Негода не зіпсувала свято

Post date: Jan 19, 2012 8:44:56 AM

24 червня актив Партії регіонів сіл Розкішне, Новосілка, Маринопіль, голови первинних партійних організацій О.І.Надольняк, О.В.Бунич, Л.І.Ковальчук організували святковий вечір до Дня молоді.

Розпочалося святкування з привітань завідуючої сільською бібліотекою Орисі Бунич, яка побажала молоді міцного здоров'я, здобути гарну освіту, стати шанованими людьми нашого суспільства і радувати своїх батьків лише гарними вчинками. Після цього, під оплески глядачів, «живу музику» та раптовий дощ біля Розкішненської сільської ради проходили конкурси, в яких активну участь брали як юнаки, так і дівчата. А заохочувала їх до цього методист з клубної справи Голованівського районного будинку культури Світлана Олійник. згодом розпочався розіграш лотереї. Як потім з'ясувалося, вона була безпрограшною. Тому і ображених не було - кожен учасник отримав йому належне. Серед призів були мобільний телефон, пилосмок, праска, вентилятор та багато інших речей, потрібних у господарстві. Після захоплюючої лотереї розпочалася дискотека.

Цікаве і змістовне свято відбулося завдяки спонсорській підтримці депутатів обласної ради від Партії регіонів М.В.Новікова, В.А.Грушевсько-го, голови фермерського господарства «Родючість» О.С.Яніцького, підприємців О.Д.Ципко та СЛ.Левуцького.

Вісник Голованівщини № 35, 2 липня