Strona główna‎ > ‎Grupy.‎ > ‎4. INEZIA‎ > ‎

Newsletter

Od 25 maja 2018 r. w całej Unii Europejskiej zaczyna obowiązywać 

ROZPORZĄDZENIE PARLAMENTU EUROPEJSKIEGO I RADY (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) więcej. 
handlujemy24_pl
Witaj w strukturze Grupy - handlujemy24.pl. Jesteś w strefie informacyjnej, w tzw. strefie upublicznionej, dostępnej dla ogółu Internautów. Zanim zaczniesz surfować po strukturze, koniecznie przeczytaj. 

  • Chcesz być w Grupie ODBIORCĄ kupić i taniej i więcej?
  • Chcesz być w Grupie DOSTAWCĄ sprzedać szybciej, bezpieczniej i więcej
  • Chcesz być w Grupie POŚREDNIKIEM (ODBIORCĄ z Grupy i DOSTAWCĄ w Grupie i po za jej strukturą), tu rejestrujesz reprezentowany przez siebie podmiot.
    Tą strukturą zarządza Grupa - Inezia, przetwarza Dane, Administrator Krzysztof Klee

handlujemy24.pl
Witaj w strukturze Grupy - handlujemy24.pl Jesteś w strefie dla działań handlowych Grupy - zakupowo - sprzedażowej Inezia. Strefa - dla Subskrybentów - Newsletter

UWAGA!!! - 
CHMURA

- Strony struktury optymalizowane tylko do przeglądarki Chrome. (Dlaczego - przeglądarka Chrome...?)

W przypadku używania innych przeglądarek należy je właściwie skonfigurować, w innym przypadku generowane w środowisku dane, jak treść, widzety, bazy danych, mapy, formularze, inne narzędzia, itd, itp., mogą być niekompletne, niedostępne w całości lub mogą wyświetlać się niepoprawnie, a w nie których skrajnych przypadkach mogą wyświetlać się z błędami a nawet mogą i spowodują blokadę systemu, gdy np. korzystasz z rozwiązań technologicznie przestarzałych, jak: Widows 98, czy Windows XP. 

Strefa dla Subskrybentów.
Aby wiedzieć więcej o działaniach Grupy - #Inezia. Strefa - dla Subskrybentów - Newsletter - dopisz się do listy Subskrybentów tej Grupy zakupowo - sprzedażowej. W tym celu wypełnij formularz i czekaj na komunikaty z Grupy. Pomoc - 691476873 - dzwoń teraz


Strefa ogłoszeń
W tej strefie Grupa - Inezia umieszcza - generuje automatycznie treść swoich ogłoszeń. Ogłoszenia widoczne w strefie dla Grupy - Inezia są też widoczne w każdej innej strefie w/g Kalendarium dla Grupy - handlujemy24.pl

Grupa - Inezia. Tablica ogłoszeń - Klendarium


Ta struktura jest budowana dla Grupy #Inezia nie dla Ciebie. Chcesz korzystać z mocy zakupowo - sprzedażowej tej Grupy - dołącz do jej struktur - zarejestruj się.

Strefa działania w Grupie - #Inezia jest spersonalizowana.

Jeśli nie masz dostępu do struktury - nie widzisz strefy (patrz prawa strona), aby uzyskać dostęp do zasobów tej Grupy musisz o dostęp wystąpić - w tym celu -  zarejestruj się w Bazie wiedzy Grupy - Inezia i czekaj na dalsze instrukcje - więcej na ten temat uzyskasz na stronie struktury - Rejestracja.

Zarządzający strefą.
inezia
Nazywam się Krzysztof Klee - jestem Sygnatariuszem czynnym - licencjonowanym, współzałożycielem Grupy - handlujemy24.pl oraz założycielem i administratorem Grupy Inezia - działającej w Grupie - handlujemy24.pl jako podmiot odpowiedzialny za sprzedaż w Grupie.
W ramach współpracy - działań na rzecz Grupy - handlujemy24.pl zarządzam, tworzę, buduję własną pozycję w Grupie. Tworzę strukturę (rynek) pod handlowe potrzeby Grupy - Inezia.
W rynku, którym zarządzam handluje w ilości hurtowej.
Moim zadaniem w Grupie - handlujemy24.pl jest  sprzedać jak najwięcej w 24 godz. 

REKLAMA W GRUPA INEZIA - ZA DARMO - DZWOŃ TERAZ 691476873

Mój adres skrzynki poczt. e-mail krzysztof.klee@gmail.com
Tel. kom. 509 264 095
Jeśli pasuje Ci moje towarzystwo, jeśli chcesz u mnie kupić lub za pośrednictwem mojej Grupy wspólnie ze mną pohandlować - serdecznie zapraszam.
Inezia w Grupie - handlujemy24.pl
Strefa handlowania - Wybierz strefę i postępuj zgodnie z procedurą.
Jeśli jej nie znasz - zapraszam na szkolenie.

Strefa handlowania.

Ze mną handlujesz wiarę w rynek odzyskujesz. Jeśli się zdecydujesz dołączyć - rejestruj dane w mojej Bazie wiedzy - rejestruj się jako DOSTAWCA gdy chcesz sprzedać lub jako ODBIORCA gdy chcesz kupić
Gdyby okazało się, że możemy wspólnie pohandlować na tym samym rynku, którym Ja zarządzam, rejestruj się jako pośrednik, czyli DOSTAWCA i ODBIORCA.

Masz pytania dzwoń teraz - 509 264 095 lub  korzystaj z formularza kontaktowego . 
Chcesz wiedzieć więcej, np. co aktualnie wprowadzam do obrotu, z kim handluję, czego szukam, czego potrzebuję, co oferuję - tu jest moja lista mailingowa. - ZAPISZ SIĘ i czekaj na napływające komunikaty. Zachęcam też do przeglądania mojego kalendarium - tablicy ogłoszeń.


Jeśli nie lubisz wypełniać formularzy, a chcesz porozmawiać - dzwoń teraz, nie zwlekaj, bo w handlu czas zawsze i  bezpowrotnie ucieka. 
- Mój nr. tel. kom. 509 264 095. 
Jeśli wypełnianie formularza nie jest przeszkodą w nawiązaniu kontaktu - zadaj pytanie po przez ten formularz - więcej - za aktywność oraz za meritum działania z góry serdecznie dziękuję.

Jeśli chcesz za pośrednictwem mojej Grupy sprzedać, czyli do Grupy Inezia dostarczyć towar - wybierz z listy - Dostawa.
Jeśli chcesz za pośrednictwem mojej Grupy kupić towar, wybierz z listy - Odbiór.

Wybierz z listy


CHMURA - GRUPA INEZIA Handlujesz w Chmurze - zapraszamy do handlowania w Chmurze Grupy - inezia.


Starter Grupa - Inezia


Dziś Grupa - Inezia handluje w Grupie - Taśmy pakowe - 100% Akryl.
Inezia


Maski. Półmaski

Półmska


Struktura - DOSTAWCY i ODBIORCY

Comments