Наказ про затвердження платних послуг

Post date: Apr 13, 2016 12:18:56 PM

Про затвердження переліку

платних послуг

Керуючись Законом України «Про культуру» від 14.12.2010 року, Закону України «Про внесення змін до Закону України «Про бібліотеки і бібліотечну справу» від 21 травня 2009 року №1388-УІ, Постановою Кабінету Міністрів України «Про затвердження переліку платних послуг, які можуть надаватися закладами культури, заснованими на державній та комунальній формі власності» від 12 грудня 2011 року №1271, спільним наказом Міністерства культури України, Міністерства фінансів України, Міністерства економічного розвитку і торгівлі України «Про затвердження Порядку визначення вартості та надання платних послуг закладами культури, заснованими на державній та комунальній формі власності» від 01.12.2015 року №1004/1113/1556 та наказом начальника відділу культури, туризму та культурної спадщини Голованівської РДА №14 від 28 березня 2016 року,

НАКАЗУЮ:

1. Встановити перелік платних послуг, що надаються бібліотечними закладами культури району, із зазначенням часу, місця, способу та порядку надання кожної послуги, розрахунку вартості та особи, відповідальної за їх надання (додаток №1).

2. Затвердити перелік користувачів бібліотек, що користуються пільгами в бібліотечних закладах району (додаток №2).

3. Холостову Л.Є., завідуючу відділом обслуговування Голованівської районної бібліотеки для дорослих призначити відповідальною за надання бібліотечних послуг, здійснення обліку, здачі отриманих коштів за надання платних послуг. Здачу коштів здійснювати щопонеділка поточного року до бухгалтерії відділу культури, туризму та культурної спадщини райдержадміністрації.

4. Керівників та бібліотекарів селищних та сільських бібліотек району призначити відповідальними за надання платних послуг, здійснення обліку та здачі отриманих коштів за надані платні послуги. Здачу коштів здійснювати один раз щокварталу до 01 числа місяця наступного за звітним поточного року до бухгалтерії відділу культури, туризму та культурної спадщини райдержадміністрації.

5. Кошти, що надійшли від надання платних послуг, зараховуються на спеціальні реєстраційні рахунки, призначені для зарахування до спеціального фонду відповідних бюджетів власних надходжень бюджетних установ, відкриті в органах Казначейства закладам культури, які є розпорядниками коштів місцевого бюджету, та використовуються відповідно до бюджетного законодавства.

6. Ковбасюк Н.С., бібліотекареві інформаційних систем і мереж Голованівської районної бібліотеки для дорослих інформацію про надання платних послуг бібліотечними закладами району розмістити на офіційному сайті Голованівської районної бібліотеки для дорослих.

7. Контроль за виконанням даного наказу залишаю за собою.

Директор РБ Н.КОВАЛЕНКО