Strona główna‎ > ‎Centralny Magazyn‎ > ‎Taśma‎ > ‎Solvent‎ > ‎Vibac‎ > ‎Grupa zakupowa‎ > ‎

Wejśćie
Witaj w strukturze Grupy - handlujemy24.pl. Jesteś w strefie handlowania - Centralny Magazyn - strefa PRZYCHÓD/ROZCHÓD dla towaru z Grupy - Taśma pakowa w/g jakości Solvent  - tworzona dla marki "Vibac" - 


Wiedza buduje, to brak wiedzy rujnuje. Zanim dołączysz do tej Struktury, zanim zadeklarujesz zakup z Grupą, zanim zadeklarujesz ilość i układ sprzedaży, koniecznie zapoznaj się z zawartością informacyjną dla tej strefy handlowania - Grupa zakupowo - sprzedażowa - "Vibac" Ale zanim wykonasz jakikolwiek ruch, koniecznie przeczytaj.

UWAGA!!! - 
CHMURA

- Strony struktury optymalizowane tylko do przeglądarki Chrome. (Dlaczego - przeglądarka Chrome...?)

W przypadku używania innych przeglądarek należy je właściwie skonfigurować, w innym przypadku generowane w środowisku dane, jak treść, widzety, bazy danych, mapy, formularze, inne narzędzia, itd, itp., mogą być niekompletneniedostępne w całości lub mogą wyświetlać się niepoprawnie, a w nie których skrajnych przypadkach mogą wyświetlać się z błędami a nawet mogą i spowodują blokadę systemu, gdy np. korzystasz z rozwiązań technologicznie przestarzałych, jak: Windows 98, czy Windows XP. 

Aby wejść do tej Grupy zakupowej - "Vibac" zarejestruj podmiot, który będzie wraz z Grupą i w Grupie handlował tą taśmą. 

Wypełnij poniższy formularz dokładnie i wyślij Dane. Po zarejestrowaniu Danych nastąpi ich weryfikacja, po weryfikacji otrzymasz pierwszy komunikat, który nadejdzie z chwilą tworzenia Nowej Grupy. Nadejście pierwszych komunikatów jest potwierdzeniem pozytywnej weryfikacji wprowadzonych Danych, jest jednocześnie zaproszeniem wejścia do Grupy zakupowej, jednak nie jest potwierdzeniem udziału w zakupach.

Pamiętaj!!! 

Wejście do Grupy zakupowej biorącej udział w zakupach tej taśmy, potwierdzasz każdorazowo wypełniając formularz - PRZYCHÓD / ROZCHÓD 
Wypełniając formularz PRZYCHÓD / ROZCHÓD  nie kupujesz a jedynie deklarujesz z Grupą zakup.
Decyzję o zakupie z Grupą, podejmujesz po otrzymaniu ostatecznej ceny zakupu przez Grupę.


Wprowadzając dane pamiętaj ...!

Wprowadzaj dane rozważnie i stale kontroluj Ich poprawność. 
Korekty na tym etapie Twojej aktywności nie będą uwzględniane.
Popełniony błąd, nie skorygowany na czas, może wygenerować nie tylko dla Ciebie ale i dla całej Grupy trudne do oszacowania i nieodwracalne w sutkach straty.

Złóż deklaracje ilościową i realizuj dostawę...
Zadeklaruj ilość i czekaj na napływające odpowiedzi.
- Odbiór/Rozchód/Zakup - wprowadzając dane zastosuj separator (-)., np. -36 

Nie wiesz jak poprawnie wypełnić formularz, nie rozumiesz interpretacji poszczególnych pól formularza zapytaj administratora struktury. - 
zapraszamy. Pomoc - 691476873 - dostępna 24h/dobę, 360 dni w roku.

Formularz PRZYCHÓD/ROZCHÓD - więcej

GRUPA VIBAC - formularz zamówienia PRZYCHÓD/ROZCHÓD


Magazyn dla Grupy zakupowej - Vibac - więcej

GRUPA VIBAC - TAŚMA PAKOWA - CENTRALNY MAGAZYN


Aby do Grupy dołączyć koniecznie przeczytaj.
To jest Strefa wiedzy dla Grupy.
Aby zaistnieć w Bazie wiedzy dla Grupy wypełnij formularz.GRUPA ZAKUPOWA TAŚMY PAKOWEJ -VIBAC. Aby brać czynny udział w zakupach tej Taśmy - wybierz Grupę zakupową "Vibac", zarejestruj się w Grupie po przez złożenie deklaracji ilościowej lub jeśli nie jesteś w Grupie dołącz do Grupy po przez rejestracje. Szczegółowe informacje jak dołączyć skutecznie uzyskasz w prospekcie informacyjnym dla tej Grupy.

CHMURA DLA GRYPY ZAKUPOWO SPRZEDAŻOWEJ

CHMURA dla GRUPA - HANDLUJEMY24.PL

GRUPA VIBAC - OFERTA

Lista asortymentowa. Wybierz rodzaj taśmy

ą
Andrzej Popiel,
1 wrz 2015, 21:40
ą
Andrzej Popiel,
1 wrz 2015, 21:40
Comments