Czyściwa

Grupa - handlujemy24.pl Tablica ogłoszeń. Chcesz zamieścić ogłoszenie, ale nie wiesz jak? Pomoc - 691476873


Witaj w strukturze Grupy - handlujemy24.pl. Jesteś w strefie handlowania - Centralny Magazyn dla Grupy zakupowo - sprzedażowej - Czyściwa działającej na rzecz obrotu hurtowego towarami, w ramach działania Grupy - h@ndlujemy24.pl .
Zanim rozpoczniesz handlowanie w Grupie - Czyściwa , koniecznie zapoznaj się ze strukturą tej strefy.

UWAGA!!! - 
CHMURA

- Strony struktury optymalizowane tylko do przeglądarki Chrome. (Dlaczego - przeglądarka Chrome...?)

W przypadku używania innych przeglądarek należy je właściwie skonfigurować, w innym przypadku generowane w środowisku dane, jak treść, widzety, bazy danych, mapy, formularze, inne narzędzia, itd, itp., mogą być niekompletneniedostępne w całości lub mogą wyświetlać się niepoprawnie, a w nie których skrajnych przypadkach mogą wyświetlać się z błędami a nawet mogą i spowodują blokadę systemu, gdy np. korzystasz z rozwiązań technologicznie przestarzałych, jak: Widows 98, czy Windows XP. 

1. Po prawej stronie, od góry widzisz Listę struktury. To jest lista poszczególnych Stref -  Magazynów, określająca poszczególne środowiska handlujące w Grupie.
Pamiętaj - nie będąc w Grupie spersonalizowanej widzisz jedynie te środowiska, które są w trakcie tworzenia lub te, które upubliczniliśmy np. jako demo lub te, które są przypisane tylko do Twojej struktury lub są widoczne jako strefy upublicznione nie aktywne, oczekujące na aktywację lub reaktywację. Często w tych strefach podajemy komunikaty o np. zawiązaniu Grupy, lub poszukiwaniu DOSTAWCÓW lub ODBIORCÓW do konkretnej Grupy.
2. Po lewej, lub poniżej lub powyżej - wszystko zależy od rozwoju danej Grupy, od stadium zaawansowania  w procesie handlowania widzisz Mapę dla Grupy - handlujemy24.pl - jest to demo Mapy. Kliknij w obszar tekstowy paska Mapy i przeczytaj dlaczego Mapa i po co ją tworzymy? Spersonalizowane Mapy handlowe tworzone są na podstawie działań handlowych w tzw. realu, czyli gdy już do Grupy dołączysz i w Grupie handlujesz lub współpracujesz aby "rozhuśtać" Grupę.

Uwaga - Chmura obliczeniowa.

Struktura - dla strefy Centralny Magazyn tworzona jest w oparciu o Chmurę Google - Google Apps.
Nie korzystasz z Chmury, możesz mapy nie wiedzieć lub nie widzisz jej zawartości - jeśli tak jest, jeśli widzisz strefę dla Mapy i pole formularza do zalogowania, bądź widzisz jedynie białą plamę lub widzisz Mapę, jednak bez naniesionych punktów - oznacza to, że nie jesteś w Chmurze. Aby do Grupy skutecznie dołączyć i korzystać z zasobów Grupy - handlujemy24.pl musisz dołączyć do Chmury Google. Dołącz do Chmury Google Apps, ale zanim zdecydujesz o uruchomieniu procedury podłączenia się pod Chmurę - Google Apps, koniecznie przeczytaj - "Chmura tu, chmura tam, wszędzie Chmura" co to jest Chmura, co to jest Google Chmura i jak zintegrować swój komputer z Chmurą Google Apps?

Czytaj dalej.

Gdy trafiasz tu pierwszy raz - koniecznie przeczytaj wszystko to, co prezentujemy w tej strefie, co prezentujemy na tej podstronie. Znajdziesz w opisach sporą dawkę instrukcji oraz podpowiedzi - jak, dlaczego tak, itd, itp.Z pozycji tej witryny, jeśli posiadasz stosowne uprawnienia - handlujesz w Grupie.
Jeśli nie posiadasz stosownych uprawnień, w celu ich uzyskania skontaktuj się z admin systemu lub wypełnij poniższy formularz rejestracyjny. Za wpis nie są pobierane żadne opłaty. Gdy dokonasz wpisu, czekaj cierpliwie aż się odezwiemy.

Strefa handlowania.

Jeśli chcesz dokonać Odbioru - zakupu, lub gdy chcesz po przez Dostawę - realizować własną sprzedaż w Grupie lub gdy chcesz za pośrednictwem lub przy pomocy Grupy sprzedać, wybierz strefę, "Lista magazynów" i zgodnie z procedurą dostaw lub odbiorów, jeśli znasz te procedury - dopełnij formalności - uruchom procesy dla kupna lub
sprzedaży - rozpocznij proces wprowadzania danych, czyli handlowania w Grupie.

Wprowadzając Dane pamiętaj...!


Wprowadzaj Dane rozważnie i stale kontroluj ich poprawność.
Popełniony błąd, a nie skorygowany na czas, może wygenerować nie tylko dla Ciebie ale i dla całej Grupy trudne do oszacowania straty.
Pamiętaj wybierasz tylko tę magazyny lub te Grupy magazynów, które są do Twojej strefy przypisane lub są widoczne, bo widoczne są tylko te, udostępnione i widoczne jedynie dla Ciebie - czyli przypisane - spersonalizowane.
Jeśli chcesz poszerzyć własne oddziaływanie w rynek Grupy, czyli jeśli chcesz poszerzyć zakres dostępnych magazynów lub dostępnego asortymentu w tych magazynach, musisz o taki zakres dostępu wystąpić. O dostęp do nowego magazynu może wystąpić każdy DOSTAWCA i ODBIORCA składając deklarację w formie rejestracji podstawowych Danych podmiotu, który reprezentuje.
Co zrobić, aby zostać DOSTAWCĄ do Grupy lub ODBIORCĄ z Grupy?

To jest strefa dla magazynów - widzisz tylko te, które są w trakcie tworzenia lub te, które są przypisane tylko do Twojej struktury lub są widoczne jako strefy upublicznione.

Lista magazynów.


To jest strefa Bazy danych.
Jeśli chcesz handlować w Grupie musisz się Grupie przedstawić - zaprezentować.
W tym celu wypełniasz formularz rejestracyjny.

GRUPA - HANDLUJEMY24.PL BAZA DANYCH.. Aby do Grupy dołączyć zarejestruj podmiot, który reprezentujesz. Po wrpowadzeniu Danych czekaj na odpowiedź, co dalej? Rejestracja jest bezpłatna.

CHMURA dla GRUPA - HANDLUJEMY24.PL. Jeśli współpracujesz z Grupą w Chmurze - wybierz chmurę i zgodnie z obowiązującymi zasadami wykorzystuj jej zasoby. Jeśli nie współpracujesz z Grupą po przez Chmurę zarejestruj się i czekaj na dalsze instrukcje.

Struktura - Centralny Magazyn - Czyściwa


Wiadomości


Struktura - Obuwie

Podstrony (1): profesjonalne
Comments