Про нас

Партія «Громадянська солідарність»
– добровільне об’єднання громадян  створене за ініціативи людей, які за покликанням і патріотичним почуттям присвятили своє життя служінню Батьківщині. Партія об’єднує у своїх лавах людей, які прийняли душею і реалізують на практиці суспільно-політичні принципи гуманізму - як національну ідею.

Основною метою діяльності Партії є: сприяння формуванню і вираженню політичної волі громадян, виробленню державної демократичної та правової політики шляхом участі у формуванні органів державної влади і місцевого самоврядування та забезпеченні представництва в їх складі членів Партії для участі у розбудові демократичної, вільної України, де панує закон, моральні цінності, права та обов’язки людини, національні традиції та соціальна справедливість у суспільстві.

Партія "Громадянська солідарність" є політичною партією, яка об'єднує громадян України на принципах добровільності, самодіяльності, рівноправності усіх її членів, самоврядування, законності, гласності, внутріпартійної демократії і дисципліни та єдності їх інтересів для реалізації мети та завдань, передбачених цим Статутом та Програмою Партії.

Партія "Громадянська солідарність" створена за ініціативою учасників бойових дій, ветеранів військової служби та правоохоронних органів, а також представників інших громадських організацій України.

Партія "Громадянська солідарність" у своїй діяльності керується Конституцією України, Законом України "Про політичні партії в Україні", чинним законодавством, Статутом та Програмою Партії.

Партія "Громадянська солідарність" є юридичною особою, має самостійний баланс, банківські рахунки, які відкриваються та використовуються згідно з законодавством у самостійно обраних банківських установах, а також печатку, штампи зі своїм найменуванням, власну символіку.

Партія "Громадянська солідарність" має статус всеукраїнської, діяльність якої поширюється на територію всієї України. Партія є неприбутковою організацією.


Голова Закарпатської обласної партійної організації "Громадянська солідарність"
Генерал - лейтенант Шилов Віктор Єгорович
SelectionFile type iconFile nameDescriptionSizeRevisionTimeUser
Ċ
Перегляд Завантажити
Form you can use to fax in your donation.  11КБ версія 1 21 черв. 2015 р., 05:44 Vadym Pylypenko
Comments