Rękawicehandlujemy24.pl
Witaj w strukturze Grupy - handlujemy24.pl. Jesteś w strefie  - Centralny Magazyn - PRZYCHÓD/ROZCHÓD dla towarów z Grupy - Rękawice - robocze.

Jesteś w strefie pierwszy raz  - koniecznie przeczytaj.

UWAGA!!! - 
CHMURA

- Strony struktury optymalizowane tylko do przeglądarki Chrome. (Dlaczego - przeglądarka Chrome...?)

W przypadku używania innych przeglądarek należy je właściwie skonfigurować, w innym przypadku generowane w środowisku dane, jak treść, widzety, bazy danych, mapy, formularze, inne narzędzia, itd, itp., mogą być niekompletneniedostępne w całości lub mogą wyświetlać się niepoprawnie, a w nie których skrajnych przypadkach mogą wyświetlać się z błędami a nawet mogą i spowodują blokadę systemu, gdy np. korzystasz z rozwiązań technologicznie przestarzałych, jak: Widows 98, czy Windows XP. 

Skoro jesteś na tej stronie, oznacza to, że posiadasz prawa dostępu do poszczególnych magazynów z tej strefy - Grupa - Rękawice. Jeśli chcesz dokonać wyboru i uruchomić procedurę  ODBIORU - zakupu prezentowanych w strukturze rękawic lub jeśli chcesz po przez ten magazyn realizować procedurę DOSTAWY - własną ich sprzedaż, wybierz strefę, asortyment, następnie produkt i zgodnie z procedurą dla zakupu/odbioru lub dla sprzedaży/dostawy - dopełnij formalności - wypełnij formularz PRZYCHÓD/ROZCHÓD i czekaj na instrukcje lub odpowiedź z Grupy co dalej? Pomoc - 691476873
To jest demo Mapy handlowej dla Grupy - handlujemy24.pl. Taka Mapa będzie przypisana dla Twojego środowiska, gdy zaczniesz z Grupą handlować. Na mapie znajdziesz DOSTAWCÓW tej rękawicy oraz Grupę - ODBIORCÓW.

Mapa handlowa - Grupa - handlujemy24.pl


Strefa rejestracji Danych w Grupie - Rękawice
Jesteś tu pierwszy raz, zanim zaczniesz z Grupą handlować rękawicami zaprezentuj się w Grupie, wypełnij formularz rejestracyjny i czekaj na dalsze instrukcje.

Wprowadzając dane pamiętaj...!
Wprowadzaj dane rozważnie i stale kontroluj ich poprawność.
Czytaj instrukcje i przestrzegaj procedur.
Popełniony błąd, a nie skorygowany na czas oraz odstępstwo od wypracowanych w Grupie procedur, może wygenerować nie tylko dla Ciebie, ale i dla całej Grupy trudne do oszacowania straty.

Strefa rejestracji dla DOSTAWCÓW i ODBIORCÓW (Baza wiedzy dla Grupa - handlujemy24.pl) 
Za wpis Grupa nie pobiera żadnych opłat.
Magazyn wiedzy.
Tu w tej strukturze są Twoi DOSTAWCY rękawic lub ich ODBIORCY - dołącz do Grupy.

GRUPA - HANDLUJEMY24.PL BAZA DOSTAWCÓW i ODBIORCÓW RĘKAWIC. Jesteś DOSTAWCĄ lub ODBIORCĄ, dołącz do Grupy - zarejestruj się.


Strefa rejestracji Danych - wypełniania formularza.

Formularz rejestracyjny. (dostęp ograniczony - spersonalizowany tylko dla handlujących w Grupie rękawicami) Rejestrują się tylko podmioty handlujące rękawicami.

Po co rejestrujesz w tej Grupie swoje Dane?
1. Prezentujesz wiedzę dla Grupy.
2. Sam otrzymujesz z Grupy konkretne informacje o akcjach zakupowych lub sprzedażowych.
3. Wiesz wszystko co w Grupie piszczy.
handlujemy24.pl

Aby zmienić strefę handlowania - zmień - wybierz magazyn. (Dostęp do magazynów ograniczony - spersonalizowany. Widzisz tylko magazyny publiczne lub te do których się przypiszesz - zarejestrujesz)

Podstrony (1): robocze
Comments