Європейський тиждень місцевої демократії

Post date: Jan 19, 2012 9:12:25 AM

У четвер, 13 жовтня в навчально-виховному комплексі «Голованівська ЗШ І-Ш ст. ім Т.Г.Шевченка -гімназія» за участю представників політичних партій, громадських організацій, територіальних громад відбулося засідання «круглого столу» на тему: «Через ефективну взаємодію місцевої влади, територіальних громад, інституцій громадянського суспільства до зміцнення демократії».

Про Європейський тиждень місцевої демократи, який передбачає одночасне проведення національних г місцевих заходів в усіх країнах-членах Ради Європи з метою активізації процесів розповсюдження інформації щодо принципів та досягнення місцевої і регіональної демократії в Європі, сприяння обізнаності громадян щодо можливостей вирішення питань місцевого значення та їх залучення до прийняття управлінських рішень, інформувала присутніх директор Голованівської бібліотеки Н.Б.Коваленко.

Також важливим було і питання про участь громадськості у прийнятті рішень на місцевому рівні, про що йшлося в промові заступника голови районної ради В.В.Козака та завідувача сектора з питань внутрішньої політики, зв'язків з громадськістю та у справах преси і інформації апарату райдержадміністрації І.Б. Ковальської.

Своїм баченням демократії та її роллю у сучасному житті поділився з учасниками «круглого столу» голова ради районної організації ветеранів України І.О.Леонов.

На завершення заходу було продемонстровано слайд-стрічку про останні досягнення Голованівщи-ни і перспективи розвитку.

Вісник Голованівщини № 57-58, 15 жовтня