Worki


Witaj w Centralnym Magazynie Grupy - handlujemy24.pl 
Magazyn PRZYCHÓD/ROZCHÓD dla Towarów z Grupy - Worki

UWAGA!!! - 
CHMURA

- Strony struktury optymalizowane tylko do przeglądarki Chrome. (Dlaczego - przeglądarka Chrome...?)

W przypadku używania innych przeglądarek należy je właściwie skonfigurować, w innym przypadku generowane w środowisku dane, jak treść, widzety, bazy danych, mapy, formularze, inne narzędzia, itd, itp., mogą być niekompletneniedostępne w całości lub mogą wyświetlać się niepoprawnie, a w nie których skrajnych przypadkach mogą wyświetlać się z błędami a nawet mogą i spowodują blokadę systemu, gdy np. korzystasz z rozwiązań technologicznie przestarzałych, jak: Widows98, czy Windows XP. 


Zaproszenie!
Skoro jesteś na tej stronie oznacza to, że otrzymujesz z Grupy zaproszenie do współpracy i już posiadasz prawa dostępu do poszczególnych magazynów z tej Grupy. Jeśli nie - zapraszamy! Jeśli handlujesz workami, jeśli szukasz Dostawcę lub Odbiorcę dołącz do Grupy. W Grupie - Worki współpraca każdej firmie się opłaca. (Rejestrator)

Strefa handlowania
Jeśli chcesz dokonać ODBIORU - zakupu worków lub chcesz po przez ten magazyn realizować własną ich sprzedaż - DOSTAWĘ, wybierz strefę, asortyment, następnie produkt i zgodnie z procedurą dla zakupu/odbioru lub dla sprzedaży/dostawy - dopełnij formalności - wypełnij formularz PRZYCHÓD/ROZCHÓD i czekaj na odpowiedź z Grupy.

Struktura - Magazyn Centralny - Worki


Wprowadzając dane pamiętaj...!

Wprowadzaj dane rozważnie i stale kontroluj ich poprawność.
Czytaj instrukcje i przestrzegaj procedur.
Popełniony błąd, a nie skorygowany na czas oraz odstępstwo od wypracowanych w Grupie procedur, może wygenerować nie tylko dla Ciebie, ale i dla całej Grupy trudne do oszacowania straty.

Strefa - Baza wiedzy - Grupa zakupowo - sprzedażowa - Worki
Nie jesteś w Grupie - zarejestruj się

GRUPA - HANDLUJEMY24.PL BAZA WIEDZY GRUPA - WORKI


Strefa rejestrowania Danych.

GRUPA - HANDLUJEMY24.PL - FORMULARZ REJESTROWY dla GRUPY - WORKI. Wypełnij formularz i czekaj na dalsze instrukcje.
Comments