І радість, й сум

Post date: Jan 17, 2012 12:30:22 PM

Ваші ненадруковані листи, шановні дописувачі, як і мої гріхи, нікуди не поділися. Вони накопичуються в редакційному портфелі, щораз б'ючи струмом, як на них поткнешся поглядом. І ось сьогодні, коротенько розповім районній спільноті, чим ви хотіли з нею поділитися протягом останнього місяця.

Три листи від Н.Прядки з Олександрівки, Н.Погорєлової з Табанового, П.Козинського з Роздолу були дуже березневі - про святкування Міжнародного жіночого дня. у Олександрівці «жіноцтво вітав народний колектив «Горлиця» з ліричними та жартівливими піснями. Гуморески, сценки, водевіль-жарт гарно сприймався глядачами, які щедро нагородили артистів Є.Кравченко, П.Олійник, В.Слиняву, П.Токарчук, О.Василенко оплесками. А свято вдало організувала В. Олійник». У Табановому «свято відкрили сільський голова М. Пташник, фермер А.Макаринський та директор Лебединської ЗШ І-Ш ст. С.Бербега. Концертну програму підготували сільські аматори з керівником Т.Шестаковою та учні школи під керівництвом Т.Агафонової та В.Настенка. Всім присутнім у залі було привітно, тепло, затишно від музики, пісень, щирих слів, смачного короваю від В.Рибак, солодощів від С.Погорєлова і звичайно ж квітів від А.Макаринського». У Роздолі свято проходило у відремонтованому клубі, що сталося, як пише П.Козинський «завдяки заступнику голови РДА О.Яровому. Захід підготували сільський бібліотекар Г.Кудина, депутат сільради Н.Довга, завклуб П.Козинський, сільський голова М.Коваль, проповідник ЄХПБ Л.Тетієвський. Молодь і ветерани підготували високопрофесійнии концерт. Десять вдів Великої Вітчизняної війни отримали вітання та продуктові набори від засновників благодійного фонду «Відродження покоління» - депутатів обласної ради М.Новікова, В.Грушевського, засновника ТОВ КЛК О.Коваленка».

Пишіть про все-все, раді будемо знайомити читачів з вашими досягненнями, радістю, перемогами. Разом воюватимем з недоліками, нехлюйством, байдужістю. Чекаємо на ваші повідомлення.

Ольга Ткач

Вісник Голованівщини. 2011, № 17, .26 березня