"Голос" ЛОЗОВИ


Різдвяний етап Фестивалю фізичного експерименту-2017

Школярі з Тернопільської області обійшли наукові вчення, зуміли відійти від стандартів і тим самим показали, що експерименти – це цікаво.

12 січня на базі опорного кабінету фізики НВК «Лозівська ЗОШ І-ІІІ ступенів-ДНЗ» відбувся зимовий етап обласного «Фестивалю фізичного експерименту-2017», уч

асть у якому взяли учні 8-10 класів  шкіл області.

Фізики-ентузіасти застосовували прилади, з якими ознайомлювалися на уроках раніше, а також власноруч майстрували реманент для експериментів.

Конкурс проходив доволі легко та невимушено: учасники демонстрували фізичні експерименти, озвучували підготовлені запитання та готували відповіді. Журі фестивалю очолював заступник начальника відділу освіти Байковецької сільської ради Гуль Р..В., в складі журі працювали викладачі-фізики ТОКІППО, ТНПУ ім. В. Гнатюка та ТНТУ ім. І. Пулюя. Переможцями конкурсу стали юні фізики, які набрали в сумі найбільшу кількість балів за проведення демонстрацій та за письмові відповіді на запитання інших учасників.

Зимовий етап обласного «Фестивалю фізичного експерименту-2017» проведено з метою популяризації фізичної науки серед учнівської молоді, а також задля формування зацікавленості дітей до вивчення фізики, орієнтації випускників шкіл на вступ до ВНЗ на спеціальності фізико-технічного спрямування.

Оргкомітет конкурсу висловлює щиру подяку працівникам відділу освіти Байковецької ОТГ та особисто Коршняк В.В. за сприяння та підтримку, адміністрації школи та вчителю фізики Шемелі М.А., директору СТОВ "Дружба" Янкевич Н.В. та приватному підприємцю Гуралю Ігорю.


Старий Новий рік

Щедрівочка щедрувала 
З Новим Роком всіх вітала!


Відео YouTube

Відео YouTube


Новорічна радість

28 грудня, незважаючи на холодну погоду, біля центральної ялинки в Лозові зібралось чимало люду. Роботи було  багато : підключити ілюмінацію, прикрасити десятиметрову «Лісову красуню». Передноворічний настрій панував цілий вечір, дорослі разом з діточками водили хороводи і колядували. Грілись теплим чаєм з смачними цукерками та тістечками. Всі дитячі іграшки були чудові, тому призи за конкурс  « На кращу ялинкову прикрасу»  розділили між всіма присутніми. 

Щиро дякуємо організаторам свята Гуралю І.Й. , Пилипчуку О.І.  та  театральному  колективу   «Оберіг».

"Голос" ЛОЗОВИ
вітає усіх жителів села та гостей, що завітали на сайт. Добра ВАМ, миру і віри у щасливе майбутнє.

Голова Байковецької громади закликав народних депутатів забути політичні вподобання і подумати про звичайних людей

Дайте жити нашим селам, – голова Байковецької об’єднаної Територіальної громади Анатолій Кулик звернувся до нардепів після провального голосування важливих для децентралізації законів. 

Дайте жити нашим селам, - голова об’єднаної громади звернувся до нардепів після провального голосування важливих для децентралізації законів

Сьогодні, 6 грудня 2016 року, Верховна Рада відхилила один з надважливих для розвитку громад законопроектів – №4676 щодо умов зміни меж районів у процесі добровільного об’єднання територіальних громад, який мав удосконалити процес формування спроможних громад в Україні. Планувалося, що з прийняттям цього законопроекту Центральна виборча комісія призначить нарешті перші місцеві вибори голів та депутатів у більш ніж у 30 об’єднаних громадах, створених на межі районів та навколо міст обласного значення. Деякі об’єднані громади чекають на призначення виборів вже другий рік. Але в Парламенті не вистачило голосів навіть для того, щоб повернути проект закону на повторне друге читання.

Після такого голосування, автори змушені були зняти з розгляду законопроект №4772 щодо добровільного приєднання територіальних громад, який спрощує процедуру створення спроможних громад в Україні.

Коментуючи дії народних обранців, Анатолій Кулик, голова Байковецької об’єднаної громадиТернопільської області, під час брифінгу у Парламенті, зазначив: «Лише за рік після об’єднання громад ми маємо значні результати. Люди з сусідніх сіл зрозуміли, що в цьому їхня перспектива. Вони готові долучатися до нашої громади. Є відповідні звернення. І у нас були великі сподівання, що до Дня місцевого самоврядування Верховна Рада проголосує закон (№4772 – Ред.), який дасть можливість долучатися до об’єднання. На жаль, цього не сталося».

Голова громади закликав народних депутатів забути свої політичні вподобання і подумати про звичайних людей.


Анатолій Кулик, голова Байковецької об’єднаної громади в ефірі Громадського радіо, зазначив, що новим громадам, які почали об’єднуватися, зараз набагато легше, бо вони вже мають приклад.Анатолій Кулик: Насправді, можна робити багато роботи, і робити її якісно, але цього мало — потрібно ще багато спілкуватися між собою. Ми з сільськими головами розуміти, що далі так рухатися неможливо. Адже немає ніякої мотивації покращувати власний бюджет на рівні села

Результат пошуку зображень за запитом "кулик анатолій"Ірина Соломко: Тернопільська область вже давно лідер в процесі об’єднанні громад, хоча з самого початку на рівні області цьому чинився серйозний супротив.


Якщо у ВАС є  інформація про щось цікаве, що відбувається у селі чи повідомлення, яким би ви хотіли поділитися зі всіма жителями села - пишіть на електронну скриньку holoslozova@ukr.net і все, що ВИ надішлете, буде неодмінно опубліковане!
Підсторінки (1): Найближчі події
Comments