«Дивограй» - острів див

Post date: Jan 17, 2012 7:19:57 AM

Уже багато років поспіль учні 1-4 класів Побузької ЗШ І-Ш ст. перші тижні літніх канікул традиційно проводять у пришкільному оздоровчому таборі «Дивограй». Бо саме тут із знайомими, друзями можна вільно, а не під час начального часу, поспілкуватися, погратися, відчути себе як не «артистом», то «модельєром», «науковцем», «спортсменом».

Втілити дитячі мрії цього літа вдалося завдяки багатьом небайдужим людям, окрема генеральному директору ТОВ «ПФК» М. Новікову, за спонсорської допомоги якого було придбано спортінвентар та призи для різних конкурсів, ігор. До повноцінного відпочинку дітей долучались селищний голова С. Безнощенко, підприємці містечка металургів, власні батьківські комітети переобладнали навчальні класи в кімнати відпочинку, придбали різнокольорові хустини-галстуки, а тісна співпраця учителів, вихователів, керівників гуртків ЦДЮТу вкупі з місцевими бібліотекарами забезпечили змістовне дозвілля.

Понад 200 дітей у 9 загонах: «Живчики», «Кульбабки», «Сонечко», «Червона калина», «Сонячні промінці», «Країна барвінкова», «Веселковий», «Літечко», за допомоги керівника табору Л.М Лук'яненко, наставників Л.С. Будолак, Т.О. Бухарєвої, Т.В.Фоміної, М.Є. Вовк, Л.М.Маніти, Т.В. Арсланян, І.А. Гримач, І.О.Нетребенко, Л.Г. Богачук, Т.А.Наумової, Т.Л. Чернійчук, І.М.Ткачук, Т.Д. Резніченко, С.М. Куцерди, Л.В. Притиковської, А.В. Віжанової здійснили безліч захопливих подорожей, відкриттів, справ. Створити міцний колектив однодумців допомогли самі діти. Це лідери-старшокласники, вожаті, які працювали в кожному загоні. Спортивну роботу вміло організувала вчитель фізкультури Н.В.Степанюк. Щоденна ранкова зарядка на свіжому повітрі наповнювала дітей бадьорістю, енергією, давала запал на цілий день. Кожен день перебування в таборі мав тематичний характер: день природи, спорту, кіно, театру, шукачів скарбів, казки... За вчителем Н.М.Буцик закріпили обов'язки за допомоги чарівних звуків музики налаштовувати настрій дітей на мажорний лад. Щоранку відпочиваючі «саджали» квіти настрою. Кожен, залежно від самопочуття, обирав колір пелюстки і квіти вихованців до кінця зміни склалися в чудовий яскраво світлий букет.

Плідно працювали з дітьми працівники ЦДЮТу О.В. Ветрова, К.К.Бархатова, Н.В. Лавренюк, С.А. Турпак, Ю.П.Алешкевич, І.М.Терьохіна у «Веселій майстерні», де відкривали їм світ декоративно-прикладної та технічної творчості, а досліди та експерименти С.А.Турпака в клубі «Еврика» не залишили байдужими жодного з дітей. Бібліотекарі дитячої бібліотеки П.В.Величко, Т.В.Запорожець щодень проводили в закладі масові заходи та такі, щоб були не лише цікаві цієї хвилини, але й заклали інтерес на майбутнє. Дискотеки, конкурси, розважальні програми підготовлені О.П. Іванченко, Ю.М. Цьосенко, З.Д. Трубіною завжди піднімали настрій, сприяли дружній, веселій атмосфері. Ніхто не пожалкував, що своє дозвілля провів у таборі, про це принаймні свідує пісня-гімн, яка нема-нема та й злине над вечірнім Побузьким, хоча табір вже й зачинив свої двері.

Вісник Голованівщини, 2010р., № 44, 3 липня