Книгу нашого земляка буде видана російською мовою

Post date: Jan 17, 2012 8:03:17 AM

Відомому краєзнавцю з Миколаївщини, який народився, виріс та починав свою трудову діяльність вчителем у селі Полонисте Голованівського району Миколі Силовичу Ковальчуку 12 грудня виповнилося 92 роки. Він автор багатьох книг в т. ч. про своє рідне село, Незважаючи на вік, ветеран війни, інвалід війни досить плідно працює і на десятому десятку свого життя, 9 грудня він завітав в Голованівську районну бібліотеку, котрій передав свою нову книгу «Розбурхана Ятрань». Книга включає художньо-документальні повісті, які описують події воєнного лихоліття, що відбувалися на батьківщині автора. Вони є логічним продовженням попередньої книги автора «Оточення вогневе», в котрій описується трагедія двох радянських армій, оточених гітлерівцями в серпні 1941 р. в лісовому урочищі Зелена Брама.

Приємно принагідно повідомити, що книгою «Оточення вогневе» зацікавилися заможні люди з Росії і запропонували перекласти та видати її російською мовою. Як повідомив нас Микола Силович, роботу над перекладом завершено і російськомовний варіант книги вже може побачити світ у найближчі дні.

У свою чергу редакція газети щиро вітає свого давнього автора, лауреата премії ім. Степана Шеврякова М. Ковальчука з 92-річчям, з новими книгами і зичить йому здоров'я, сили та натхнення на нові творчі здобутки!

Там де Ятрань, 2010р., № 1(517),грудень