Strona główna‎ > ‎Grupy.‎ > ‎

9. PROGRAM PARTNERSKI

HANDLUJEMY24.PL
Witaj w strukturze
Grupy - handlujemy24.pl. Jesteś w strefie informacyjnej utworzonej i dedykowanej dla zarejestrowanych w Grupie - Grup ODBIORCÓW handlujących w Grupie - handlujemy24.pl  po przez Program Partnerski...

Zanim dołączysz do Programu, koniecznie przeczytaj.
UWAGA!!! - 
CHMURA

- Strony struktury optymalizowane tylko do przeglądarki Chrome. (Dlaczego - przeglądarka Chrome...?)

W przypadku używania innych przeglądarek należy je właściwie skonfigurować, w innym przypadku generowane w środowisku dane, jak treść, widzety, bazy danych, mapy, formularze, inne narzędzia, itd, itp., mogą być niekompletneniedostępne w całości lub mogą wyświetlać się niepoprawnie, a w nie których skrajnych przypadkach mogą wyświetlać się z błędami a nawet mogą i spowodują blokadę systemu, gdy np. korzystasz z rozwiązań technologicznie przestarzałych, jak: Widows 98, czy Windows XP. 

Regulamin.


Regulamin dla Programu Partnerskiego realizowanego w ramach działania Grupy - handlujemy24.pl


Program Partnerski realizowany dla Grupy - handlujemy24.pl jest własnością firm Sygnatariuszy założycieli Grupy - handlujemy24.pl

Umowa Programu Partnerskiego zostaje zawarta po przez przystąpienie do Programu i dot. współpracy pomiędzy Partnerami a Sygnatariuszami założycielami Grupy - handlujemy24.pl.

Regulamin określa warunki, na jakich prowadzona jest współpraca, czego dotyczy.

Regulamin jest prawnym porozumieniem między Grupa - handlujemy24.pl a Partnerem, który potwierdza, że regulamin przeczytał, rozumie i zgadza się z jego warunkami.

Jeśli Partner nie zgadza się z warunkami niniejszego Regulaminu, nie powinien przystępować do Programu.
Struktura - Program Partnerski

Podstrony (2): 0. Rejestracja 10. Regulamin
Comments