego masz kupić u mnie" wymagają od handlowca poznania procesów psychologii zakupów, oraz rozumienia przyzwyczajeń osób w zakresie komunikowania się, w zakresie relacji i wartości społecznych, które odpowiednio wykorzystywane w procesie handlowania na odległość sprawiają, że handlowanie jest skuteczne a nawet pasjonujące, gdyż to co staje się dla jednych murem nie do przeskoczenia, dla innych jest ich trampoliną w osiąganiu celu - wzrostu obrotów. 

Co decyduje o efekcie handlowym w handlowaniu na odległość?
To, co decyduje o efekcie handlowym w handlowaniu na odległość, jest najczęściej niewidoczne i nieujawnione przez klientów, a w większości przypadków świadomie wykorzystywane w procesie utrwalania relacji - klient zawsze chce być Guru, a przecież klient świadomy nie tylko będzie Guru, ale przede wszystkim zaufa.
Jak i kiedy to działa, jak ustrzec się despotycznym zachowaniom klienta, jak wprowadzić klienta w stan euforii zakupowej, jak go zachęcić do współpracy w długim okresie, co zrobić aby klient kupił nie tylko raz, ale dokonywał zakupu wiele razy, przy czym kupując kolejny raz stale i bez przymusu poszerzał grupę asortymentową.

Takiej wiedzy możesz doświadczyć tylko i wyłącznie w praktyce podczas tego szkolenia handlując z nami w Grupie.
Oto przykład jaki efekt ma to szkolenie.
Przykład ukazuje efekt skali obrotów z klientem, moment poszerzenia grupy asortymentowej oraz wskazuje analitycznie, w jakim czasie proces ten zachodzi?Jaka jest wspólna cecha skutecznego handlowania na odległość w pojedynkę oraz w Grupie?

Każdy z handlowców jest inny, działa pod inną presją w procesie realizacji zadań i najczęściej działa w innym i mniej lub bardziej zróżnicowanym rynku, każdy handlowiec dostarcza unikalnych osobistych wartości swoim klientom, nie tylko na poziomie strategii i osiąganego celu ale już na samym początku kontaktów musi zadbać o właściwy przekaz.
Jednak wszyscy skuteczni handlowcy posiadają, a raczej winni a w niektórych przypadkach muszą posiadać jedną wspólną cechę i wartość...
Co to za cecha, jaka to wartość – o tym dowiesz się tylko poprzez praktykę na tym szkoleniu.Cele szkolenia:

Celem szkolenia jest:
- zwiększenie kompetencji handlowych w zakresie stosowania pozytywnej komunikacji i nieoceniającego stylu komunikowania się, a w tym w szczególności:
- rozpoznawania potrzeb klienta,
- stosowania języka korzyści i perswazji handlowej,
- budowania wizji dla strategii partnerskiej sprzedaży wzmacniającej długofalowe relacje,
- tworzenie technik dla wdrażania sposobów dotarcia do klienta i rozmowy bezpośredniej,
- przełamywania barier psychologicznych w pierwszym kontakcie z klientem,
- uruchomienia procesów sprzyjających w budowaniu trwałych więzi z klientem.
Dodatkowo w części praktycznej szkolenie obejmuje zakresy:
Rozpoznawania i rozumienia osobowości klienta na tle rynku.
Rozpoznawania swojego antagonisty komunikacyjnego w odniesieniu do sytuacji w rynku.
Stosowania argumentacji handlowej dostosowanej do stylu komunikacji klienta - po co przepłacasz, kiedy za to samo możesz zapłacić taniej?.
Rozpoznawania i rozumienia własnych reakcji związanych z negocjowaniem - obrona oferty.
Radzenia sobie z siłą negocjacyjną klienta.
Radzenia sobie z klientem o odmiennym charakterze i poglądach.
Radzenia sobie z obiekcjami klienta i krytyką.
Radzenia sobie w trudnych sytuacjach z klientem.

Zapisz się na szkolenie a uruchomisz Kalendarz dla całej Grupy szkoleniowej.

SZKOLENIA

SelectionFile type iconFile nameDescriptionSizeRevisionTimeUser
Comments