Дім, де відчинено двері завжди

Post date: Jan 17, 2012 12:47:53 PM

Пришкільні оздоровчі табори святково зачинили двері для вихованців, даючи їм повну волю до першовересневого дзвінка. Багато установ, організацій, закладів, підприємців, пересічних громадян Голованівщини робили багато корисного, щоб діти у таборах відчували себе на «ура!». Зокрема, бібліотеки району, план роботи яких на літній період тісно переплівся із планами організованого відпочинку дітей.

Оригінальними і цікавими були заходи Голованівської районної дитячої бібліотеки, де читачі здійснили екскурсію на «Казковий ярмарок», подорожували сторінками дитячої преси, давали відповіді на запитання мультвікторини, переглядали електронну презентацію «Шукачі скарбів народних» про казкарів братів Грімм. Малі розділівчани у місцевій книгозбірні познайомилися з історією рідного села, здійснили екскурсію до р. Нетеки, виявляли таланти під час пізнавальної години «Я - дитина України». Не менш цікаво досліджували національну історію вихованці Межирічківського табору під час години народознавства «Квіти - наші обереги», презентувалися на виставці робіт з бісеру, паперу, малюнків, улюблених квітів. А за­відуюча Новосільської бібліотеки провела урок здоров'я - «Мистецтво не хворіти», де діти згадали правила гігієни, відгаду­вали, за описом, лікарські рослини, сортували у різні кошики шкідливі та ко­рисні продукти харчуван­ня. Бібліотекар з Пушкового навчала відпочи­вальників ліпити іграшки з пластиліну та глини, ви­ставку з яких перегляну­ли всі бажаючі читачі закладу. Дві команди «Бармалеї» та «Про­мінчики» з Голованівської ЗШ №2 ім. Г.Міклея змагалися у грі «Казко­вий калейдоскоп»;, кожна правильна відповідь якої оцінювалася цукеркою. Чудові заходи провела дитяча бібліотека По-бузького. Це: конкурс ка­зок «Мені наснився чарі­вник, який...», брейнринг «Подорожу світ пригод»; бесіди в місцевому музеї ветеранів «Мій край, моя історія жива» та музич­на година «З історії ук­раїнської пісні», на якій розповідь бібліотекарів доповнювали піснями со­лісти народного хору «Візерунки».

Пришкільні табори відпочинку зачинили свої двері до наступного літа, але в бібліотеках району вони відчинені впродовж року. Поспішайте у дім книги, де навчать вас ко­рисно жити, працювати і відпочивати.

Вісник Голованівщини, 2011, № 34, 25 червня