Folia


handlujemy24.pl
Witaj w strukturze
Grupy - handlujemy24.pl. Jesteś w strefie handlowania - Centralny Magazyn - Uwaga Chmura - Strefa PRZYCHÓD/ROZCHÓD dla towarów z Grupy - Folia - Folia Stretch

Jesteś w strefie pierwszy raz, koniecznie przeczytaj.

Jeśli nie wiesz, nie rozumiesz - zadzwoń - 691476873

Dlaczego Grupa? 
Zyski rosną, koszty maleją.
Dlaczego Grupa Folia? W Grupie jeden kupuje wielu sprzedaje.
Taniej kupujemy bo w Grupie jednorazowo więcej kupujemy.
Dlaczego Grupa Folia?
W Grupie szybciej sprzedajemy bo taniej kupujemy,
Dlaczego Grupa Folia?

Grupę inaczej postrzegają w rynku zarówno DOSTAWCY dostarczający folię zgrupowanym, jak i ODBIORCY z Grupy dokonujący za jej pośrednictwem zaopatrzenia.
Dlaczego Grupa? 
Każdy udostępnia na lokalu swój rynek i tworzy lokalny, wirtualny magazyn?

Aby do Grupy - Folia dołączyć i handlować np. folią stretch w Grupie skutecznie, prosimy w pierwszej kolejności zarejestruj reprezentowany przez siebie podmiot. Wypełnij ten oto - formularz rejestracyjny i czekaj na dalsze instrukcje z Grupy. 

Pomoc w procesie wchodzenia do struktur Grupy otrzymasz na każdym etapie wdrożenia gdyż jest czynna całą dobę - dzwoń teraz  - 691476873, zanim zarejestrujesz podmiot w tej Grupie.

Warto wiedzieć - UWAGA!!! - CHMURA

- Strony struktury optymalizowane tylko do przeglądarki Chrome. (Dlaczego - przeglądarka Chrome...?)

W przypadku używania innych przeglądarek należy je właściwie skonfigurować, w innym przypadku generowane w środowisku dane, jak treść, widzety, bazy danych, mapy, formularze, inne narzędzia, itd, itp., mogą być niekompletneniedostępne w całości lub mogą wyświetlać się niepoprawnie, a w nie których skrajnych przypadkach mogą wyświetlać się z błędami a nawet mogą i spowodują blokadę systemu, gdy np. korzystasz z rozwiązań technologicznie przestarzałych, jak: Windows 98, Windows XP, Windows 7,8,9 

Strefa dla handlowania folią stretch, co w trawie piszczy?

- Strefa PRZYCHÓD/ROZCHÓD dla towarów z Grupy - Folia - Folia Stretch, to strefa w której, handlujemy pomiędzy sobą folią stretch. Aby do Grupy dołączyć i wspólnie z Grupą handlować folią w Grupie, musisz do Grupy dołączyć, czyli zaprezentować się Grupie i poczekać na jej akceptację w kwestii potwierdzenia - w tym celu uruchom procedurę wejścia, wypełnij ten oto formularz rejestracyjny i czekaj na dalsze instrukcje.

ODBIÓR/DOSTAWA - INSTRUKCJA GDY JUŻ JESTEŚ W GRUPIE.

Jeśli chcesz dokonać Odbioru - zakupu folii lub chcesz poprzez Dostawę - realizować własną jej sprzedaż, wybierz (prawa strona) strefę, magazyn, asortyment, produkt i zgodnie z procedurą dostaw lub odbiorów, jeśli posiadasz uprawnienia - dopełnij formalności - uruchom procedurę wprowadzania danych dla kupna/sprzedaży  lub dostawy/odbioru folii.
Mapa handlowa.

To jest Mapa handlowa ale jedynie na tym etapie w formule prezentacji - Demo.
Gdy dołączysz do Grupy otrzymasz dostęp do Mapy tworzonej i aktualizowanej pod kontem działania tylko tej Grupy.
Znajdziesz na Mapie DOSTAWCÓW folii, DOSTAWCÓW i ODBIORCÓW folii pośredniczących w obrocie folią lub dokonujących zakupów w celu dalszej odsprzedaży oraz ODBIORCÓW dokonujących zakupu folii na potrzeby własne. 
Aby na Mapie zaistnieć i brać czynny udział w handlowaniu folią wypełnij - formularz rejestracyjny i czekaj na dalsze instrukcje.
Pomoc czynna całą dobę - dzwoń teraz  - 691476873

Mapa handlowa - Grupa - handlujemy24.pl. Demo. Kliknij aby zaktualizować.


Rejestracja Danych.
Wprowadzając dane pamiętaj...!

Wprowadzaj dane rozważnie i stale kontroluj ich poprawność.
Popełniony błąd, a nie skorygowany na czas, może wygenerować nie tylko dla Ciebie ale i dla całej Grupy - folia trudne do oszacowania straty. Nikt w przyszłości Danych tych nie poprawi, a błędna interpretacja może zablokować współpracę, dlatego taka usilna prośba - wpisujemy Dane starannie kontrolując ich zawartość na każdym poziomie przekazu.

Jeśli chcesz poszerzyć własne oddziaływanie w rynek Grupy, czyli jeśli chcesz poszerzyć zakres dostępnych magazynów lub dostępnego asortymentu, musisz o taki zakres dostępu wystąpić.
W tym celu skontaktuj się z Admin systemu lub wypełnij poniższy formularz rejestracyjny i czekaj na dalsze instrukcje.

FORMULARZ

Oto formularz przyjmujący Dane w Grupie  - folia.
Wypełniając formularz uruchamiasz proces wejścia tylko do Grupy folia.
cd, instrukcji nastąpi.

BAZA GRUPA DOSTAWCÓW i ODBIORCÓW- FOLII. Jesteś DOSTAWCĄ lub ODBIORCĄ folii, chcesz do tej Grupy dołączyć - wypełnij formularz bardzo. dokładnie, prześlij wprowadzone Dane i czekaj na dalsze instrukcje.


Baza wiedzy, Baza podmiotów, które poprzez rejestrację wyraziły chęć dołączenia do Grupy - folia.

handlujemy24.pl

GRUPA ZAKUPOWO - SPRZEDAŻOWA FOLIA - TABLICA OGŁOSZEŃ

Struktura - Rynek - Folia - wybierz z listy.

CHMURA dla GRUPA - HANDLUJEMY24.PL - STREFA SPERSONALIZOWANA - DOSTĘP TYLKO DLA HANDLUJĄCYCH W CHMURZE