«Родина моя – читацька сім’я»

Post date: Jan 17, 2012 7:04:00 AM

Читання книг має важливе значення для всебічного розвитку особистості. І хто, як не батьки, вчителі, працівники бібліотек, повинні зацікавлювати до знайомства з літературним надбанням людства.

Саме з метою залучення школярів до частішого звертання до книжкових полиць, де на них чекають цікаві зустрічі з казковими, літературними героями, було проведено минулого понеділка у читальному залі районної дитячої бібліотеки свято-конкурс «Родина моя - читацька сім'я» з учнями 4-В класу Голованівської ЗШ 1-ІІІ ст. ім. Т.Г. Шевченка (класний керівник Т.М. Куніченко).

У конкурсі взяли участь Я.Іщак зі своїми татом і мамою та А.Непотенко з бабусею Т.О.Поліщук. Вболівальниками були однокласники конкурсантів. При підтримці батьків, бабусі, Ярослав та Аліна справилися із завданнями, які пропонувала їм завідуюча районною дитячою бібліотекою О.О.Коверко.

Діти залюбки пригадували улюблені книги та їх героїв, впізнавали їх пісні та різні предмети з тієї чи іншої казки. Свято пройшло весело, цікаво, про що підтвердило і компетентне журі. Обидві команди набрали однакову кількість балів, тобто, перемогла начитаність дітей, їх кмітливість, завзяття. Підприємець Н.М.Надольняк вручила Ярославові та Аліні книги за участь у конкурсі, а всі присутні четвертокласники отримали від працівників бібліотеки солодощі.

«Вісник Голованівщини», 2010, №23, 27 березня