Witaj w Centralnym Magazynie Grupy zakupowo - sprzedażowej - handlujemy24.pl, tworzonej pod potrzeby obrotu hurtowego towarami, z Grupy - Chemia
Wybierz ze struktury (patrz prawa strona) rodzaj Chemii i zgodnie z instrukcją uruchom procedurę Przychód lub Rozchód. Szukasz pomocy - dzwoń teraz - 691476873 lub 227398250

UWAGA!!! - 
CHMURA

- Strony struktury optymalizowane tylko do przeglądarki Chrome. (Dlaczego - przeglądarka Chrome...?)

W przypadku używania innych przeglądarek należy je właściwie skonfigurować, w innym przypadku generowane w środowisku dane, jak treść, widzety, bazy danych, mapy, formularze, inne narzędzia, itd, itp., mogą być niekompletneniedostępne w całości lub mogą wyświetlać się niepoprawnie, a w nie których skrajnych przypadkach mogą wyświetlać się z błędami a nawet mogą i spowodują blokadę systemu, gdy np. korzystasz z rozwiązań technologicznie przestarzałych, jak: Widows 98, czy Windows XP. 

Grupa - Chemia
Zanim rozpoczniesz handlowanie w strefie w Grupie - Chemia, koniecznie zapoznaj się ze strukturą tej Strefy.
1. Po prawej stronie, od góry widzisz Listę struktury.
To jest lista dla strefy Magazynów, określająca poszczególne środowiska handlujące w Grupie - Chemia. Handlując w Grupie - pamiętaj - nie będąc w Grupie spersonalizowanej widzisz jedynie te środowiska, które są w trakcie tworzenia lub te, które upubliczniliśmy np. jako Demo lub te, które są przypisane tylko do Twojej struktury, lub są widoczne jako strefy upublicznione nie aktywne. 
Co to oznacza?
Oznacza to nie mniej nie więcej jak to, że widzisz jedynie to co My Grupa chcemy Ci pokazać na te chwilę.
2. W centralnej części struktury widzisz Mapę dla Grupy - handlujemy24.pl - jest to Demo mapy dla całej struktury Grupy. Jeśli jesteś już użytkownikiem wiedzy z danej Grupy widzisz docelową Mapę w tym przypadku, w tej Strefie będzie to Mapa - Chemia - tworzona dla działań tylko tej Grupy - Grupy - Chemia.
Kliknij w obszar tekstowy paska Mapy i przeczytaj dlaczego Mapa i po co ją tworzymy? Aby rozpocząć handlowanie w Grupie - handlujemy24.pl, dołącz do Grupy, wypełnij stosowny formularz rejestracyjny i czekaj na dalsze instrukcje - nadejdą tak szybko jak to tylko będzie możliwe.

Uwaga - Chmura!!!

Nie korzystasz z Chmury, możesz Mapy ani strultury nie wiedzieć lub nie widzisz jej zawartości - jeśli tak jest dołącz do Chmury - zanim zdecydujesz o uruchomieniu procedury  - koniecznie przeczytaj - "Chmura tu, chmura tam, wszędzie Chmura"

Z pozycji tej witryny, jeśli posiadasz stosowne uprawnienia handlujesz w Grupie. 
Jeśli nie posiadasz stosownych uprawnień, w celu ich uzyskania skontaktuj się z admin systemu lub wypełnij poniższy formularz rejestracyjny.

Strefa handlowania.

Jeśli chcesz dokonać Odbioru - zakupu, lub gdy chcesz po przez Dostawę - realizować własną sprzedaż w Grupie lub gdy chcesz za pośrednictwem lub przy pomocy Grupy sprzedać, wybierz strefę, "Lista magazynów" i zgodnie z procedurą dostaw lub odbiorów, jeśli znasz te procedury - dopełnij formalności - uruchom procesy dla kupna lub sprzedaży - rozpocznij proces wprowadzania danych, czyli handlowania w Grupie.

Wprowadzając Dane pamiętaj...!

Wprowadzaj Dane rozważnie i stale kontroluj ich poprawność.
Popełniony błąd, a nie skorygowany na czas, może wygenerować nie tylko dla Ciebie ale i dla całej Grupy trudne do oszacowania straty.
Pamiętaj wybierasz tylko tę magazyny lub te Grupy magazynów, które są do Twojej strefy przypisane lub są widoczne, bo widoczne są tylko te, udostępnione i widoczne jedynie dla Ciebie - czyli przypisane - spersonalizowane.
Jeśli chcesz poszerzyć własne oddziaływanie w rynek Grupy, czyli jeśli chcesz poszerzyć zakres dostępnych magazynów lub dostępnego asortymentu w tych magazynach, musisz o taki zakres dostępu wystąpić. O dostęp do nowego magazynu może wystąpić każdy DOSTAWCA i ODBIORCA składając deklarację w formie rejestracji podstawowych Danych podmiotu, który reprezentuje.
Co zrobić, aby zostać DOSTAWCĄ do Grupy lub ODBIORCĄ z Grupy?

To jest strefa Magazynów - widzisz tylko te, które są w trakcie tworzenia lub te, które są przypisane tylko do Twojej struktury lub są widoczne jako strefy upublicznione.
Pozostałe strefy są udostepniane na zasadach ogólnych - musisz się rejestrować do każdej struktury oddzielnie.

Lista magazynów.


To jest strefa Bazy danych.
Jeśli chcesz handlować w Grupie musisz się Grupie przedstawić - zaprezentować.
W tym celu wypełniasz formularz rejestracyjny.

GRUPA - HANDLUJEMY24.PL BAZA DANYCH.. Aby do Grupy dołączyć zarejestruj podmiot, który reprezentujesz. Po wrpowadzeniu Danych czekaj na odpowiedź, co dalej? Rejestracja jest bezpłatna.

CHMURA dla GRUPA - HANDLUJEMY24.PL. Jeśli współpracujesz z Grupą w Chmurze - wybierz chmurę i zgodnie z obowiązującymi zasadami wykorzystuj jej zasoby. Jeśli nie współpracujesz z Grupą po przez Chmurę zarejestruj się i czekaj na dalsze instrukcje.


Comments