Meble
Witaj w strukturze Grupy - handlujemy24.pl Jesteś w strefie - Centralny Magazyn - PRZYCHÓD/ROZCHÓD dla towarów z Grupy - Meble

Tu z pozycji tej witryny, jeśli posiadasz stosowne uprawnienia handlujesz z Grupą - Meble. Jeśli nie posiadasz stosownych uprawnień, w celu ich uzyskania skontaktuj się z admin systemu lub wypełnij poniższy formularz rejestracyjny. Za wejście do Grupy, Grupa nie pobiera żadnych opłat.
Strefa handlowania.

Jeśli chcesz dokonać Odbioru - zakupu lub chcesz poprzez Dostawę - realizować własną sprzedaż mebli, wybierz magazyn, asortyment, produkt i zgodnie z procedurą dostaw lub odbiorów, jeśli posiadasz uprawnienia - dopełnij formalności - uruchom procedurę wprowadzania danych dla kupna lub sprzedaży Mebli.
Wprowadzając dane pamiętaj...!
Wprowadzaj dane rozważnie i stale kontroluj ich poprawność.
Popełniony błąd, a nie skorygowany na czas, może wygenerować nie tylko dla Ciebie ale i dla całej Grupy trudne do oszacowania straty.

Wybierz z listy "Strefa magazynów" Grupę towarową i postępując zgodnie z przyjętymi dla Grupy zasadami handlowania uruchom procedury.
Pamiętaj wybierasz tylko tę lub te Grupy, które są dla Ciebie widoczne, bo widoczne są tylko te udostępnione i widoczne jedynie dla Ciebie.

Jeśli chcesz poszerzyć własne oddziaływanie w rynek, czyli jeśli chcesz poszerzyć zakres dostępnych magazynów lub dostępnego asortymentu, musisz o taki zakres dostępu wystąpić.
W tym celu skontaktuj się z Admin systemu lub wypełnij poniższy formularz rejestracyjny.


Lista asortymentowa


GRUPA MEBLE- BAZA DOSTAWCÓW i ODBIORCÓW MEBLI Jeśli jesteś DOSTAWCĄ lub ODBIORCĄ mebli dołącz do Grupy handlującej meblami, w tym celu wypełnij formularz i czekaj na dalsze instrukcje.

CHMURA dla GRUPA - HANDLUJEMY24.PL


Struktura - Meble

Podstrony (1): produkcja na zlecenie
Comments