«Незабутня зустріч з письменниками-земляками»

Post date: Jan 17, 2012 12:43:11 PM

У рамках бібліотечного проекту «Відомі люди нашого краю» в районній бібліотеці для дорослих відбулася зустріч із знаменитими земляками: з поетом Валентином Леонідовичем Морозом та письменником Володимиром Михайловичем Граніним, які протягом багатьох років живуть, трудяться, творять в Одесі, де знайшли свою другу батьківщину, не забуваючи й про малу –Люшнювате таТроянку, котрі змушені були покинули в молодому віці. Назустріч запросили людей старшого покоління, тих, хто читає, цікавиться новинками української книги.

Для Голованівська це подія неординарна. Не часто сюди приїздять письменники такого рангу. Не вперше наші земляки відвідали рідний край, але в районну бібліотеку завітали вперше. У свій час письменники були удостоєні багатьох літературних премій. Вони приїхали до нас з новими творчими доробками, які й презентували для запрошених.

Щиро і натхненно звучала поезія із вуст відомих краян. Слухаючи цікаві розповіді про життя і творчість цих діячів українського слова, сповнюєшся великою гордістю, що наш край народжував і маємо надію, що буде надалі дарувати суспільству талановитих людей, які становлять золотий генофонд української нації - творців українського літературного слова.

Вісник Голованівщини, 2011, № 28, 21 травня