Strona główna‎ > ‎Centralny Magazyn‎ > ‎Taśma‎ > ‎Solvent‎ > ‎

VibacWitaj w strukturze Grupy - handlujemy24.pl. Jesteś w strefie handlowania - Centralny Magazyn - procedura PRZYCHÓD/ROZCHÓD dla towaru z Grupy - Taśma pakowa w/g jakości Solvent dla marki - "Vibac".

Tu tworzymy warunki dla funkcjonowania, rozbudowy i kształtowania siły Grupy - Vibac w rynku

Strefa handlowa zawiera arkusz dostępowy w postaci wirtualnego magazynu zwanego - Centralny Magazyn + formularz do składania deklaracji ilościowej - zamówienia - PRZYCHÓD/ROZCHÓD + ofertę Grupy dla zakupu hurtowego taśmy pakowej "Vibac", do tego strefa jako struktura jest uzbrojona w zasoby informacyjne dot. zasobów Chmury a w jej jądrze takie akceleratory, jak Kalendarium Grupy, Baza wiedzy tworzona dla Grupy zakupowej, Mapy handlowe tworzone dla Grupy sprzedażowej, witryna Grupa - Vibac, forum dyskusyjne. Do tego wszystkiego zaimplementowane dziesiątki usług do wykorzystania w consoli Google Suite.

Zanim rozpoczniesz handlowanie w Grupie tą taśmą, koniecznie poznaj strukturę - czytaj dalej...

UWAGA!!! - CHMURA

- Strony struktury optymalizowane tylko do przeglądarki Chrome. (Dlaczego - przeglądarka Chrome...?)

W przypadku używania innych przeglądarek należy je właściwie skonfigurować, w innym przypadku generowane w środowisku dane, jak treść, widzety, bazy danych, mapy, formularze, inne narzędzia, itd, itp., mogą być niekompletneniedostępne w całości lub mogą wyświetlać się niepoprawnie, a w nie których skrajnych przypadkach mogą wyświetlać się z błędami a nawet mogą i spowodują blokadę systemu, gdy np. korzystasz z rozwiązań technologicznie przestarzałych, jak: Widows98, czy Windows XP. 

Strefa tworzona jest dynamicznie i bez specjalnie nadanych praw dostępu do zasobów tej konkretnej Strefy, w 
praktyce jest dla Ciebie nie do końca zrozumiała, bez użyteczna lub w ogóle i w szczególe jest nie widoczna, stąd tak trudna do wprowadzenia i wykorzystania.

Jeśli jesteś w Strefie pierwszy raz, widzisz strukturę ale nie widzisz jej szczegółów, jeśli nie wiesz co dalej zrobić, jak się zachować, jakie poczynić ruchy, spróbuj skontaktować się z administratorem Struktury lub zarejestruj Dane firmy w Bazie wiedzy tworzonej dla potrzeb Grupy i czekaj na dalsze instrukcje.

MAPA HANDLOWA DLA GRUPY ZAKUPOWEJ - TAŚMA PAKOWA VIBAC


Strefa dla Grup spersonalizowanych.

Jeśli chcesz dokonać Odbioru - zakupu taśmy pakowej "Vibac" lub chcesz po przez Dostawę realizować własną jej SPRZEDAŻ za pośrednictwem Grupy, 
postępując zgodnie z procedurą dostaw i odbiorów - dopełnij formalności.
Wypełnij formularz PRZYCHÓD / ROZCHÓD zaznaczając opcję PRZYCHÓD gdy chcesz sprzedać, a opcję ROZCHÓD gdy 
chcesz kupić.

Wprowadzając dane pamiętaj ...!

Wprowadzaj dane rozważnie i stale kontroluj Ich poprawność. 
Korekty na tym etapie Twojej aktywności nie będą uwzględniane.
Popełniony błąd, nie skorygowany na czas, może wygenerować nie tylko dla Ciebie ale i dla całej Grupy trudne do oszacowania i nieodwracalne w sutkach straty.

Złóż zamówienie lub realizuj dostawę...
Zadeklaruj ilość i czekaj na napływające odpowiedzi.
- Odbiór/Rozchód/Zakup - wprowadzając dane zastosuj separator (-)., np. -360 
- Dostawa/Przychód/Sprzedaż - wprowadzając dane pomiń separator (-)., np.  360

Nie wiesz jak poprawnie wypełnić formularz, nie rozumiesz interpretacji poszczególnych pól formularza, nie chcesz tracić czasu na tego typu operacje - poproś o pomoc - 691476873 lub zapytaj administratora struktury. - zapraszamy. Pomoc zawsze dostępna pod nr. tel. - 691476873 - czynny całą dobę.


GRUPA VIBAC - TAŚMA PAKOWA - CENTRALNY MAGAZYN


Lista asortymentowa. Wybierz rodzaj taśmyGRUPA VIBAC - formularz zamówienia PRZYCHÓD/ROZCHÓD


GRUPA VIBAC - OFERTAStruktura - Grupa zakupowo - sprzedażowa - Vibac

Struktura - Taśma pakowa

GRUPA ZAKUPOWA TAŚMY PAKOWEJ -VIBAC. Aby brać czynny udział w zakupach tej Taśmy - wybierz Grupę zakupową "Vibac", zarejestruj się w Grupie po przez złożenie deklaracji ilościowej lub jeśli nie jesteś w Grupie dołącz do Grupy po przez rejestracje. Szczegółowe informacje jak dołączyć skutecznie uzyskasz w prospekcie informacyjnym dla tej Grupy.

CHMURA DLA GRYPY ZAKUPOWO SPRZEDAŻOWEJ

CHMURA dla GRUPA - HANDLUJEMY24.PL