Maski
maski_polmaski_grupa_handlujemy24_pl
Witaj w strukturze Grupy - h@ndlujemy24.pl. Jesteś w strefie handlowania - Centralny Magazyn - Grupa zakupowo - sprzedażowa działająca na rzecz obrotu hurtowego w Grupie DOSTAWCÓW z Grupą ODBIORCÓW - #Masek oraz #Półmasek filtrujących powietrze.
Handlujesz maskami - dołącz do Grupy - rejestracja
Zanim się zarejestrujesz poznaj zawartość informacyjną dla strefy - Maski , Półmaski

UWAGA!!! - CHMURA

- Strony struktury optymalizowane tylko do przeglądarki Chrome. (Dlaczego - przeglądarka Chrome...?)

W przypadku używania innych przeglądarek należy je właściwie skonfigurować, w innym przypadku generowane w środowisku dane, jak treść, widzety, bazy danych, mapy, formularze, inne narzędzia, itd, itp., mogą być niekompletneniedostępne w całości lub mogą wyświetlać się niepoprawnie, a w nie których skrajnych przypadkach mogą wyświetlać się z błędami a nawet mogą i spowodują blokadę systemu, gdy np. korzystasz z rozwiązań technologicznie przestarzałych, jak: Widows 98, czy Windows XP. 

Zanim rozpoczniesz handlowanie w Grupie - Maski zanim zaczniesz oceniać swoje szanse na handel tymi walorami, w tej Grupie, koniecznie zapoznaj się ze strukturą strefy. 
Jak już wiesz, jesteś w strefie handlowania MaskamiPółmaskami oraz wszelkiego typu Grup produktów pochłaniających, filtrujących, przetwarzających powietrze.
W tej strefie otrzymasz pełną instrukcję, jak handlować w Grupie - Maski , z kim handlować i jak handlować aby w działaniach Grupy być skutecznym.

Jak zacząć współpracę w Grupie?

1. Po prawej stronie widzisz Listę struktury Maski. To jest strefa wszystkich widocznych dla Ciebie magazynów jakie na tym etapie Twoich kontaktów z Grupą upubliczniamy.
Widzisz tylko te MAGAZYNY, które są w trakcie tworzenia lub te, które są przypisane tylko do Twojego środowiska - strefy handlowania, lub są widoczne jako strefy upublicznione, które Grupa udostępnia w ramach, np. szkolenia, czy poszukiwania chętnych do handlowania w Grupie, DOSTAWCÓW i ODBIORCÓW.
2. Po lewej stronie lub poniżej lub pośrodku struktury (miejsce zależy od zaawansowania Grupy w jej rozwój) widzisz Mapę dla Grupy - handlujemy24.pl - jest to mapa - Demo. Mapa stanu rynku realnego będzie widoczna dla Ciebie z pozycji spersonalizowanej.
Kliknij w obszar paska Mapy i przeczytaj dlaczego Mapa handlowa i po co takie mapy tworzymy?

Mapa handlowa - Grupa - handlujemy24.pl

Gdy trafiasz tu pierwszy raz a handlujesz nie tylko maskami, półmaskami, itd, itp - koniecznie przeczytaj.
Z pozycji tej witryny, jeśli posiadasz stosowne uprawnienia handlujesz w Grupie każdym towarem również maskami. Jeśli nie posiadasz stosownych uprawnień nie handlujesz, dlatego w celu uzyskania szerokich uprawnień w pierwszej kolejności skontaktuj się z admin systemu lub wypełnij REJESTRATOR - KATALOG GŁÓWNY - formularz rejestracyjny i czekaj na odpowiedź z Grupy.
Strefa handlowania maskami.

Strefa tylko dla tych, co handlują maskami. Jeśli chcesz dokonać Odbioru - zakupu, lub gdy chcesz po przez Dostawę - realizować własną sprzedaż masek w Grupie lub gdy chcesz za pośrednictwem lub przy pomocy Grupy sprzedać dostarczone do Grupy maski, wybierz strefę, "Lista magazynów - Maski" i zgodnie z procedurą dostaw lub odbiorów, jeśli znasz te procedury - dopełnij formalności - uruchom procesy dla kupna lub sprzedaży masek - rozpocznij proces wprowadzania danych, czyli handlowania w Grupie - Maski.


Wprowadzając Dane pamiętaj...!

Wprowadzaj Dane rozważnie i stale kontroluj ich poprawność.
Popełniony błąd, a nie skorygowany na czas, może wygenerować nie tylko dla Ciebie ale i dla całej Grupy trudne do oszacowania straty.

Jeśli chcesz poszerzyć własne oddziaływanie w rynek dla Grupy, czyli jeśli chcesz poszerzyć zakres dostępnych magazynów lub dostępnego asortymentu w tych magazynach, musisz o taki zakres dostępu wystąpić. O dostęp do nowego magazynu może wystąpić każdy DOSTAWCA i ODBIORCA składając deklarację w formie rejestracji podstawowych Danych podmiotu, który reprezentuje w danej Bazie wiedzy.Pamiętaj wybierasz tylko tę magazyny lub te Grupy magazynów, które są do Twojej strefy przypisane lub są widoczne, bo widoczne są tylko te, udostępnione i widoczne jedynie dla Ciebie - czyli przypisane - spersonalizowane w/g ścisłych preferencji - nie handlujesz maskami nie widzisz struktury.
Co zrobić, aby zostać DOSTAWCĄ do Grupy lub ODBIORCĄ z Grupy gdy chcemy handlować w Grupie maskami?

Stefa handlowania
To jest strefa Bazy danych dla tej Grupy docelowej.
Jeśli chcesz handlować w Grupie maskami musisz się Grupie przedstawić - zaprezentować.
W tym celu wypełniasz ten formularz rejestracyjny.


FORMULARZ REJESTRACYJNY DLA GRUPY - HANDLUJĄCEJ MASKAMI

Grupa - handlujemy24.pl Maski, półmaski filtrujące - Baza wiedzy Formularz rejestrowy.


Tak wygląda Baza wiedzy, gdy zarejestrujesz Dane w bazie.Maski. Półmaski
maski