Промінчик духовної скарбниці

Post date: Jan 17, 2012 7:03:03 AM

Світлим промінцем у повсякденному житті селян Троянки була і залишається сільська бібліотека, де господарює Т.П. Чернійчук, яка душею вболіває за кожну книжку, за проведення кожного заходу, шукаючи нові шляхи до сердець своїх читачів, викликаючи в них бажання бути частими гостями цієї затишної книжкової скарбниці.

Цю жінку знають в обличчя всі жителі села. Вміє вона спілкуватися з людьми, зацікавити їх, дещо порадити, підказати. І хоч народилася Тетяна Петрівна в краю голубих озер – Карелії, серцем і душею навіки прикипіла до Троянки, яка стала для неї другою батьківщиною, де вона ось уже понад двадцять років живе і працює.

Йдуть до сільської бібліотеки як люди старшого покоління, так і молодь, діти, адже, в бібліотеці працює жіночий клуб «Берегиня» та проводяться «краєзнавчі четверги». «Ніжна фея привітно зустріне. В храм духовності свій заведе. Як органна мелодія, її голос чарівний полине, і душевну розмову вона поведе…», - пише про Тетяну Петрівну її подруга В. Товкис.

Напередодні Всесвітнього дня працівників культури та аматорів народного мистецтва Т.П. Чернійчук стала лауреатом обласної премії у галузі культури «Духовний скарб Кіровоградщини» в номінації «За внесок у розвиток бібліотечної справи».

Надія КОВАЛЕНКО

директор районної бібліотеки для дорослих

«Вісник Голованівщини», 2010, №23, 27 березня