Strona główna‎ > ‎Grupy.‎ > ‎

6. IMPULSimpuls - grupa_handlujem24.plWitaj w strukturze Grupy - handlujemy24.pl. Jesteś w strefie informacyjnej Impuls s.c., w tzw. strefie upublicznionej, dostępnej dla ogółu Internautów. Zanim zaczniesz surfować po strukturze, koniecznie przeczytaj. 

  • Chcesz być w Grupie ODBIORCĄ, chcesz kupić i taniej i więcej?
  • Chcesz być w Grupie DOSTAWCĄ, chcesz sprzedać szybciej, bezpieczniej i więcej
  • Chcesz być w Grupie POŚREDNIKIEM (WIRTUALNYM HANDLOWCEM, ODBIORCĄ z Grupy i DOSTAWCĄ w Grupie i po za jej strukturą), tu rejestrujesz reprezentowany przez siebie podmiot.

Klioknij aby się zarejestrować.

Tą strukturą zarządza Grupa -  IMPULS, przetwarza Dane Andrzej Popiel, IMPULS S.C. Popiel Joanna, Popiel Andrzej. Nip. 529-160-90-32


Nadajemy I M P U L S dla naszego wspólnego biznesu.

Strefa jest spersonalizowana i zanim skorzystasz z naszej propozycji współpracy - koniecznie przeczytaj. 
Jeśli nie lubisz czytać, przejdź do meritum
UWAGA!!! - CHMURA

- Strony struktury optymalizowane tylko do przeglądarki Chrome. (Dlaczego - przeglądarka Chrome...?)

W przypadku używania innych przeglądarek należy je właściwie skonfigurować, w innym przypadku generowane w środowisku dane, jak treść, widzety, bazy danych, mapy, formularze, inne narzędzia, itd, itp., mogą być niekompletneniedostępne w całości lub mogą wyświetlać się niepoprawnie, a w nie których skrajnych przypadkach mogą wyświetlać się z błędami a nawet mogą i spowodują blokadę systemu, gdy np. korzystasz z rozwiązań technologicznie przestarzałych, jak: Windows 98, czy Windows XP a nawet od niedawna Windows7, 8, 9. 

skupiona jest na tworzeniu biznesu poprzez kreatywne rozwiązania e-handlu, wspierane poprzez rozwiązania marketingowe, w tym m. in. pozycjonowanie i reklamę w wyszukiwarce Google w tzw środowisku Google "w Chmurze Google"
Obok tych znanych i sprawdzonych narzędzi marketingu internetowego, proponujemy kompleksowe kampanie "projektowane na miarę" ale tylko i wyłącznie dla Tych podmiotów, które w Grupie handlują lub ściśle z Grupą współpracują. 

Ich wartością dodaną jest efekt skali, płynący z połączenia najefektywniejszych metod i strategii promocyjnych z bardzo nowoczesną, autorską technologią związaną ze sprzedażą za pośrednictwem Chmury w Chmurze Google.

Naszą Grupę tworzy "pokolenie marketerów pracujących w Chmurze", świetnie orientujących się w świecie Internetu i potrzebach e-handlu oraz e-biznesu nie tylko na dziś, jutro ale też i w przyszłości. Jednocześnie jako Grupa dysponujemy silną strukturą zakupowo - sprzedażową o wieloletnim doświadczeniu w obrocie towarowym w ilości hurtowej, potrafiącą skutecznie obsługiwać nawet największe i najbardziej wymagające korporacje, przy okazji tych kontaktów skutecznie reklamując IDĘ współpracy w Grupie i w Chmurze.

Nasze kompetencje są potwierdzone przez bogaty pakiet rozwiązań oraz doświadczenie we wdrażaniu i optymalizacji kampanii marketingowych dla firm
ściśle współpracujących z Grupą, które już dołączyły do Grupy i z Grupą handlują w Grupie - handlujemy24.pl lub które zamierzają do 
Grupy jutro lub w przyszłości dołączyć.

Nadajemy I M P U L S przede wszystkim dla
naszego - Grupy - handlujemy24.pl - interesu, ale też przy okazji nadawania I M P U L S U do działania dla Grupy, jesteśmy przygotowani aby nadać i nadajemy Impuls dla Twojego i każdego innego biznesu jeśli tylko do Grupy dołączysz.

Witaj w strefie informacyjnej dla działań Grupy - Impuls. działającej w ramach oddziaływania w Grupie - handlujemy24.pl

Zanim do nas dołączysz, chcemy Ci zadać  jedno ale kluczowe pytanie.
Kierujemy je do wszystkich Tych, którzy trafili na strony Grupy - handlujemy24.pl i zostali przekierowani do nas na tę stronę informacyjną Grupy - Impuls s.c.

Pytanie - czy masz ochotę na poważnie powalczyć z rynkiem skutecznie?

Dlaczego to pytanie, do kogo je kierujemy i w ogóle dlaczego pytamy?
Produkujesz, Importujesz, czyli kupujesz i sprzedajesz, a skoro stale produkujesz, importujesz, ponownie kupujesz i ponownie sprzedajesz, tworzysz własny biznes oparty na produkcji zakupie i sprzedaży - czyli tak jak My Grupa - handlujemy24.pl - Ty również handlujesz?

Biznes, który prowadzisz rozwija się - obroty rosną i wydaje Ci się, że jest super, jednak proces powolnego wzrostu obrotów nie napawa optymizmem bo zauważasz, że tworzony biznes nie rozwija się tak dynamicznie jak tego oczekujesz, po mimo, że ciężko nad rozwojem własnego biznesu tak ciężko pracujesz.

Chcesz z biznesem przyśpieszyć ale brakuje Ci czasu, sił i determinacji, gdyż jest tak ciężko, że tracisz wiarę w przyśpieszenie oraz w końcowy sukces - stały progresywnie rosnący dochód.
Mimo chęci, włożonej pracy, zainwestowanego kapitału, zwiększonego zaangażowania, troski i pracy, stale napotykasz na te same trudności i co raz częściej widzisz, że mimo iż od wielu miesięcy bardzo ciężko pracujesz, to i tak Twój biznes nie rozwija się, a perspektywa wzrostu obrotów i jego rozwoju po prostu przygasa, czyli  - tracisz siłę w rynku.

"Twój biznes co raz bardziej kuleje"

Jeśli już tak jest, prawdopodobnie wcześniej, czy później  upadnie - to kwestia czasu.
Czy warto czekać aż biznes upadnie?
Zdecydowanie - Nie!!!
Nie warto inwestować w biznes, który i tak przyniesie straty.
Czy jest szansa aby biznes uratować?
Zdecydowanie - Tak!!!
Zawsze jest szansa aby ratować już działający biznes, ale należy pamiętać, że moment zmiany strategi rozwoju upadającego biznesu, jest kluczowym elementem decydującym o późniejszym sukcesie w procesie dynamiki dla wzrostu jego obrotów. 

Jeśli jesteś zadłużonym podmiotem - zapomnij o biznesie w Grupie.
Diagnostyka czy analizy?
Co może sprawić, że świetnie prosperujący i rozwijający się biznes kuleje a większość zakładanych firm z nieznanych przyczyn już po 6 miesiącach działalności upada?
Tak jak w przypadku pojazdu mechanicznego są przewidziane okresowe czynności sprawdzające działanie całego pojazdu - diagnostyka, tak w przypadku biznesu muszą być prowadzone analizy - okresowe przeglądy siły rynku na tle zaplanowanego rozwoju Twojego biznesu.

Przyczyny - upadek - dlaczego?

Przyczyn stanu rzeczy przed upadkiem biznesu w obrocie hurtowym na odległość  jest wiele, ale najważniejszy jest ten, że gdy działasz w osamotnieniu, tracisz z czasem, przegrywasz z konkurencją i upadasz nawet o tym nie wiedząc. Powodem jest utrata siły w rynku

Aby szansę odbudowy biznesu wykorzystać, musisz całkowicie zmienić własną strategię, własny tok myślenia, technikę oddziałania i musisz oddać odrobinę własnej niezależności dla zależności u innych, którzy wspólnie z Tobą będą handlowali w Grupie.
Aby popracować i pohandlować nieco inaczej.musisz poczuć potrzebę sprawdzenia własnych możliwości współpracując w Grupie.

W Grupie handlujesz wiarę w biznes odzyskujesz.

Z nami handlujesz, nie wiele pracujesz a stałe zyski generujesz.
Czy propozycja handlowania w Grupie jest tą, z której należy skorzystać?
Na pewno jest to propozycja, którą należy rozważyć?
Czy propozycja włączenia Twojego biznesu w strukturę Grupy - handlujemy24.pl jest skuteczna w 100% zależy to tylko od Ciebie?
Dlatego nie zwlekaj bo gdy zwlekasz czas na wykorzystanie szansy połączenia się w Grupę bezpowrotnie ucieka.
Jeśli na zadane pytanie 
"czy masz ochotę powalczyć z rynkiem skutecznie bo w Grupie?" - jeśli choć raz Twoja odpowiedź brzmi "TAK"
Jeśli po przeczytaniu tego opracowania czujesz potrzebę zmiany strategii i czujesz potrzebę sprawdzenia, jak wygląda proces handlowania w Grupie - w celu dołączenia do tej Grupy, kliknij w ten oto link, dokonaj rejestracji podstawowych danych firmy, którą reprezentujesz - czekaj na dalsze instrukcje z Grupy.


Rejestracja jest bezpłatna.
Rejestrując Dane akceptujesz regulamin oraz grupową politykę prywatności.

Przygotowaliśmy też Ankietę, która pozwoli na zadanie kilku pytań istotnych i niezbędnych w procesie budowania Twojej pozycji w Grupie.
Aby uzyskać dostęp do Ankiet określ swoją pozycję odpowiedź na pierwsze pytanie - kim jesteś?
Gdy odpowiesz na pytanie - kim jesteś - przedstawimy brif dla przeprowadzenia diagnostyki wspólnych możliwości.

GRUPA - HANDLUJEMY24.PL


GRUPA - HANDLUJEMY24.PL - GRUPA - IMPULS

Podstrony (1): Ankiety
Comments