Witamy na naszej stronie GPSdolnyśląsk !

Wychodząc  na przeciw nowoczesnej turystyce w waszym telefonie wprowadzamy GPS szlaków turystycznych regionu  jeleniogórskiego na zamówienie.Będąc w Jeleniej Górze i okolicy nie zawsze masz czas na zaplanowanie tras wycieczkowych ,pieszych , rowerowych  czy samochodowych.Wysyłając na nasz adres miejsce planowanego pobytu otrzymasz bezpłatnie ślady GPS atrakcyjnych wycieczek od miejsca zamieszkania z aktualnymi informacjami GIS. Ślady  gps  przesyłam w dwóch formatach kmz i gpx.

Strona jeszcze jest w budowie zapraszam do współpracy kontakt  bikermtbjgora@wp.pl

Począwszy od początku 2010 roku systematycznie rozwijam projekt GPSdolnyślask, poświęcony wykorzystaniu technologii nawigacji satelitarnej w turystyce. Duże zainteresowanie gości, przebywających na wypoczynku w naszym regionie wzbudziła publikacja w internecie darmowych śladów GPS dolnośląskich szlaków rowerowych. Biorąc pod uwagę systemowe podejście do tematu, województwo dolnośląskie i miasto Jelenia Góra okazało się pionierem w tej dziedzinie w skali całego kraju po Wielkopolsce.

Sukces innowacyjnego przedsięwzięcia skłonił jego twórców do kontynuacji projektu i stopniowego poszerzania jego zasięgu tematycznego. Obecnie – ponownie jako pierwszy region w kraju, a także jeden z nielicznych w Europie -

l

Doświadczenie Mobile Przewodnik przyszłości. Znajdź rzeczy do zrobienia na całym świecie, i zabierz je ze sobą w swoim telefonie iPhone lub Android smartphone innych.  Nigdy więcej drukowania lub dźwiga ze sobą ciężkich książek jakimi są przewodniki !  Baza szlaków będzie systematycznie uzupełniana.

Cały proces – począwszy od kompilacji mapy na format GPS, poprzez opracowanie graficzne aż do publikacji w Internecie – był w 100% darmowy, a więc nie generował kosztów z budżetu podatnika. Cały projekt GPSdolnyśląsk ma charakter promocyjny i zakłada powstawanie kolejnych darmowych produktów, które będą uatrakcyjniać i uzupełniać ofertę turystyczną Dolnego Śląska..

Dodatkowych informacji związanych z GPSdolnyśląsk  chętnie udzieli koordynator projektu:

 

Krzysztof Pik adres bikermtbjgora@wp.pl

Film z YouTube